Γατακι χρειαζεται βοηθεια!!!

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by mapas, May 21, 2008.

1. mapas

mapas New Member

Δεν ηξερα που να βαλω αυτο το θεμα αλλα στην γειτονια μου εχει ενα αυτοκινιτο στου οποιου την μηχανη ειναι μεσα ενα ζωντανο γατακι το οποιο δεν μπορει να βγει.Αμα ο ιδικοκτητης του αυτοκινιτου (αφαντος) δεν το καταλαβει θα ξεκινισει την μηχανη και.... :cry: Το αυτοκινιτο βρισκεται στην Λεωνιδου Χαριλαου θεσσαλονικη και ειναι ενα volgvagen passat γαλαζιο αριθμο πινακιδας θα γραψω το απογευμα που θα ξαναπροσπαθισω να το βοηθησω η να βρω τον ιδιοκτητη του αυτοκινιτου.Οποιος μπορει να βοηθεισει να μου στειλει e-mail στο [email protected] η να τηλεφωνησει στο 6932552296 ωρες που το κινητο θα εινναι ανοιχτο 15:00 με 22:00
  2. gikkat

gikkat New Member

Βάλε μια σημείωση πάνω στο αμάξι...
    Αν ανοίξει το καπώ θα βγει το γατί, αν και δεν πιστεύω ότι δεν μπορεί να βγει από εκεί που μπήκε απλά έχει αγχωθεί. Αν καθήσει να το σκεφτεί ήρεμα θα βγει!
  3. mapas

mapas New Member

εβαλε καποιος ηδη. δεν ξερω ποσο καιρο εχει
  4. aggeliki

aggeliki New Member

ξερω περιπτωση που ειχε εγκλωβιστει ενα γατακι και φωναξαν την πυροσβεστικη,μηπως μπορει να βοηθησει και τωρα,λεω εγω.... :oops:
  5. mapas

mapas New Member

δεν ξερω αν θα με πιστεψουν επειδη ειμαι μικρος και δεν τα παιρνουν στα σοβαρα θα νομιζουν πως κανω φαρσα
  6. gikkat

gikkat New Member

Η πυροσβεστική φυσικά και δεν θα έρθει για να απεγκλωβίσει γατάκι που βρίσκεται στη μηχανή ιδιώτη... Είναι δυνατόν ρε παιδια?
  7. Marin

Marin Administrator

Πυροσβεστική για να βγάλει γατί από αυτοκίνητο? πολύ περίεργο μου φαίνεται! :?
  8. Irene

Irene New Member

... εαν ειμασταν σε ... αλλη χωρα , θα ερχοταν ... :(
  9. christinaa

christinaa New Member

ΚΑλησπερα σας,εγω ειχα φερει ενα ετσι απο τη Νεα Σμυρνη μια φορα δεν ειχε παθει τιποτα,μολλις έφτασα σπίτι μετα απο 10 λεπτά άκουγα νιαουρισμα ψάξε να ψάξεις το εντόπισα μέσα στη μηχανή, άνοιξα το καπό και το πήρα μία χαρά γάταρος έγινε.
  10. mapas

mapas New Member

ΤΑ Καταφερε!ευτηχως γιατι ο ιδιοκτητης την επομενη μερα πηρε το αυτοκινιτο

Share This Page