Φιλοζωϊκό Bazaar του Stray.gr

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by Marin, Dec 6, 2007.

1. Marin

Marin Administrator

2. gikkat

gikkat New Member

Δεν πιστεύω να μη σας δούμε στο bazaar... Συνδυάστε το με Κυριακάτικο τουρνέ στην Αθήνα, είναι κούκλα τέτοιες μέρες!!! :wink:
  3. fwteinh

fwteinh New Member

θα μας δειτε.
  4. drosia

drosia New Member

μπορω να ρθω να βοηθησω απο το πρωι μιας και ο αντρας μου θα λειπει και θα μαι μονη σαν το λεμονι? σνιφ σνιφ
  5. aggeliki

aggeliki New Member

θα μας δειτε,θα μας δειτε! :-D τι ωρα θα ειστε εκει??
  6. matilda

matilda New Member

Δεν έχω καταλάβει κάτι. Σε μαγαζί θα γίνει το bazaar ή υπαίθριο??
  7. fwteinh

fwteinh New Member

να μη σε νοιαζει :p !!σε αιθουσα στο μουσειο ηρακλειδων καταλαβα
  8. matilda

matilda New Member

Αμ πως δεν με νοιάζει κοπελιά που δεν φημίζομαι για την εγκράτεια μου και αν χάσω το δρόμο πάει μου τα φάγανε τα λεφτά οι επιτήδειοι μαγαζάτορες!!!!!!
  9. ana

ana New Member

ε ναι λοιπόν επιτέλους μπορώ κι εγώ... δεν σας νοιάζει?
    δεν πειράζει ενδιαφέρει εμένα που επιτέλους θα σας γνωρίσω από κοντα :-D :-D
  10. gikkat

gikkat New Member

Θα γίνει σε χώρο που μας παραχωρεί το μουσείο (καλά κατάλαβες fwteinh), το οποίο έχει ταυτόχρονα και μια έκθεση σε διπλανό χώρο. Αν μπείτε στο site του μουσείου μπορείτε να δείτε το θέμα της έκθεσης γιατί εγώ δε φημίζομαι για τα φιλοκαλλιτεχνικά μου ένστικτα... Matilda, μην αρχίζεις να ψωνίζεις αμπέχονα και πατατούκες, θα είσαι σε λάθος μέρος, πιθανόν στο Μοταντηράκι.

Επιπλέον, θα είμαστε εκεί ολημερίς (aggeliki) και όσους δεν τους ξέρουμε (βλ. ana) παρακαλώ να έρθουν να μας μιλήσουν για να γνωριστούμε και από κοντά! :wink:

@drosia: θα σε έχουμε στα υπόψιν, θα ενημερωθείς άμεσα εφόσον χρειαστούμε βοήθεια και ευχαριστούμε εκ των προτέρων :)
  11. drosia

drosia New Member

κοπελια τι μερος ειναι αυτο το Μοταντηρακι???ειναι καποια καινουργια εμπορικη τοποθεσια??
    χμμμ δεν την εχω ακουστα Μοταντηρακι...Μοταντηρακι... :-D
  12. ROTTIE

ROTTIE New Member

Υπολογίστε και ‘μενα εάν χρειαστείτε επιπλέον βοήθεια! :-D
  13. gikkat

gikkat New Member

Μοναστηράκι ρε όργια... πφφφφφ!!! :oops:
  14. RINIO

RINIO New Member

Θα ερθω και γω!!!! :-D :-D :-D
  15. Nemo

Nemo New Member

Να έρθετε όλοι... έμαθα οτι η gikkat (ως moderator) θα κρατάει απουσίες! :-D
  16. aggeliki

aggeliki New Member

το προωθησα και σε αλλα site! :-D
  17. Irene

Irene New Member

Θελετε να μου πειτε πως σε αιθουσα μουσειου θα επιτραπει η εισοδος και σε τεραποδα ???? :roll: :roll:

... να το δω και να μην το πιστεψω ... για Ελλήνικα δεδομενα παντα .... :wink:
  18. aggeliki

aggeliki New Member

μα δεν εχει ζωακια στο bazaar .
  19. gikkat

gikkat New Member

Καλέ δεν θα πουλάμε ζώα, πράγματα θα πουλάμε!!!

Πέραν της πλάκας, ο χώρος επιλέχτηκε ώστε να υπάρχει εύκολη πρόσβαση (βλ. Metro), είναι κατανοητό ότι σε μια τέτοια αίθουσα δεν επιτρέπονται τετράποδα εκτός από κανένα mini-me, πιτσιποπάκι, πατσατσουφάκι που χωράει άνετα σε αγκαλιές και τσάντες ώστε να περνάει απαρατήρητο... :wink:

Επίσης, θα κρατήσω απουσίες, όπως είπε και η Μαρία, να το ξέρετε! Ήταν όνειρό μου στο σχολείο να γίνω απουσιολόγος και αφού δεν τα κατάφερα εκεί θα βγάλω το άχτι μου τώρα που μπορώ... :-D
  20. Irene

Irene New Member

το ιδιο το bazaar σιγουρα οχι ,
    ομως βαζω στοιχημα πως θα το επισκεφτουν τα τεραποδα ...

λες να πεφτω τοσο εξω ?? :? :?

Share This Page