ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΕΙ!!!!!!!!!

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by Marin, Apr 25, 2007.

1. Marin

Marin Administrator

Μολις τωρα μου εστειλαν ενα e-mail:

Yparxei mia xtypimeni gata xwris oyra kai podia edw kai 3 meres kai klaiei sto dromo, einai Monasteriou 10 ston Kolwno. Den kseroume ti na kanoume . Mporeite na voithisete gia na min vasanizetai allo?

Οταν ζητησα να μου την φερουν, η απαντηση ηταν:

Ligo Dyskolo... i gata einai "liwma"..kai den egw den odhgw...

Δυστυχώς το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω χρόνο να πάω να την πάρω (πραγματικά δε το λέω έτσι) και είναι κρίμα για το γατί να πεθάνει με τοσο πονο. Μπορει καποιος να παει σημερα να το παρει και να το παει σε ενα γιατρο?

Μαρινα
  2. joan

joan New Member

Μπορώ να κανονίσω να πάω εγώ μετά τη δουλειά αλλά δεν έχω ιδέα από την περιοχή. Δεν ξέρω καν να πηγαίνω εκεί. Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει οδηγιές?
  3. aggeliki

aggeliki New Member

4. Marin

Marin Administrator

Θα σου δωσω τηλεφωνο του τυπου αν το δωσει... διαφορετικα, μονο αν ψαξεις στο driveme.gr
  5. gikkat

gikkat New Member

[email protected]#$*% tha trellatho... kai ti vlepoun 3 meres na sparazei kai kathontai kai tin koitane???

tha boro meta tis 9 to vradi... :? (exo piksei me tin k*@#$douleia)
    joan boreis pio noris???
    as paei kapoios re paidia...
  6. joan

joan New Member

Τα έχω αυτά αλλά δεν ξέρω από εθνική π.χ. σε ποιά έξοδο θα πάω. Καλά κάτι θα κάνω. Θα πάω μετά τις 7 όμως.
  7. aggeliki

aggeliki New Member

8. gikkat

gikkat New Member

toulaxiston pio noris apo emena...
  9. Marin

Marin Administrator

Θελουμε καποιον να παει νωριτερα για να προαλαβει γιατρο...εκτος αν μπεις στον πρωτο που συναντησεις...?

Απο εθνική είναι μάλλον η έξοδος Λενορμαν προς Κολωνο.

Μαρινα
  10. joan

joan New Member

Βρήκα οδηγίες από to site που μου έστειλε aggeliki. Δεν το είχα αυτό το site. Θα προσπαθήσω να πάω όσο πιο νωρίς μπορώ.
  11. pretts

pretts New Member

http://www.driveme.gr
    Εχει επιλογή Διαδρομή και σου τα γραφει όλα αναλυτικότατα!
  12. Nikosg7

Nikosg7 New Member

An erxesai apo voreia proastia 8a vgeis sthn deyterh eksodo gia peristeri kai sta prwta fanaria striveis aristera. aytos o dromos einai h lenorman,odhgeis ey8eia kai ligo poio katw einai kwlonos...sta aristera sou 8a deis kai to palio kapnergostaseio gia na katalaveis oti eisai kolono.
    Twra thn perioxh tou kolonou den thn kserw gia na sou pw pou einai kai to steno.
  13. AnastaciaK

AnastaciaK New Member

θα φύγω απο Πειραιά στις 17:30 και θα πάω εγώ να δω που είναι το γατάκι κι αν μπορέσω να το πιάσω θα το πάω σε κτηνίατρο.
    Αναστασία
  14. Marin

Marin Administrator

Μαριτασια εσύ??
    Πήγαινε please και μιλήστε με την Ιωάννα αν δε προλάβεις να πάει εκείνη!!!

Μαρίνα
  15. Stella

Stella New Member

Ναι, Μαρίνα, η Μαριτάσια απάντησε... Είναι καθ'οδόν και σε κανένα δεκάλεπτο θα είναι εκεί. Να δούμε τι θα δει, τι θα βρει...

Αν μπορείς σε παρακαλώ στείλε μου με pm τα τηλέφωνα της Ιωάννας, διότι στη βιασύνη της σημείωσε μόνο το ένα νούμερο, και αυτό το κινητό είναι κλειστό.
  16. Marin

Marin Administrator

Θα στα στειλει η Ιωαννα...!!!
  17. joan

joan New Member

Σου στέλνω τώρα pm
  18. Stella

Stella New Member

Το γατάκι είναι - όπως αναμενόταν - χάλια... Μάλλον θα πάει για ευθανασία. Θα στείλω τελικό update μόλις ενημερωθώ και για τη διάγνωση από τον κτηνίατρο :cry: :cry:

Update : Με χίλια βάσανα, η Αναστασία το μάζεψε από το δρόμο... Δεν θέλω να περιγράψω ακριβώς τι αντιμετώπισε. Αφού ηρέμησε λίγο με τα γλυκόλογα και τα χάδια, το μωρό ζύμωνε τον αέρα και γουργούριζε πάνω στην πετσέτα.

Το γατάκι θα "κοιμηθεί" σε λίγα λεπτά λόγω προχωρημένης σηψαιμίας. Χτες υπήρχε περίπτωση να το σώζαμε, σήμερα δεν γίνεται... :cry:

Κλαίω γιατί δεν υπάρχει λόγος να λεγόμαστε και να περνιόμαστε για άνθρωποι...
  19. joan

joan New Member

Το μικρό μου δεν βασανίζεται άλλο. Αρκετά ταλαιπωρήθηκε. Αργήσαμε μια μέρα δυστυχώς γιατί κάποιοι δεν μπορούσαν να το πάνε σε ένα κτηνίατρο νωρίτερα. Τους ήταν "δύσκολο". Ότι και να πω λίγο θα είναι.

Τουλάχιστον βρέθηκε η Αναστασία δίπλα του και θα φύγει ήρεμο νιώθωντας λιγάκι ζεστασιά, έστω και αργά.
  20. joan

joan New Member

Το κάποιοι σαφώς αναφέρεται στον τύπο που πήρε τηλ.

Share This Page