Η κουκλα μου!!

Discussion in 'Εγώ είμαι ράτσας αλλά και φάτσας' started by Sofia, Jul 6, 2007.

1. gikkat

gikkat New Member

[quote="Sofia]Θα βρω παλιες φωτογραφιες της που εχω με την φιλη της την Τζιλτα,ενα θηλυκο μποξερ 28 κιλα και θα δεις την διαφορα που εχουν :-D[/quote]

μπορώ να φανταστώ τη διαφορά!!! η Ramone είναι 27 κιλά...
    (βρες όμως και τις photos :wink:)
  2. Sofia

Sofia New Member

Η Αυρα και οι φιλοι της στο παρκο :-D To τιγρε μποξερ ειναι θηλυκο,το ασπρο αρσενικο

.....

.....

....

.....
  3. dafni

dafni New Member

Καλά η τελευταία φωτογραφία είναι όοοοοοολα τα λεφτά!!!!! Τι θεϊκές φάτσες! Τρελλό γομαράκι όμως η "μικρή" σου!
  4. gikkat

gikkat New Member

μιλάμε δεν υπάρχει αυτό το σκυλί... είναι γίγαντας!!!
    μήπως ο μπαμπάς της είναι dogo-argentino??? :-D
    ... συνεχίζω να μην μπορώ να ξεπεράσω το μέγεθός της!!! :wink:

ps. που είνα αυτό το πάρκο???
  5. Marianthy

Marianthy New Member

teleio to mikro pou einai ston aera kai pali konto einai!!!
  6. Sofia

Sofia New Member

Ο πατερας της ηταν πολυ μεγαλοσωμος απο αυτον πηρε.Ενα dogo Argentino που ερχοταν στο παρκο και επαιζαν ειχαν ακριβως το ιδιο μεγεθος,αφου οπως ετρεχαν τα μπερδευα απο την ουρα τα ξεχωριζα :-D Το ασπρο μποξερ ειναι ενηλικο αρσενικο αλλα πολυ μικροσωμο,δεν νομιζω οτι ειναι πανω απο 25-28 κιλα.Τον ειχαν παρατησει αδεσποτο και ενας κυριος τον πηρε στο σπιτι του
    Το παρκο ειναι στον Αλιμο πολυ κοντα στο καρφουρ.
  7. gikkat

gikkat New Member

που κοντά??? πίσω από carrefour???
    πώς δεν το έχω ανακαλύψει??? μένω κοντά (Γλυφάδα)... θες να μου στείλεις pm που ακριβώς είναι για να μην χαλάμε το topic??? :wink:
  8. VvDog

VvDog New Member

Σοφια, κουκλα η Αυρα!! :supz:

Βαλε και απο τις αλλες.... τις καλλιτεχνικες :weedman:
  9. Sofia

Sofia New Member

Bιβη σε ευχαριστω!να και δυο "καλλιτεχνικες" :-D
    Η πρωτη ειναι βεβαια πειραγμενη στο photoshop,μην νομιζετε οτι εχει τετοια τεραστια μυτη :-D

10. gioyli

gioyli New Member

kla ti koyklia einai ayta?na ta xerese ta mora soy....
  11. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Καλέ, τί hobby; Εσύ βάζεις στην φωτογραφία κάτω και επαγγελματίες! Συγχαρητήρια! Νομίζω οτι με τον Αφτιά (το ένα απο τα κουνέλια μου) θα έκανες καλές δουλειες! Α, συγνώμη, και η κουκουβάγια δεν βλέπει το κουκουβαγιόπουλο σαν το πιό όμορφο πουλί;
  12. sofiaklv

sofiaklv New Member

Το πορτρέτο με το καπελάκι το είχα ξαναδεί και είχα πάθει πλάκα! Για την Αύρα δεν έχω λόγια, super μοντέλο!
    Μπράβο και στις δυο σας! :wink:
  13. Sofia

Sofia New Member

Σας ευχαριστω πολυ!χαιρομαι που ολοι εδω την εχουμε ψωνισει με τα μωρα μας :-D
  14. Morgan_A

Morgan_A New Member

.

Είναι πανέμορφη..., να την χαίρεσαι...!!!!!

.
  15. Sofia

Sofia New Member

@Morgan_A σε ευχαριστω και ο δικος σου ειναι κουκλος βλεποντας το αβαταρ.Βαλε να τον δουμε και σε μεγαλυτερες φωτογραφιες :wink: τρελενομαι να βλεπω φωτογραφιες απο σκυλακια :-D

Μερικες ακομα απο τις διακοπες...

....
    ...
    ...
  16. aggeliki

aggeliki New Member

καλημερα,να χαιρεσαι το σκυλακι σου!
    για να πω την αληθεια πιο πολυ ξετρελαθηκα με τις φωτογραφιες,ειναι τελειες! :oops: :oops:
  17. RINIO

RINIO New Member

Eιναι υπεροχες!!!
    Που ειναι αυτο το υπεροχο μερος ?? Στην Ελλαδα??
  18. gikkat

gikkat New Member

την ίδια απορία έχω κι εγώ... :wink:
  19. Sofia

Sofia New Member

Σας ευχαριστω πολυ!!οι δυο πρωτες φωτογραφιες ειναι στην λιμνη Πλαστηρα και οι δυο τελευταιες στην Κερασια Πηλιου.
    Η λιμνη Πλαστηρα ειναι ενα υπεροχο μερος για εκδρομη και επειδη εχει πολλα μερη να τρεξουν τα σκυλακια ελευθερα και να μπουν στο νερο,οποιος αποφασισει να κανει αυτη την εκδρομη,ειναι σιγουρο οτι θα το ευχαριστηθει πολυ!!
  20. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Σοφία είσαι θεά!
    Ρε μπας και το γυρίσεις στην επαγγελματική φωτογραφία, να βγάλεις και καλά φράγκα;

Share This Page