1. Irmakias

Irmakias New Member

Κλησπερα πανω στο βουνο εδω και λιγεσδ μερα κυκλοφορει ενα κουταβι τησ παραπανωσ ρατσασ ειναι περιπου 5 με 6 μηνων και μαλλον κα8αροαιμαο εχι πολλυ καλο χαρακτηρα με αρσενικα ακ 8υλικα σκυλια και ειναι πολλυ καλοσ με τουσ αν8ρωπουσ τον ξερω μολισ λιγε σμερεσ και τον εχω λατρεψει!Οποπιθοισ τον 8ελει ασ μ ζητισει το τηλεφωνομ.Φιλικα Irmakias.
  2. Brunitsa

Brunitsa Member

Το ξέρω και γω αυτό το σκυλάκι Irmakia και θα ήθελα να σας πληροφορήσω πως είναι πραγματικά καλό! Μπράβο Irmakia για την ενημέρωση!
  3. Irmakias

Irmakias New Member

Ευχαριστω πολλυ 8α το επερνε ενασ γνωστοσ του πατερα νου αλλα του χαρισε ενασ φιλοσ του 2 πιτμπουλ 2 μηνων και τα πηρε αρα ο μικροσ ειναι ακομα στο βουνο χ8εσ τον ειδα και πεξαμε...ελπιζω να βρει ενα σπιτι!
  4. ellh90

ellh90 New Member

se pia perioxh einai me endiaferh arketa h sugkekrimenh ratsa
  5. Irmakias

Irmakias New Member

Στην Αργυρουπολη εχω βρει 2 αν8ρωπουσ π το 8ελουν 8α τουσ το δειξω σε φοτογραφιεσ και υπαρχει περιπτωση να το παρουν αλλα αν αλαξει κατι 8α σε εχω υποψη μου εχεισ κηπο?γιτι αποκλειτε να ζησεια αυτο το σκυλι σε διαμερισμα ειανι ηηδ 6 μηνων και ειναι τερασ!Πεσ μ λιγα πραγματα για σενα με την σχεση σου με τα σκυλια.Αν αλαξει κατι 8α σε ενημερωσω.
  6. ellh90

ellh90 New Member

Menw sto koropi se ena spiti me aulh 2 stremata. Basika to 8elw gia ton antra mou o opoios einai ekpaideuths skulwn (Einai apo tous prwtous pou egale thn sxolh tou k Araxwbith an gnwrizeis o opoios einai o prwtos pou efere thn 8etikh ekpaideush sthn Ellada Star dog training). Dustixws pe8ane to diko tou prin 3 bdomades kai psaxnw na tou brw allo apegnosmena giati ton peira3e para polu! epsaxna na brw koutabi apo e3wteriko alla protimw mia tetoia periptwsh an alla3ei kati enimerwseme!
  7. Irmakias

Irmakias New Member

Ενταξει 8α δω τι 8α μπου πουν και οι αλλο 8α σ πο την παρασκευη και χερομαι γιατι αν τελικα παρεισ εσυ το σκυλακι 8α παει σε καλα χερια που δεν 8α το αφησουν στον δρομο .
  8. Irmakias

Irmakias New Member

ellh αν τελικα 8ελεισ το σκυλακι εινια δια8εσιμο 8α ναβεσω κια φωτογραφιεσ αν 8ελετε να το δειτε να το κανονισουμε αλλα αν αν δεν8 ελετε μπορουμε να στο φεροθμε καισ το σπιτι σο απαντησε σε μου σε παρακαλω οταν μπορεισ γιατι ειναι επειγον.Φιλικα irmakias
  9. Antigoni87

Antigoni87 New Member

Μακάρι να το πάρει η Έλλη τελικά, αφού δε βρέθηκε κάποιος άλλος! Μπράβο Ιρμάκια, από όλα σου τα ποστ φαίνεται πόσο ενδιαφέρεσαι και αγαπάς τα αδέσποτα, και πόσο προσπαθείς να υιοθετηθούν από υπεύθυνα άτομα.
  10. Irmakias

Irmakias New Member

Andigoni87 σε ευχαριστω παρα πολλυ για τα καλα σου λογια!Και ελπιζω να το παρει ηξ κοπελα χωρισ να την ξερω την εμπιστευομαι απολυτα.
  11. Irmakias

Irmakias New Member

Παιδια το σκυλακι ακομα χαριζετε οποιοσ το 8ελει ασ μου πει.
  12. Irmakias

Irmakias New Member

Ο μικρος μας εχει ονομαστει Ice!Ειναι περιπου 1,5 χρονων τωρα και μαλλον κα8αροαιμος εχει γινε αρκετα μεγαλος και πολλυ καλος φυλικος με τα αλλα σκυλια και τους αν8ρωπους(αγαπει πολλυ τα μικρα παιδια)Δεν τραβαει κα8ολου στην βολτα και ειναι πολλυ συνεργασημος και φιλικος.Τον φιλοξενησα για καποιες μερες στο σπιτι μου τον ταισα τον επλυνε ακι τον εμβολιασα και τον ξανααφησα γιατι δυστηχως δεν μπορω να τον κρατησω.Η ιστορια του μικρου.Ο γιος μιας 80 χρονης κυριας της πηρε δωρο ενα dogo argentino για φυλακα το σκυλι επειδη βγηκε πολλυ καλο και φυλικο το εδιωξαν και σπανια το ταιζαν.Μετα τον υο8ετησαν καπιοι αλλοι αλλα και παλλυ δεν τους εκανε.Οποις ενδιαφερετε ας στειλει εδω για το τηλεφωνο μου.Οποιος τον παρει δεν 8α το μετανιωσει!
  13. Brunitsa

Brunitsa Member

Irmakia μπράβο σου για τις συνεχείς προσπάθειες που καταβάλλεις για την υιοθεσία του μικρούλη!!! Είμαι σίγουρη πως οι προσπάθειές σου δεν θα είναι μάταιες. Προσπάθησε να στείλεις e-mail στην Έλλη για να το δει άμεσα και στείλε της και private message για να ειδοποιηθεί στο πι και φι, χωρίς να χρειαστεί να κοιτάξει τη συζήτηση. :)
  14. Irmakias

Irmakias New Member

8α το κανω ελπιζω να τον παρει καποιος χαραμιζεται στον δρομο ο κακομηρης αφου να φανταστεις τον βαζουν κατω και τον δαγκωνουν μικροτερα σκυλια απο αυτον και αυτος δειχνει υποταγη.
  15. Irmakias

Irmakias New Member

Παιδια εβαλα φωτογραφιες στο προφηλ μου!
  16. Irmakias

Irmakias New Member

Υο8ετη8ηκε!
  17. Brunitsa

Brunitsa Member

Αλήθειααα;;;; Θαυμάσια νέα!!! :D Χάρη σε σένα Irmakia! Μπράβοο! :)
  18. Irmakias

Irmakias New Member

Να σε καλα σευχαριστω ελπιζω και σκουπμι να βρει ενα σπιτακι!
  19. Brunitsa

Brunitsa Member

Και εγώ το ίδιο, σε ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξή σου ! :D

Share This Page