εγω ΕΧΩ ρατσα(και οχι θελω)

Discussion in 'Εγώ είμαι ράτσας αλλά και φάτσας' started by boxer2, Mar 8, 2007.

1. gikkat

gikkat New Member

den pira eidisi tin allagi is katigorias!!!
    i Ramone sas efxaristei alla gia ekeini opos kai gia mena kalytera tha itan na min yparxei diaxorismos...
    plasmatakia einai ola tous... :)
  2. Aspasia Velonaki

Aspasia Velonaki New Member

Exw ki egw mia boxerina, th Ruby

Me lene Aspasia ki exw ki egw mia boxerina poy ekleise twra ton 1 xrono. Th lene Ruby kai einai megalo pswnio. Eipa na grapsw ki egw edw mias kai eisaste ki eseis "goneis" boxer. Poly energeia exoyn ta atima! Etsi einai kai ta dika sas; Exei megaly idea gia ton eafto ths. Les kai einai modelo symperiferetai. Panta eixa stray skylia kai einai h prwth fora poy phra sygekrimenh ratsa. Einai agaphsiara, alla otan den exei oreksh gia xadia, me grafei kanonika. Moy exei parei ton aera kai me kanei o,ti thelei. Ena vlemma ths arkei gia na liwsw. Sto spiti kineitai les kai ola ths anhkoyn dikaiwmatika. H pio wraia stigmh einai to prwi otan ksypnaw. Katalavainei panta pote ksypnhsa ki as mhn exw kounhthei. Anevainei panw moy (einai varia h atimh), sto sththos, me akinhtopoiei, me agkaliazei me ta mprostina ths podia kai meta arxizei na me glyfei sth moyrh me apistefto pathos gia peripoy 3-5 lepta. Ta idia sas kanoyn kai ta dika sas boxer?

xxx
    Aspasia
  3. gikkat

gikkat New Member

Re: Exw ki egw mia boxerina, th Ruby

Aspasia kalosirthes stin parea mas,
    ki diki sou ap'oti vlepo einai copy-paste i Ramone mou (einai kai synomilikes)... Episis, ektos ton parapano, koimatai anaskela kai roxalizei trella!!! Genika einai yperkinitika zoa apo ti fysi tous, alla an apofasisoun na koimithoun dyskola ta kounas apo ti thesi tous!!! Min paraleipso ton egoismo tous, an theloun na ginei to siko tous, einai afoplistikos!!!
  4. Morgan_A

Morgan_A New Member

Σύμπτωση..., ή κάτι άλλο...???

.
    Καλές μου φίλες, ο δικός μου δεν είναι boxer και όμως, έχει και αυτός τις ίδιες συνήθειες...

Εννοώ, τις περιγραφές που μας δίνει η φίλη μας η "Ασπασία", αλλά και εσύ καλή μου φίλη "gikkat", για το πρωινό ξύπνημα..., αλλά και για τον ύπνο ανάσκελα... και το ροχαλιτό... :-D

Σύμπτωση..., ή κάτι άλλο...???

Μάλλον η σύμπτωση..., δεν είναι στη ράτσα..., αλλά στο ότι όλες..., τα έχουμε ιδιαιτέρως καλομαθημένα... και αυτά με τον δικό τους τρόπο..., μας ανταποδίδουν την μεγάλη τους αγάπη... :)

Πρόκειται νομίζω, για τις εκδηλώσεις αγάπης... μερικών... ευτυχισμένων πλασμάτων, τα οποία είχαν την τύχη..., να ζουν μέσα σε κατανόηση..., ασφάλεια... και κυρίως απέραντη αγάπη... :)

Δημοσίευση : 13.04.07 - ώρα : 07.22 μμ]
  5. ria_xristos

ria_xristos New Member

gia sas eimaste poli xaroumenoi pou mporoume na mirastoume mazi sas thn xara oti eimaste gonois enos uperoxou kanis toy ton ermi mas 3 minon
  6. dora

dora New Member

Ρία, καλησπέρα και καλώς ήρθες.
    Αν θέλεις, άνοιξε καινούριο θέμα σ αυτή την ενότητα και σε παρακαλώ γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες. :)

Share This Page