Φιλοξενία για 2 ημέρες

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by Marin, Jan 9, 2008.

1. rafaella

rafaella New Member

Η εξήγα που εκανες ηταν σκουλικιαρικη αδερφακι μου 8)
    Με εφαγες πισωπλατα :? κριμα γιατι απο κοντα φαινεσαι καλο κοριτσι αλλα........................μαλλον πρεπει να αλλαξω τους φακους επαφης :-D
    Μπουαχαχαχαχα
  2. ana

ana New Member

Εγώ πάντως δεν έχω καταλάβει...
    Φωτεινή την δικιά μου κουταβούλα θα την πάρεις εσυ?
    Εγώ μέχρι Κυριακή μπορώ να την έχω. Μετά έχω πρόβλημα, μέχρι την Παρασκευή... Μπορείς να την πάρεις τότε (Κυριακή)? Θέλεις να την πάρεις από σήμερα? :cry:
  3. Marin

Marin Administrator

Συγγνώμη εγώ θυμόμουν λάθος. Κυριακή θα την πάρω εγώ, όταν επιστρέψω... ελπίζω να προλάβω μόνο γιατί γυρίζω κατά τις 19:00 και θα επιστρέψω με μετρό. Αν μπορούσες να μου την κατεβάσεις κάπου... ή να έρθουν Greg-Δώρα να την πάρουν?
  4. ana

ana New Member

ΝΑα προτείνω κάτι.. αφού μπορείσ να τα πάρεις Κ υριακή μπορωνα πάρω εγώ και τον Αρτέμη. εξάλλου τώρα έχω γίνει έμπειρη κουταβομάνα. :-D κυριακή μπορώ να τα φέρω συγγρου φιξ στο μετρό νομίζω είναι κοντά στη νεα σμύρνη και μετά σε πάω και σπίτι σου...γιατί για να έρθω μόνη πακετο θα χαθώ στάνταρ. τι λες?
  5. Marin

Marin Administrator

Οκ σήμερα μπορείς στις 6 στο Νέο Κόσμο να τον παραλάβεις τον γκρινιάρη?

Μαρίνα
  6. ana

ana New Member

σήμερα μπορώ πιο αργά σχολάω αργά είμαι απόγευμα...και βασικά αν μπορέσει να μου τον φέρει κάποιος θα είμαι ευγνώμων!!! Την κυριακή μπορώ στάνταρ να στα φέρω αλλά σε στάση μετρό συγγρού φιξ ή να κατέβεις εθνική άμυνα και να σε πάρω από εκεί. Νέος κόσμος δεν ξέρω που είναι.... :oops: sorry είμαι "επαρχιώτισσα" και ξέρω ελάχιστους δρόμους σαν τα "γαιδουράκια"... συγγρού φιξ ξέρω γιατί ξέρω να βγω στη συγγρου
  7. Marin

Marin Administrator

Εγώ δυστυχώς δε μπορώ να σου πω ότι θα έρθω γιατί δεν έχω αυτ/το, μου πήραν το δίπλωμα και τώρα πρέπει να πω στον γκρεγκ να στο φέρει που όμως ο γκρεγκ δουλεύει από τις 6 και μετά και είχαν κανονίσει να πάει από εκεί η Φωτεινή.

Άρα Φωτεινή μήπως μπορούμε να μείνουμε στο αρχικό πλάνο? Γιατί πραγματικά σε αυτή τη φάση δεν έχω καμία λύση.

Μαρίνα
  8. ana

ana New Member

συγνώμη αλλά σχολάω 7 μέχρι να έρθω σπίτι 7¨30 και πρέπει να την ταίσω γιατι θα με φαει και Ράπερ βόλτα για κατούρημα τουλάχιστον. Στις 6 δεν γίνεται με τίποτα...
    δες το άλλο που σου έστειλα με πμ βέβαια δεν έχω ενημερώσει τον "οδηγό" αλλά πιστεύω θα τον πείσω....
  9. Marin

Marin Administrator

Δεν έχω πρόβλημα ρε, δε μπορώ με τίποτα αργότερα γιατί έχω να βρω λύση να μεταφέρω τη Μάγια (σκύλα μου) στη Δώρα, επίσης χωρίς αυτοκίνητο και τα έχω όλα κανονισμένα με ραντεβού. :(

Μαρίνα
  10. ana

ana New Member

Kατάλαβα...ε τουλάχιστον δεν θα "φορτώσουμε" την φωτεινή με 2 κουτάβια. Για κυριακή θες να κανονίσουμε από τώρα ώρα? Μήπως θες να έρθω αεροδρόμιο? από εμένα με αττική οδό είναι κοντά και ξέρω να πάω :-D :-D
  11. Greg

Greg New Member

Ανά θα έρθω την Κυριακή με την Dora κανε μου PM το τηλ σου :-D :-D :-D

Greg :)
  12. rafaella

rafaella New Member

Ρε παιδια δεν εχω καταλαβει :roll: :roll:
    Ποιος θα παρει τι για φιλοξενια και απο που???
    Εγω Σαββατο ειμαι FREE και με αυτοκινητο και Κυριακη επισης μετα την επιχειρηση μεταφορας με την fvteihn.
    Μπορω να βοηθησω σε μεταφορα, απλα πειτε μου :-D
  13. ana

ana New Member

Δεν πιστεύω να το κάνετε αυτό γιατί φοβάται η Μαρίνα να μπει στο αυτοκίνητό μου :twisted: :twisted:. από δρόμους, περιοχές μπορεί να μην ξέρω αλλά είμαι καλή οδηγός!! :D :D
    Σας περιμένω Κυριακή, έστειλα και πμ και η προσφορά μου για "μεταφορά" της Marin παρόλα αυτά ισχύει
  14. rafaella

rafaella New Member

Παιδακια, αν ειναι την Κυριακη για αεροδρομιο την παω και εγω την Marin :-D
  15. Greg

Greg New Member

Βασικά της Ανά χρειάζεται φιλοξενία για μια εβδομάδα από την Κυριακή :) Η φιλοξενία είναι το θέμα όχι η μεταφορά..αλλα νομίζω θα το πάρει η Μαρίνα :-D :-D :-D
    Πιάστε εσείς το σκύλο στο βουνό απ ότι διαβάζω θα τρέχετε λιγάκι!!! :-D :-D :-D :-D
  16. rafaella

rafaella New Member

Μην μου λες για τρεξιμο γιατι ειμαι ντεφορμε :-D
    Θα βαλω την fwteihn να τρεχει και εγω θα της λεω κατευθυνση :-D
    σωστοοοοος???

Share This Page