Αδεσποτα στην Αθηνα μεσα απο τον φακο της μηχανης μου..

Discussion in 'Photos' started by Sofia, Sep 18, 2007.

1. Sofia

Sofia New Member

Τις φωτογραφιες εχω τραβηξει τον τελευταιο χρονο στην Αθηνα,εκτος απο αυτη στην ταβερνα που ειναι στην Σαλαμινα
    [​IMG]...[​IMG]..[​IMG]...[​IMG]....[​IMG]...[​IMG]..[​IMG]....[​IMG]...[​IMG]....[​IMG]...[​IMG].....
  2. gikkat

gikkat New Member

μερικές τις έχω ξαναδεί... είμαι μεγάλη fan του φακού της μηχανής σου, η τρίτη είναι η αγαπημένη μου :wink:
  3. aggeliki

aggeliki New Member

εμενα μου αρεσει πολυ η πρωτη και η εβδομη :)
  4. Marin

Marin Moderator

Πάρα πολύ ωραίες φωτογραφίες. Να τις αξιοποιήσεις κάπως.

Μαρίνα
  5. Sofia

Sofia New Member

Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια.Μαρινα δεν ξερω πως θα μπορουσα να τις αξιοποιησω.Οσες φορες μου εχουν ζητησει φωτογραφιες μου για να τις χρησιμοποιησουν καπου χαιρομαι και με ικανοποιει αυτο μιας και το εχω σαν χομπυ. :)

και μερικες ασπρομαυρες...

[​IMG]...[​IMG]...[​IMG]..[​IMG][​IMG]...[​IMG]...[​IMG]...[​IMG].....[​IMG]...
  6. Nemo

Nemo New Member

Κυκλοφορεί ήδη στα βιβλιοπωλεία ένα άλμπουμ με φωτογραφίες από τα αδέσποτα της Αθήνας. Μπορώ να σου πω ότι οι δικές σου φωτογραφίες είναι σαφώς ωραιότερες (κατά την άποψή μου τουλάχιστον)! :-D Οπότε σκέψου το :wink:
  7. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Είδα και το προσωπικό σου άλμπουμ με τις φωτογραφίες και μου έχει πέσει το σαγόνι!
  8. RINIO

RINIO New Member

Υπεροχες ειναι!!!
    Να κανω μια ερωτηση λιγο ασχετη!
    Τι φωτογραφικη εχεις?
    Επαγγελματικη?
    Και κατι ακομη, με ποιο προγραμμα επεξεργαζεσαι τις φωτογραφιες?
  9. Sofia

Sofia New Member

Δεν ξερετε ποσο με κολακευεται με τα καλα σας λογια :oops:

Εχω την Canon 20D με φακους Canon 70-200 4L + Canon macro 100 + sigma 10-20 + canon 28-135

Τις επεξεργαζομαι με το photoshop CS2
  10. zanou

zanou New Member

Φοβερές φωτογραφίες, είσαι πραγματικό ταλέντο. Μπράβο. :smt038

Share This Page