Γιατι να εχει τετεια μηρα

Discussion in 'Ρωτήστε, Απαντάμε... αλλά μη βιάζεστε!' started by louhs, Aug 4, 2011.

1. louhs

louhs New Member

3-3-2010
    Ηταν μεσημερι και επεστρεφα απο το σχολειο ξαφνικα ακουσα ενα μικρο κλαμα κοιταω τριγυρο τιποτα παρα μονο μια κουτα που ο ηχος ερχοταν απο εκει μεσα την ανοιγω και βλεπω ενα νεογενιτο ασπρομαυρο γατακι δεν το σκεφτηκα πολυ ετσι το πηρα μαζι μου σπιτι.Το εδειξα στους γονεις μου στην αρχη ομως δεν συμφωνησαν το λυπηθηκαν ομως μετα ετσι το κρατησα.Το πηγα στον κτηνειατρο τον κοιταξε και δεν ειχε τιποτα μας εδωσε οδηγιες πως να το φροντιζουμαι εκεινη την στιγμη αποφασισα να του δωσω το ονομα του θειου μου δηλαδη Ηλίας αλλα προτιμουσα να τον φωναζω λουη.
    20-6-2011
    Ημουν πολυ χαρουμενη εκεινη την ημερα θα πηγεναμε στη θεια μου στην αμερικη και ο λουη θα εμαινε με τους γονεις μου.Μια εβδομαδα ομως πριν παμε στην Ελλαδαακουγα συνεχεια την θεια μου να λεει στο τηλεφωνο πες της οτι πηγε στο χωρειο το μπαμπα και οταν της ζυτουσα να μου τον δηξει στην webcan ελεγε οτι εκει ειναι
    1-8-2011
    Ημουν πολυ χαρουμενη θα ερχομουν Ελλαδα κα θα εβλεπα το γατο μου οταν ομως εφτασα σπιτι δεν ηταν πουθενα το φωναξα και δεν ηρθε στην αγγαλια που καβνει συνηθως ετσι αποκαλυφτικε η μεγαλη αληθεια ο Λουη πηγενε καθημερινα στη γειτονισσα και επιανε περιστερια μια μερα ομως δεν γυρισε ρωτησαμε την αλλη γειτονισσα την κυρια Ειρηνη και μας ειπε οτι τον βρηκε νεκρο στο πεζοδρομιο και ειχε ανοιξει το κεφαλι του το κλαμα που εριξα δεν περιγραφετε και αναρωτιεμαι γιατι να πέθανει ετσι αν ειχα κανει πριν γινει αυτο ΔΕΝ ΑΞΟΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΦΙΛΩΖΟΥΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΙΔΙΑ!
  2. louhs

louhs New Member

ζηταω επησεισ συγνωμη που το εβαλα σε λαθος ενοτητα

Share This Page