arseniko vs 8iliko

Discussion in 'Χάμστερ' started by giorgos13, May 29, 2007.

1. giorgos13

giorgos13 New Member

ta 8ilika hamsterakia einai pio hrema h ta arsenika kai pia protimate ws katikidio?

apo prosopikh ebiria nomizw oti einai ta arsenika pio hrema
  2. Marianthy

Marianthy New Member

Παρομοίως! Είχα παλαιότερα 2 αρσενικά και ένα θηλυκό και τώρα έχω ένα θηλυκό. Σε αυτά τα 4 τα δυό ήταν μαμούχαλα (μαντέψτε ποιά ) :-D και οι άλλες δύο νευρικότατες! Βέβαια ειδικά η μικρή που έχω τώρα δεν έχει προσπαθήσει ποτέ να δαγκώσει ενώ η παλιά μου χαμστερίνα δεν δίσταζε να το προσπαθήσει αν και δεν τα κατάφερε ποτέ.

Ένα κριτήριο για μένα για να καταλάβεις τι εννοώ για τους διαφορετικούς χαρακτήρες αρσενικών θηλυκών σύμφωνα με την εμπειρία μου, είναι πως τα δύο αρσενικά μπορούσα να τα πάρω στον καναπέ και να δω τηλεόραση, κάπου θα αράζανε. Ενώ τα θηλυκά δεν το σκέφτηκα καν! Θα πηδάγανε και θα αλωνίζανε το δωμάτιο! Τυχαίο?
  3. giorgos13

giorgos13 New Member

kai egw palia pou eixa polla ta arsenika htan makritrixa ta eperna kai me mia xtenoula ta xteniza kai tous arese para polu enw ta 8hluka oloi mera trexane, paizane kai stamatimo den eixan
  4. snake17

snake17 New Member

apo oti vlepo to 8ema einai ligo palio :p
    alla prosopika ego pistevo i kaliteri epilogi einai ena 8uliko xamster...
    apo plevra empeirias eixa 2 arsenika k dio 8ulika xamster nanous...
    ta 8ulika ofeilo na simfoniso pos apo apopsi xaraktira einai pio ''diskola'' ostoso i iperkinitikotita einai kati pou to exoun ola k 8ilika k arsenika alla s magalitero va8mo k alla oxi kata tin gnomi ane3artitos filou...
    e3allou oson afora tin mirodia ta arsenika exoun mia xaraktiristiki murodia pou 8a iparxei panta sto klouvi apo tin stigmi pou 8a valeis to hamster mesa...
    auto dn simvainei me ta 8ulika ektos k ama malosoun me kapoio allo hamster pou tote vgazoun ena aroma gia na to apo8isoun ostoso feugei meta apo ligo...
    to pio pi8anon einai pos eidi exeis parei hamster an krino apo tin imerominia pantos stin erotisi s ta 8ulika pistevo einai i kaliteri epilogi.. :D
  5. Irmakias

Irmakias New Member

Και εγω πιστευω πωσ τα 8υλικα ειναι πιο ηρεμα.Να σου ζησουν τα ζωακια σου!
  6. Κώστος

Κώστος New Member

τα ξεθαύετε και μου σπάτε τα νεύρα....
  7. kostascool1

kostascool1 New Member

τα θηλυκα ειναι πιο ηρεμα γιατι τα αρσενικα θελουν να ειναι παντα αυτοι αρχηγοι και να τους περνει τη θεση του ενας γιγαντας δεν ειναι και τοσο ευχαριστο

Share This Page