ΕΙΚΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 15 ΕΤΩΝ

Discussion in 'Συζητήσεις / Ερωτήσεις / Δράσεις μελών κάτω των 15' started by Marin, Jun 4, 2007.

1. Guest

Guest Guest

Άντε και γρήγορα!!! :lol: :lol:
  2. kokacy10

kokacy10 New Member

Kai ego eimai kato ton 15 alla den einai anagki na me vapsete kitrino giati miso to kitrino xroma einai kalitera na to afisume opos einai.
  3. Marin

Marin Administrator

Είναι πορτοκαλίιιιιιιιιιιιι

Τι χρώμα το θέλετε?

Συμφωνείστε σε ένα χρώμα και πείτε μου! :)
  4. Guest

Guest Guest

Κάτι σε μαύρο??
  5. Marin

Marin Administrator

Το ονομα ή και το εικονακι?
  6. Guest

Guest Guest

Και τα δύο..... :)
  7. Marin

Marin Administrator

KID γράφει, δε γράφει "άνω των 90 μαυροφορεμενοι"
  8. Guest

Guest Guest

:lol: :lol: :lol:

Καλά. Σε γαλανό έχει το κατάστημα? Γαλανό, σκούρο μπλε, τιρκουάζ....
  9. Marin

Marin Administrator

Αν συμφωνησουν και οι αλλοι αποψουχοι, θα το κάνω ευχαρίστως
  10. platon

platon Σκύλος

Το μαύρο το έχω πιασμένο εγώ :)
  11. gikkat

gikkat New Member

gothic τα πιτσιρίκια... :-D
  12. Guest

Guest Guest

Χα!
  13. kokacy10

kokacy10 New Member

Akoma xirotera!
    Giati tin tampela KID den ti vazete apo kato opos tis dimosiefseis,ktlp kai na ginei opos itan prin. Xoris pareksigisi alla afto faneronei kai katakapio tropo ratsismo kai ipotimisi sta atoma pu einai kato ton 15 giati tha einai gia ta epomena xronia KID kai oxi (Friend, Expert, Master ktlp) mexri na "enilikiothun" :lol:
  14. veroniki

veroniki New Member

Μα είναι λογικό να υπάρχει μια χωριστή κατηγορία για παιδιά,δείχνει αγάπη,σεβασμό και κατανόηση στην ηλικία.Γιατί το παρεξήγησες;
  15. Guest

Guest Guest

Γιατί εγώ, kokacy10, νόμιζα ότι είσαι μεγάλη/ος? :oops:
  16. kokacy10

kokacy10 New Member

Giati iparxei tipota akatallilo?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?astievome. Den eimai enantias sto na iparxei mia katigoria gia paidia aplos to Kid na einai apo kato kai na sinexisun na iparxun (friend, expert, master)
  17. kokacy10

kokacy10 New Member

:D Apo sena mporei na eimai pio megalos alithia poso xronon eisai ago 14
  18. Guest

Guest Guest

19. platon

platon Σκύλος

kokacy, σκέψου ότι σε ένα χρόνο που θα γίνεις 15, θα μεταφερθείς από Kid σε master !! (εκτός αν φτιάξουμε μία κατηγορία ex-kid).

Ο σκοπός του "Kid" δεν είναι ούτε ρατσιστικός ούτε υποτιμητικός ούτε τίποτα.
    Είναι μια απλή διάκριση έτσι ώστε να προστατεύσουμε τα άτομα αυτής της ηλικίας από το να εμπλακούν σε καβγάδες να ανώριμους και άμυαλους επισκέπτες του forum, κάτι που γίνετε συχνά.
  20. salor

salor New Member

Kai egw eimai katw apo 15. Gia tin akriveia 14 xronwn kai 6 minwn!! Alla ton Dekemvri, ante to poli Ianouario thelw na vgei to kid apo panw mou!!!! :D Oxi san tin kaimeni tin Keity pou paei G' Likeiou kai anikei k auti stin omada kid!

Share This Page