δαγμωμα σκιουρου

Discussion in 'Σκιουράκια' started by KOSTAS1993, Feb 6, 2012.

1. KOSTAS1993

KOSTAS1993 New Member

η δευτερη ηταν επιτυχια?περιγραψε μου τι εκανε οταν τον εβγαλες!και τι εκανες για να τον βγαλεις?
    και μετα θα σου πω εγω τι κανω
  2. skouk

skouk Member

τη 2η φορα βασικα εκει που του εδινα κατι μεσα στο κλουβι ανεβηκε στο χερι μου και αρχισε να βαδιζει προς τα εξω,δεν ειχα σκοπο να τον βγαλω αλλα λεω δεν γαμιεται.....ε ανεβηκε πανω μου πηδηξε πανω στο κρεβατι και μπηκε στο πατζακι ενος παντελονιου που ειχα πεταξει εκει,μπαινοβγαινε αρκετη ωρα και τελικα πηγε κατω απο το κρεβατι.μετα βγηκε εκανε βολτα στο δωματιο,μπαινοβγαινε μεσα στα παπουτσια μουμπειραζε τα κορδονια,και μετα παλι κατω απο το κρεβατι....ολο εκει απο κατω χωνοταν.σε καποια φαση του ειχα κοψει φρουτακια και ειχε ερθει στα ποδια μου και ετρωγε και τον χαιδευα και σε καποια φαση ανεβηκε πανω μου,αρχισε να κανει βολτες στο σωμα μου και καθισε στον ωμο μου.αρχισε να πειραζει τα μαλλια μου και μολις τον ενιωσα να φευγει εβαλα το χερι μου μεσα στο κλουβι του,περπατησε πανω και μπηκε μονος του μεσα......:D
    success!!!!!!
  3. KOSTAS1993

KOSTAS1993 New Member

πολυ καλα !!!αυτο επαθα και εγω την 5η φορα που το εβγαλα!!απο τοτε με το που ανοιγω το πορτακι ανεβαινει στους ωμους μου!!του δινω καμια 10ρια ηλιοσπορους και μετα τον αφηνω να κανει οτι θελει!οταν θελω να τον βαλω μεσα παιρνω ενα φυστικι ,το βαζω στο χερι μου ερχεται να το παρει και βαζω το χερι μεσα στο κλουβι και μπαινει και αυτος μαζι!ξανα βγαλε τον πολλες φορες τωρα που ειναι νωρις για μετα οταν μεγαλωσει δεν θα μπορεις θα ειναι αργα για εξημερωση
  4. skouk

skouk Member

αυτο κανω αλλα σηκωνεται και αυτος κατι ωρες!!!μου βανδαλιζει την ψυχη! :eek:
    και το θεμα ειναι οτι δεν με πολυπλησιαζει...ολο τρεχει κατω απο το κρεβατι ρε γαμωτο!πρεπει να βρω τροπο να το κλεινω απο κατω να μην πηγαινει.....γτ αν ειναι εξω 2 ωρες και τη μια τη βγαζει στο μπες βγες δεν εχει να λεει

Share This Page