Another happy end!

Discussion in 'Δεν είμαι ράτσας, είμαι φάτσας' started by *Alondra*, May 14, 2007.

1. *Alondra*

*Alondra* New Member

Allh mia istoria enos adespotou eixe eutuxismeno telos! Ena telos pou shmadeye thn arxh mias neas eutuxismenhs zwhs! :-D Prwtagonhsths ths istorias auths einai o Tzimhs, ena glukitato hmiaimo "alhtaki" ! Meta apo epikoinwnia me th Nemo, phrame to thlefwno enos swmateiou sto Hrakleio Krhths kai shmera hr8e sto spiti mas kai sth zwh mas o Tzimhs!
  2. *Alondra*

*Alondra* New Member

kamarwste ton! xD

3. RINIO

RINIO New Member

Teleia!!!
    Na sas zisei to neo melos kai bravo pou swsate ena adespotaki!!!!
    Kala na perasete oloi mazi!!!!!!!!1 :-D :-D :-D :-D
  4. Nemo

Nemo New Member

Μπράβο, πολύ χαίρομαι που υιοθετήσατε κουτάβι από 'κει τελικά! :smt041 Να μας γράφεις τα νέα του! :-D
  5. *Alondra*

*Alondra* New Member

Nemo kat'arxas EYXARISTW POLY!

Kata deyteron,exw ta nea tou sth kathgoria "Apories" (gia thn ekpaideysh)

Mas exei trelanei me tis skatoules tou! :p :p :p
  6. gikkat

gikkat New Member

νομίζω πως το αδικεί η φωτογραφία πάντως :wink:
  7. dora

dora New Member

Ναι, ναι, να σας ζήσει!! :-D Και να το κάνετε τόοοοοσο ευτυχισμένο, όσο θα κάνει αυτό εσάς!
    Γεια σου Τζίμη!! :smt041 :smt041 :smt041
  8. *Alondra*

*Alondra* New Member

ton adikei paaaaaaaaaaaaaaaara poly!

ton bgalame foto apo thn camera tou pc,h opoia einai poly kakhs poiothtas :?

Tha bgaloume kai kalyteres omws kai tha ton deite! einai kouklos! kai yperbolika megalwsomos gia thn hlikeia tou (mono 3 mhnwn),pisteyoume pws tha ginei foberos paidaros otan megalwsei!

Aythn th stigmh kathetai sto saloni kai tsakizei 2 plastika kokkala! pote daganei to ena,pote daganei to allo kai kapou kapou gyrnaei,mas koitaei,kounaei thn ouritsa tou kai synexeizei to...fagwma! :-D :-D :-D
  9. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Vlepo skouroxroma aftakia, i einai idea mou? Latreuo ta skouroxroma aftakia!
  10. *Alondra*

*Alondra* New Member

nai! einai meli xrwma to swma tou alla ta aftakia tou kai h mousouda tou einai skouro kafe... einai poly omorfos! :-D :-D :-D
  11. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Axououou, ton latreuo!
  12. aggeliki

aggeliki New Member

μπραβο για την επιλογη σας!περιμενουμε και καλυτερη φωτο οποτε μπορεσετε! :-D
  13. phantomas

phantomas New Member

Ακόμα και απο αυτή την φωτό φαίνεται οτι είναι κούκλος... :)
  14. *Alondra*

*Alondra* New Member

Kai hr8e h wra gia kaluteres fwto! :-D

15. *Alondra*

*Alondra* New Member

Edw mazi me thn keramudogatoula! :-D
  16. Marianthy

Marianthy New Member

Μου αρέσουν που τα έχουν βρει μεταξύ τους!!!!
  17. *Alondra*

*Alondra* New Member

Etsi opws to blepoume, mallon 8a to krathsoume ki auto, 1on giati de 8elei kaneis na to parei (tous xalaei h kommenh oura blepeis... :shock: ) kai 2on ama to dwsoume o Jim 8a pa8ei kata8lhpsh (einai to "gataki tou")... Ama de mas peta3oun e3w apo to spiti etsi opws pame me ta zwa, tuxeroi 8a eimaste... :?
  18. gikkat

gikkat New Member

και σου τα ΄λεγα εγώ δεν με άκουγες και μου το 'παιζες δύσκολη...
    τελικά το γιγαντοκούταβο σου έβαλε μυαλό!!! :-D
  19. *Alondra*

*Alondra* New Member

gikkat

Nai,eides? me epeise telika o sixamenos! An tous deis mazi tha katalabeis giati! Tou leme "pou einai to gataki sou?" kai trexei kai to arpazei,kai to periferei se olo to spiti oloxaros! ahhahahaha! Kai to gataki synexeia apo pisw tou einai,kynhgwntas thn oura tou :p

Fash exoun.... :p
  20. Marianthy

Marianthy New Member

Μέσα στην ατυχία του το γατουλίνι στάθηκε τυχερό που βρεθήκατε στο δρόμο του! Εσείς και το θηριάκι!! :-D

Share This Page