Apo ta alwnia sta salonia!!!

Discussion in 'Δεν είμαι ράτσας, είμαι φάτσας' started by adoptastraydog, Oct 11, 2006.

1. adoptastraydog

adoptastraydog New Member

Aytos einai o Araphs mou,pou ton apekthsa prin 8 mhnes sxedon...Einai 3 xronwn sxedon kai ton phra apo to (kunokomeio) ths polhs mou ki eimai polu xaroumenh pou to ekana.Sthn arxh htan fobismenos alla twra einai...megalh fatsa 8) :wink: :-D [​IMG]
  2. platon

platon Σκύλος

Φοβερός !!!

Ειδικά αυτή η photo που έχεις στο avatar !!! :) :)
  3. adoptastraydog

xexe thanx :-D :-D :-D
  4. eleni

eleni New Member

Τυχερούλης ο μικρός Αράπης !! :D

Ελένη
  5. adoptastraydog

nai to manari mou :-D alla ki egw eimai polu tyxerh :wink: :heart: :smt060
  6. eleni

eleni New Member

7. RINIO

RINIO New Member

ειναι υπεροχο το σκυλακι σου. Οπως και ολα τα σκυλακια!!!!!
    Ειμαι σιγουρη πως θα κανετε πολυ ωραια παρεα και πως θα του δωσεις την αγαπη που στερηθηκε τοσο καιρο.
    Να σου ζησει :p :p

Παρεπιπτοντως να συστηθω ειμαι η Ειρηνη απο Αθηνα, και ειμαι καινουρια στο club σας. Ειναι το πρωτο μου μηνυμα και ειμαι ακομη στη φαση που προσπαθω να βρω πως μπορω να σας βοηθησω γιατι το θελω παρα πολυ :) :) :)
  8. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Φάτσας ο Αράπης! Καλώς ήρθες Ειρήνη!!!
  9. adoptastraydog

eirhnh kalws hr8es :smt038 kai nai prospa8w na tou dwsw oti exei sterh8ei!!!vasika panta dinw sta skulia yperbolikhhhhhh agaph!!! :smt054
    ki as mou lene merikoi kses skuli einai ktl egw ton blepw san ton kalytero mou filo :-D ayrio exoume kai gene8lia xexe tou paraggeila tourta laidy ki o alhths xxaxaxa exoume party nai nai :-D filia polla:)
  10. adoptastraydog

niva thanx :-D :-D :-D

Share This Page