Χαρίζονται κουνελάκια !

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by marich, Feb 22, 2016.

1. marich

marich Active Member

image.jpeg Το κουνέλι μου γέννησε και εκανε 5 πανέμορφα μωράκια . Χαρίζονται σε υπεύθυνους ειδιοκτήτες έστω και αν δεν βγαίνουν όλη την ωρα έξω απο Σάββατο θα έχω φωτο τα μωρά τωρα πάρτε μια ιδέα απο την μαμά !
  2. Mybiscuit

Mybiscuit New Member

Γεια σου Marich, Συγχαρητηρια στη κορουλα σου που εγινε μανουλα,η αδερφή μου θα ήθελε να υιοθετήσει ένα από τα ζουζουνακια σου. Μένει Νάξο βέβαια αλλά θα έρθει Αθήνα να το πάρει και απο του χρονου θα ανεβει να μεινει αθηνα μονιμα.Είχε και στο παρελθόν κουνελακι και γνωρίζει εχω κι εγώ έναν κουκλο 7-8 μηνών και θα θέλαμε παρά πολύ να προσθέσουμε ακόμη ένα χνουδωτό μέλος στην οικογένεια. Παρεπιπτοντως Είμαι νέα στο φόρουμ,βέβαια εχω διαβάσει πολλά για τα κουνελάκια αλλά θα ήθελα να μου προτείνετε Κανενα καλό κουνελογιατρο για το μωρό μου γιατί δεν πολυεμπιστευομαι Ευχαριστώ εκ των προτερων και πάλι να σου ζήσουν τα μωράκια <33
    marich likes this.
  3. marich

marich Active Member

Σε ευχαριστώ μόνο που εγω μένω Κρήτη διστυχως αλλα θα δω αν μπορέσω να τα φέρω Αθήνα να διαλέξει !
  4. Mybiscuit

Mybiscuit New Member

Ααα τι Κριμααα :( αν τελικά δεν μπορέσεις να ανεβεις δεν πειράζει ελπίζω να βρουν μια καλή οικογένεια και να είναι ευτυχισμένα
  5. marich

marich Active Member

Η αδελφή σου ποτε θα ανεβεί ?
  6. Mybiscuit

Mybiscuit New Member

Μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφία με τα κουνελάκια να διαλεξεΙ, να σου πω δεν ξέρω πότε ακριβώς θα ανέβει και θα ανέβει κυρίως για το κουνελάκι οπότε εσύ οπότε σε βολεύει να ανεβεις θα το έχω εγώ το κουνελάκι μέχρι να ανέβει να το πάρει η αδερφή μου
  7. marich

marich Active Member

Επειδή τα εχει μια θεία μου σε μια ωρα θα τα βγάλω φωτο ! Τέλειο σχέδιο εγω αν ειναι να ανέβω θα ανέβω στις 23 Απριλίου μόνο τότε μπορω λυπάμαι !:(
  8. marich

marich Active Member

Οι φωτο θα αργήσουν γιατί έχουν τραβηχτεί απο το κινητό του μπαμπά μου !
  9. marich

marich Active Member

10. marich

marich Active Member

Υπαρχει και ςνα με γκριζα αυτακια ομωσ δεν καταφερα να το βγαλω μονο του !
  11. Mybiscuit

Mybiscuit New Member

Τα είδε η αδερφή μου της αρεσε το ασπρόμαυρο στην τρίτη φωτογραφία. Πάντως αν δεν μπορείς να το κρατήσεις μέχρι να έρθεις Αθήνα η του βρεις σποτάκι μέχρι τότε δεν πειράζει αν όχι η αν δεν έχει βρει κάποιο από τα άλλα θα χαρούμε πολύ να το υιοθετήσουμε. Να σου ζήσουν κιόλας είναι κουκλάκια!!!
  12. marich

marich Active Member

Θα το κρατήσω για σένα και θα προσπαθήσω να έρθω πιο νωρίς για να το ευχαριστηθείτε απο μωρό μωρό !
  13. Ektorakos20

Ektorakos20 Member

Πολύ όμορφα είναι τα μικρά. Μακάρι να μπορούσα να πάρω ένα αλλά δυστυχώς δεν μπορώ γιατί έχω το μικρό και θα ζηλεύει.
    marich likes this.
  14. Mybiscuit

Mybiscuit New Member

Τι ωραία! Ευχαριστώ πάρα πολύ!!
    marich likes this.
  15. marich

marich Active Member

Επειδή δεν μπορω να έρθω πιο νωρίς να το κρατήσω για την αδελφή σου η να το δώσω ?
  16. Mybiscuit

Mybiscuit New Member

Αν είναι και βρεις κάποιον να το δώσεις γιατί δεν μπορείς να το κρατήσεις μέχρι τότε η θα ανεβεις μονο γι αυτό δώσ'το θα βρούμε άλλο να υιοθετήσουμε ;)
  17. marich

marich Active Member

Ένταξη !
  18. marich

marich Active Member

Το ασπρόμαυρο θελει να το κρατήσει η θεία μου ομως η κουνελα μου την Παρασκευή γεναει άρα άμα κανει κάποιο ασπρόμαυρο θα στο κρατήσω !
  19. Mybiscuit

Mybiscuit New Member

Εντάξει μια χαρά
  20. marich

marich Active Member

Άντε τωρα θα το απολαύσει μωρό μωρο !

Share This Page