Είμαι φάτσας με τα όλα του...

Discussion in 'Εγώ είμαι ράτσας αλλά και φάτσας' started by IOANNABR, Jun 4, 2008.

1. IOANNABR

IOANNABR New Member

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΦΑΤΣΑΣ

[​IMG][​IMG]
  2. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Re: ΕΙΜΑΙ ΦΑΤΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ!!

Τί ράτσας είναι;
    Μιά παρατήρηση για την υπογραφή σου: Εδώ δεν υποστηρίζουμε τα "παντρολογήματα"! Άλλωστε αυτό το φόρουμ προωθεί την υιοθεσία αδέσποτων, ή πρωην αδέσποτων ζώων, καθώς και την υπεύθυνη εκτροφή απο αναγνωρισμένους εκτροφείς, και σε καμία περίπτωση δεν υποστηρίζει τα ζευγαρώματα απο ιδιώτες!
    Γι΄αυτό θα σε παρακαλούσα να αλλάξεις την υπογραφή σου!
  3. gikkat

gikkat New Member

Θα σε παρακαλούσα να αφαιρέσεις την υπογραφή σχετικά με τα παντρολογήματα όπως σου είπε και η Μαρία...

* ε. Αγγελίες με περιεχόμενο ζήτησης για ζευγαρώματα, εκτροφές ή οτιδήποτε έχει σχέση με προώθηση της πώλησης και της εκτροφής ζώων, θα κλειδώνονται ή θα διαγράφονται σύμφωνα με την κρίση του administrator. Είμαστε υπέρ της εκτροφής μόνο των καθαρόαιμων ζώων με χαρτιά γνησιότητας, όμως σε καμία περίπτωση δε θα βοηθήσουμε να εμποδιστεί το έργο των φιλοζωϊκών ομάδων και ανεξάρτητων εθελοντών για τα αδέσποτα, αφήνοντας αγγελίες για ζευγαρώματα. Οποιαδήποτε άλλη εκτροφή ζώων μας βρίσκει απολύτως αντίθετους.

Διάβασε τους κανόνες λειτουργίας του forum εδώ
  4. platon

platon Σκύλος

Η υπογραφή αλλάχτηκε από εμένα..

Ευχαριστώ :)
  5. IOANNABR

IOANNABR New Member

ΠΑΙΔΙΑ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!!! :oops: :oops:
    ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΟΜΟΥΝΑ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ ΝΑ "ΠΑΕΙ" ΜΕ ΜΙΑ ΑΔΕΣΠΟΤΗ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ.ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΘΑ ΕΦΕΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥΣ.
    Ο ΜΠΡΑΪΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΔΕΖΙΚΟ ΛΥΚΟΣΚΥΛΟ.ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΙΑΣ ΖΩΩΝ.
    ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΒΡΗΚΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟΥΣ.Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟΥΣ ΔΕ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΓΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΝΑΝΕ ΣΩΣΤΑ ΤΗ "ΔΟΥΛΕΙΑ" ΤΟΥΣ.
    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΝ ΕΝΑ ΖΩΟ ΣΕ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ.ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΩΣΩ ΧΤΥΠΗΜΕΝΑ ΖΩΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΦΥΣΙΑΚΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΠΕΖΗΣΕ :smt022 :smt022
    ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ. :)
  6. gikkat

gikkat New Member

Με βάση αυτά που λες, πραγματικά δεν καταλαβαίνω το λόγο για τον οποίο θέλεις να αναπαράγεις το σκύλο σου (ο οποίος πραγματικά είναι κούκλος)

Διάβασε λίγο στο subforum --> Στείρωση Κατοικιδίων
  7. IOANNABR

IOANNABR New Member

ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΤΕΙΡΩΣΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ. ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ. ΔΕ ΘΑ ΠΩ ΟΜΩΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΠΡΑΪΑΝ.
    :axe: ΜΗ ΜΕ ΒΑΡΑΤΕ (ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ)
  8. Nemo

Nemo New Member

Αφού έχεις τόσο μεγάλη αυλή και τόσο μεγάλο σπίτι, δε θα ήταν καλύτερο να φιλοξενήσεις μερικά από τα κουτάβια που έχουν ήδη γεννηθεί στο δρόμο και ψάχνουν απεγνωσμένα κάπου να μείνουν προσωρινά (πριν γίνουν λιώμα από κάποιο αυτοκίνητο, πριν φάνε φόλα κτλ κτλ); :wink:
  9. gikkat

gikkat New Member

Ούτως ή άλλως ο Μπράιαν δεν υπάρχει περίπτωση να καταλάβει αν τα κουτάβια που θα του πας είναι παιδιά του ή όχι... (πλιζ γράφε με μικρά ;-))
  10. IOANNABR

IOANNABR New Member

ΕΧΩ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΖΩΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΕΠΕΖΗΣΕ.ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ,ΠΑΙΡΝΩ ΑΝΑΠΗΡΙΚΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ "ΜΠΡΑΒΟ" ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ. ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΑ ΕΝΑ ΖΩΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΙΚΟ.ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ , ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΥΓΕΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΞΑΝΑΦΙΛΟΞΕΝΗΣΩ .
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΔΑ ΣΕ ΕΡΗΜΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΗΝΣΗ ΠΡΟΣ ΒΡΑΣΤΑΜΑ ΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΑΠΟΣΤΕΩΜΕΝΟ.ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΡΥΦΤΗΚΕ ΣΕ ΔΥΣΒΑΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ.ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΡΟΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΚΑΝΗ ΜΕ ΝΕΡΟ.ΟΣΗ ΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΚΡΥΜΜΕΝΟ. ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΟΥ ΤΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. :|
  11. IOANNABR

IOANNABR New Member

Τώρα το είδα.Συγώμη :oops:
  12. τι ομορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  13. heart

heart New Member

Είναι απίθανος!...
    Να τον χαίρεσαι!

(καλά, αγκαλιά με το γατί είναι ξαπλωμένος στη μία φωτό; :D )

Share This Page