Φιλοζωϊκό Μπαζάρ του Stray.gr

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by Strayshelp, Nov 24, 2006.

1. Strayshelp

Strayshelp New Member

filozwiko bazaar tou STRAY.GR

Το Stray.gr, σας προσκαλεί στο Χριστουγεννιάτικο bazaar που διοργανώνει στις 10 Δεκεμβρίου, για να μπορέσει να συνεχιστεί το έργο των εθελοντών και να σωθούν ακόμη περισσότερα ζώα από τους δρόμους.

Στο bazaar μας θα βρείτε διάφορα είδη για το αγαπημένο σας κατοικίδιο, καθώς και δώρα για τους φίλους σας και εσάς, στις καλύτερες τιμές. Επίσης, συμμετέχοντας στην λαχειοφόρο αγορά, κερδίζετε υπέροχα δώρα.

Σας περιμένουμε την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου, 10:00-20:00
    Danza Libre, Πεντέλης 1 & Δερβενακίων, Αγία Παρασκευή
    τηλ. 210 6009600

Τζίνα Δημητριάδη Χριστιάννα Καλογεροπούλου Μυρτώ Ξανθοπούλου
    Δημόσιες Σχέσεις Οργάνωση Εκδηλώσεων Οργάνωση Εκδηλώσεων
    Τηλ. 6944 263535 Τηλ. 6977 749502 Τηλ. 6977 620737
  2. Marin

Marin Administrator

3. nely13126

nely13126 New Member

Εγω πέρασα απο κει το μεσημέράκι κουβάλησα και την μητέρα μου και πήραμε αρκετά πραγματάκια!
    Θέλω να πώ συγχαρητήρια σε όλους όσους βοήθησαν να οργανωθεί :D
    ΜΠΡΑΒΟ! Ελπίζω να μαζεύτηκαν αρκετά χρήματα για τα ζωάκια!
  4. aggeliki

aggeliki New Member

καλημερα, και εμεις περασαμε οικογενειακος,και πηραμε ωραια πραγματακια και ηθελα να προτεινω να εχετε και χειμωνιατικες μπλουζες
    με το σκυλακι του stray.
  5. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Xilia signomi, ego ekana tosi fasaria kai telika den irtha! Eixa provlimata me ti sigkinonia! Pos pige telika? Mazepsate polla lefta? Pote tha xanaginei?
  6. Stella

Stella New Member

Ήταν πολύ καλά, και την ώρα που πήγαμε εμείς, κατά τη 1 το μεσημεράκι, ήταν και αρκετός κόσμος :)

Ελπίζω η "συγκομιδή" να ήταν αρκετή ώστε να βοηθηθούν πολλά ζωάκια φέτος... Εμείς πάντως, εκτός από μπλουζάκια κλπ, πήραμε και κάμποσα μπρελοκάκια (με το κοκκαλάκι που γράφει stray), που σαν μικρό δώρο κάτω από το Χριστουγεννιάτικο δέντρο για τους καλεσμένους μας, είναι και καλή ιδέα αλλά και βοήθεια για το σωματείο. Άσε που έτσι το μαθαίνουν ακόμη περισσότεροι :D

Σε όλους όσοι ασχολήθηκαν μπράβο και ευχές.

Share This Page