Απωλεια κατοικιδιου!!

Discussion in 'Ρωτήστε, Απαντάμε... αλλά μη βιάζεστε!' started by MARYG97, Aug 11, 2017.

1. MARYG97

MARYG97 New Member

Η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω γιατί το γράφω..(Μάλλον γιατί πρέπει να το πω κάπου)
    Πριν δυο μέρες μια κυρία(ας τν πω κυρία)χτύπησε με το αυτοκινητο της το σκύλο μου(φριξο)
    μεσα σε λίγα δευτερολεπτα απο τ μια στιγμη ενω ηταν μεσα στο σπιτι ,βρεθηκε κατω απο τη ροδα της!
    Η συγκεκριμενηείχε τη δυνατοτητα να σταματησει ,αλλα δεν το εκανε απλως εσυρε το σκυλί λες και ηταν ...
    Η εικονα απο μονη της και η προσπαθεια μου να τον βγαλω απο κατω απο το ααυτοκινητο,ας πουμε οτι με στιγματσαν για τα καλα...Τωρα που το σκεφτομαι παλι,λεω οτι φταιω γιατι δεν προλαβα να τον πιασω πριν βγει εξω...Και ταυτοχρονα ειμαι θυμωμενη με τν κοπελα γιατι δεν εκανε τιποτα..Ηθελα να τν βρισω εκεινη τν ωρα,αλλα το να βλεπω το ζωο να ποναει και εγω να μη μπορω να κανω τιποτα ηταν ποιο σημαντικο εκεινη τη στιγμη ...Το ποιο τραγικο ειναι οτι κοντα στο χωριο μου καποιος κτηνιατρος δεν υπάρχει.Και πραγματικα ενιωσα ποιο αχρηστη απο ποτε εκεινη τη στιγμη για εκεινον!!!!
    Και δεν ξερω αν για τετοια ατομα μπορει να γινει κάτι(?)
  2. marich

marich Active Member

κριμα για το σκυλακι σου και ντροπη για την αλλη γυναικα που δεν σταματησε !:(
  3. lara 28.2.14!

lara 28.2.14! Active Member

Λυπαμαι πολυ :(

Share This Page