Ερεθισμένο Δέρμα

Discussion in 'Εδώ ζαλίζουμε τους κτηνιατρους...' started by bpo-bpo, Jan 1, 2008.

1. Diamandear

Diamandear New Member

Tωρα λοιπον ηρθε η ωρα μου να ξαναγραψω. "Ανθρωπους,ζωα,αυτοκινητα και μηχανες οσο την ψαχνεις -τοσο θα αρρωσταινουν/χαλανε." Ταδε εφη Diamandear :wink:
  2. maraki!

maraki! New Member

Τελος καλο όλα καλα λοιπον!!! Περαστικα σας!!!

Μαρια
  3. bpo-bpo

bpo-bpo New Member

Ναι, μάλλον ναι!!!! Θα σας ενημερώνω για οτι νεότερο....!
  4. ERHKA

ERHKA New Member

διαβασα την συζητησα σας και θελω να σοθ πω οτι εχω και εγω ενα αρσενικο σαρ πει το οποιο μου εμφανισε ακριβωσ οταν το πηρα το ιδιο πραγμα..ειναι λογικο να τρομαζεις και γω το ιδιο εκανα ομωσ δεν ειναι τιποτα!!το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να του βαλεις μπενταντιν ειναι το καλυτερο και το πιο πιθανον ειναι να εχει πυοδερμα..και ο δικος μου εχει αλλα και δεμοδικωση μαζι με αυτο!!και εχει εμφανιστει και μενα κατω απο τισ ζαρες στο λαιμουδακι του ακριβωσ κατω απο το λουρακι..

τα σαρ πει εμφανιζουν αρκετα δερματικα προβληματα και πρεπει να εισαι προετοιμασμενος απο τωρα..
  5. bpo-bpo

bpo-bpo New Member

Καλησπέρα Έρικα. Από ότι μας είπε η γιατρός του εχτές πρέπει να δημιουργήθηκε από ψύλλους που σε συνδοιασμό με την αντιβίωση του δημιουργήσαν αυτό το πρόβλημα. Σήμερα μετά το frontline (που του έβαλε εχτες) σταμάτησε να ξύνεται και είναι αρκετά καλύτερα και το σημείο κάτω από το λαιμό επουλώνεται. Δεν μας ειπε κάτι για πυόδερμα.... :). Ο δικός σου τι ηλικία έχει; Γενικά πως είναι από άποψη συμπεριφοράς;

Για τα δερματικά έχω διαβάσει και πιστεύω οτι πλέον είμαι προετοιμασμένος οτι μπορεί να παρουσιάσει και κάτι άλλο.....
  6. maraki!

maraki! New Member

Νο no no no no!!! Νομιζεις οτι εισαι!!!! ποτε δεν θα εισαι οπως κανενας μας δεν ειναι!! Και να εισαι σιγουρος οτι ο μικρος σας θα σε εκπλήξει πολλες φορες κατα την διαρκεια της συμβιωσης σας!!!

Μαρια

Share This Page