ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

Discussion in 'Pet Shop στη Βάρη-κάηκαν ζωντανά 1500 είδη' started by Marin, Oct 25, 2006.

1. Marin

Marin Administrator

2. Marianthy

Marianthy New Member

Έψαχνα από το πρωί να βρω ένα κείμενο της προκοπής...

Υπάρχει κανένα νεότερο; Κάποια εξέλιξη; Λειτουργούσε όντως παράνομα;
  3. Marin

Marin Administrator

Παντού τον αναφέρουν σαν ήρωα... Οπότε δεν έχουμε καταλάβει.

Κατά τη γνώμη μου όμως, σε ένα μαγαζί 70τμ, δε χωράνε 1500 είδη ζώων ΝΟΜΙΜΑ.

Μαρίνα
  4. Marianthy

Marianthy New Member

Αυτός ο άνθρωπος λοιπόν, αφού το μαγαζί του στην ουσία και τυπικά δεν υπήρχε(τουλάχιστον όχι νόμιμα), θα έπρεπε να κατηγορηθεί για εγκλεισμό 1500 ζώων σε κλουβιά και για τη δολοφονία τους. Στην ουσία αυτό έκανε. Κακοποίηση ζώων. Έτσι απλά.

Είναι απίστευτο που έχει το θράσος να κλαίγεται.
  5. Marianthy

Marianthy New Member

Μου επιτρέπεται να προωθήσω με email το κείμενο της ελευθεροτυπίας ε; Για να ενημερωθούν κι άλλοι, γιατί πολλούς έχω ακούσει να λένε "κρίμα ο άνθρωπος". Όταν όμως τους είπα "μπείτε στη θέση των κουταβιών που καιγόντουσαν ζωντανά" άλλαξαν γνώμη... Ανατρίχιασαν και είπαν πωπω!...

Μαρίνα, μπορώ να στέλνω μαζί και το κείμενο της Μαρίας Αντωνοπούλου που έχετε στην αρχική σελίδα του pets.gr; Νομίζω αξίζει να διαβαστεί από πολύ κόσμο!
  6. Marin

Marin Administrator

Ναι να το κάνεις σε παρακαλώ. Μόνο αν πρόκειται να δημοσιευτεί αλλού να βάζουν και ένα link please στο Pets.gr ή το Stray.gr

Μαρίνα
  7. Marianthy

Marianthy New Member

ok. Το έβαλα σε ένα word με το link για το pets.gr. thnx :)
  8. platon

platon Σκύλος

Τελικά αυτός είχε και τίποτε άλλο ???

Κάποιος μου είπε ότι σε κάποιες ειδήσεις τον παρουσίασαν σαν να είχε φάρμα και πήρε φωτιά η φάρμα του... (ή λέω για άλλον??)
  9. Marin

Marin Administrator

Oxi giauton les... mousia twn kanaliwn gia na entypwsiasoun, giati poios noiastike twra gia ta zwa?

Share This Page