Αγορα Chinchilla....

Discussion in 'Άλλα είδη!' started by k0ki13, May 17, 2010.

1. xelonas

xelonas New Member

i mikri moy adelfi moy thimose kai thelei na me kanei razili
  2. xelonas

xelonas New Member

γεια Παναγιώτη!Εχω ένα μαύρο τσιντσιλά και δεν μυρίζει άσχημα.Τα τσιντσιλά δεν αντέχουν τη ζέστη και την αλλαγή περιββάλοντος.Οπότε δεν πρέπει να το πέρνεις μαζί σου!!
  3. xelonas

xelonas New Member

εγώ έχω 1 τσιντσιλα.Μαλλον είχα!μου το πήρε η μαμα μου για να το παει στο εργοστασιο
    Και γύρισε με δύο απαλα γάντια
  4. xelonas

xelonas New Member

ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΦΑΞΕΙ ΚΑΙ ΚΟΤΑ!!:yesnod::yesnod:
  5. Aristotelis

Aristotelis New Member

Παιδιά Δυστυχώς λόγω ελειψης χρόνου και χώρου Ενας φίλος Πουλαει το Chincila του, μαζι με το κλουβι(2οροφο), τροφη φιραμα, χορτο αποξηραμενο, ροκανίδι, ολα τα παρελκομενα ,δεν χρειαζεται απολυτος τπτ, μόνο χρόνο για να εξοικειωθεί με τον νεο ιδιοκτήτη. Θεσσαλονίκη βρισκεται, οποιος θελει ας ερθει σε επαφη μαζι μου με μυνημα.Καλημέρα
  6. χελονα εισαι αισχος φρικη και ηλιθιος...και η μανα σου ακομα περισοτερο...τα ζωα δεν ειναι παιχνιδια για να τα κανει μια ψωνισμενη αι το κακομαθημενο τουσ γαντια......αφου δεν εισαι φιλοζωος τι γινεσαι μελος?????μοστρα?????τσομπανη
  7. nessa

nessa New Member

Aristotelis δυστυχώς δε μπορώ να βοηθήσω εγώ από Αθήνα, αλλά αν έχεις την καλοσύνη ενημέρωσέ μας για νεότερα με το τσιντσιλάκι.. :) Και αν θες βάλε καμια φωτό να το δούμε.. :)
  8. 1no

1no New Member

Βασικά πιστεύω ότι ο χελονασ απλα τα λέει αυτά για να σπάσει πλάκα.
    Μόνο που ήρθε στο λάθος μέρος για τέτοιου είδους "αστεία"
  9. Irmakias

Irmakias New Member

Καλα τα λες ρε Νικο.....τι να πω ελεος......και υπεριφανευσε που σκωτοσες μια κοτα.....ελπιζω αυτο με τα γαντια να το ιπες για πλακα.
  10. k gw irmakia auto elpizw...:p
  11. aristea

aristea Active Member

do not pay attention gays ;)
  12. Irmakias

Irmakias New Member

Τι να πω ...λες και εκανε κανενα κατορ8ομα..
  13. Irmakias

Irmakias New Member

οκ aristea εχεις δοικιο.
  14. mipws itheles na peis guys...xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :D gt auto p egrapses...xaxaxaxa kamia sxesh :p
  15. Brunitsa

Brunitsa Member

Μα είναι καλά το <<παιδί>>; Γιατί από τα post του σχετικά με την αδερφή του που θέλει να τον κάνει ρεζίλι κατάλαβα πως είναι σχετικά μικρής ηλικίας...Ελπίζω χελώνα να μην σοβαρολογείς...Δηλαδή πες και συ κάτι να μην ελπίζουμε άδικα...Πάμε καλά;;; Νομίζω πως δεν κάνει πλάκα...εξάλλου το λέει με σοβαρό υφος και ούτε καν έχει βάλει φατσούλες...Αν όντως είναι αυτό αλήθεια τότε κάποιος πρέπει να τα ψάλλει για τα καλά στη μητέρα σου μην σου πω πως πρέπει να πάρουν μέρος και ανώτεροι από εμάς...Και αν αστειεύεσαι άλλη φορά να το δείχνεις...! Υπάρχουν και τα emoticons!!! Εδώ βρήκες να τα πεις αυτά;;; Περιμένω απάντησηηη! aristea χίλια συγγνώμη αλλά δεν μπόρεσα να το αγνοήσω...
  16. Irmakias

Irmakias New Member

Εγω απορω δεν ειχατε και εσυ και η μανα σου τυψεις?
  17. Brunitsa

Brunitsa Member

nikos lionhead bunny χαχαχχαχα!!! Ευτυχώς που είμαι κορίτσι και δεν πήγαινε σε μένα αν και απάντησα σε αυτό! Χχαχαχχαχα πετυχημένο πάντως! Χαχαχα
  18. Irmakias

Irmakias New Member

αχχαχααχχααχαχαχχχαχχααχαχαχαχ αχ
  19. Brunitsa

Brunitsa Member

Irmakia μου όταν τέτοια κτήνη κάνουν κάτι πράγματα σαν και αυτά καταλαβαίνεις πως δεν είναι καν άνθρωποι και έτσι δεν μπορούν να έχουν και τύψεις...Ορισμένα πράγματα είναι τόσο τραγικά που δεν μπορούμε να τα χαρακτηρίσουμε με τον κατάλληλο τρόπο και άλλα είναι τόσο φρικτά που δεν μπορούμε να τα χαρακτηρίσουμε καν...όπως και το παραπάνω περιστατικό.
  20. Irmakias

Irmakias New Member

Ποσο δοικιο εχεις....ελεος πια και καμερωνει που σκωτοσε μια κοτα αλλα βεβαια η κοτα δεν μπορουσε να αμαυν8ει και την εκανες οτι η8ελες αλλα αν ηταν κανενα αγριο σκυλι 8α σου ελεγα εγω αν 8α το πειραζες αντε να δω τι αλλο 8ακουσουμε...

Share This Page