Επίδοξες νύφες... ας προσέχατε!!!

Discussion in 'Κουνέλια ακατάλληλα για στιφάδο' started by Niva2gr, Jun 20, 2007.

1. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Την άλλη εβδομάδα στειρωνόμαστε (ή πιο σωστά, ευνουχιζόμαστε!)!
    Όχι, πείτε μου, δεν έχει θανατηφόρο βλέμμα για θηλυκές κουνέλες;

Απο 2 μηνών του φαινότανε!
  2. gikkat

gikkat New Member

πάει κι αυτός...
    πώς θα διαιωνιστεί το είδος βρε Μαρία??? :-D
  3. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Δεν χάνεται το γονίδιο! Έχει ένα σωρό αδέρφια και ανιψάκια που περιμένουν να υιοθετηθούν και μέχρι τότε ... δεν έχουν και τίποτα άλλο να κάνουν απο το να... διαιωνίζονται! Τουλάχιστον δεν χάνεται το όνομα!
  4. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Και τώρα πάθετε την πλακα σας κουνελογκομενίτσες:
  5. RINIO

RINIO New Member

Καλε γιατι μας δειχνει τα οπισθια του ο κυριος????
  6. Marianthy

Marianthy New Member

Δεν τα δείχνει για μας! Τα δείχνει για τις κουνελίνες που ξέρουν να τα εκτιμάνε!! :-D
  7. *Alondra*

*Alondra* New Member

PW PW ENAS PAIDAROOOOOOOOOOOS!!!!!!!

Den peirazei,pou tha tou kopseis ta trixompalakia! Kala tha tou kaneis giati einai poly narkissos! ti blemma einai ayto bre?? 8) 8) 8)

(emena tha thn glitwsei pros to paron th steirwsh giati h "filenada" tou de menei eguos opote enas apo tous 2 einai steiros apo thn gennhsh tou! opote 10 meres to mhna tis pernane mazi,agalia! :-D :-D :-D )
  8. aggeliki

aggeliki New Member

αντε με το καλο!η πρωτη φωτο μ αρεσει πολυ!
  9. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Ax, tetoia gonidia na pigainoun xamena! Tixeros o dikos sas o asferos Alondra! Alla eipame, exei megalo soi!
  10. Hamsterokoritso

Hamsterokoritso New Member

Ουάου...Η Βανίλια μου θα κλαίει την μοίρα της... :smt089 Αυτός είναι ο τύπος κουνελοάντρα που της αρέσει...Πάω στοίχιμα ότι αν τον δει από κοντά το μουτράκι της θα γίνει κάπως έτσι: :smt055
  11. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Κοπελια, το θεμα ειναι αρχαιο. Καλο ειναι να μην επαναφερουμε στην επιφανεια θεματα που εχουν ληξει εδω και καιρο. Εναμισης χρονος παει απο την στειρωση του Αφτια.
  12. Hamsterokoritso

Hamsterokoritso New Member

[smilie=to funny.gif] ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ!ΕΛΕΟΣΣΣ!Δεν το είδα...νόμιζα ότι όσο πιο μακριά πας στις σελίδες,τόσο πιό νέο είναι το θέμα....Τί βόδι που είμαι.... :smt088
  13. Blackie

Blackie New Member

Καλα καλυτερα να μην δει τον φουντωτο πωπο της μπουμπους μου ο παιδαρος σου γιατι θα τρεχουμε και δεν θα φτανουμε μετα :D
    εδω εγω που δεν ειμαι κουνελος και οταν τον βλεπω λεω πω πω τι πωπος ειναι αυτοοοος :lol:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μολις ειδα πως το θεμα ειναι αρχαιο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ε ενταξει και να επαναφερθηκε στην επιφανεια δεν εγινε και τιποτα, σιγα μωρε. Τζαμπα ειναι :-D

Share This Page