ανεση χαμστερ

Discussion in 'Χάμστερ' started by kostascool1, Sep 20, 2010.

1. kostascool1

kostascool1 New Member

γεια σας ειμαι καινουριος στο φορουμ και θα ηθελα δυο απαντησεις τι ρατσα χαμστερ εχω και αν εχει αρκετο χωρο να κοινιται λοιπον θα ανεβασω μερικες pfoto να τις δειτε
  2. kostascool1

kostascool1 New Member

3. kostascool1

kostascool1 New Member

4. Irmakias

Irmakias New Member

Δεν ειμαι σιγουοσ αλλα νομιζω ειναι το κλασικο μεγαλοσωμο χαμστε μπραβο σου του εχεισ πολλυ ωραιο κλουβι!
  5. Καλωσήλθες στην παρέα!
    Έχεις ένα χάμστερ με πολύ όμορφη πλάτη και ωραία πεταχτά αυτιά :) Γιατί μας σνομπάρει όμως τόσο; Μπορείς να βάλεις μια φωτό από τη μουσούδα του, να έχουμε κι εμείς άποψη;
    Πέρα από την πλάκα: κι εμένα μου φαίνεται σαν syrian χρώματος gold, αλλά αυτές τις γκρίζες ρίγες δεν τις έχω ξαναδεί... αν τον δούμε στο πρόσωπο θα σου πούμε με σιγουριά.
    Το κλουβί είναι καλής ποιότητας και με δυνατότητα επέκτασης. Το μέγεθός του είναι πολύ καλό για νάνο χάμστερ και αποδεκτό για syrian, αν τον βγάζεις και λίγο έξω και με την προοπτική να βάλεις επέκταση στο κλουβί.
    Για πες μας λίγα για το μικρό σου, όμως, πότε τον πήρες, ηλικία, χρακτήρα, αν είναι φοβισμένος, βάλε και μια φωτό που να φαίνεται η μουρίτσα!
    Και πάλι καλωσήλθες!
  6. kostascool1

kostascool1 New Member

την βγαζω εξω με την μπαλιτσα και μερικες φορες το αφηνω ελευθερω μεσα στο δωματιο μου σε λιγο θα ανεβασω και αλλες φοτο με τη μουρι της:hurray:
  7. kostascool1

kostascool1 New Member

8. kostascool1

kostascool1 New Member

τον πηρα πριν μια ευδομαδα ηλικιαδεν ειμαι σιγουρος αλλα μου ειπανε πεντε με εξι μηνες
    ακομα δεν ξερω πως να το εκπαιδευω μεαφηνει να το χαιδευω αλλα να το πιανω μπα μια φορα με δαγκωσε μαλλλον επειδη φοβιθηκε λιγο
  9. kostascool1

kostascool1 New Member

πως βαζω εικονα; στο χατακτηρα μου οπως εσεις
  10. Irmakias

Irmakias New Member

Εμανα δεν μου φενεται για νανοσ χαμστερ αλλα και παλι ειναι μια ΚΟΥΚΛΑ!!!
  11. Δεν είναι νάνος, είναι syrian. Να σου ζήσει!
  12. Κώστος

Κώστος New Member

ίδιος με το δικό μου είναι.sirian είναι μάλλον.
  13. kostascool1

kostascool1 New Member

με την εκπαιδευση τι γινεται;

Share This Page