I moni as8eneia twn 4ariwn...

Discussion in 'Ψάρια' started by Zouzouna, Dec 6, 2009.

1. Zouzouna

Zouzouna New Member

i moni as8eneia pou ine 8anatifora ine i e4is:
    to 4ari vgazei ena <<spiraki>> pisw apo thn oura!an exete enidrio prepei na fwna4ete auton pou sas to sidirei amesws!
    simptwma ine :ginete anorektiko
  2. vasiliki

vasiliki New Member

sigoura einai mono auth?
    Shmera phra dyo xrysopsara otan ta evala sto enydreio parathrhsa oti apo to ena fainetai na leipoun merika lepia... einai san na traumatisthke kapws... einai ontws trauma h mhpws yparxei kapoia astheneia kata thn opoia ta xrysopsara apovalloun ta lepia tous??? epishs parathrhsa oti kai ta dyo exoun sto panw pterygio tous ena mikro aspro shmadaki auto promhnyei kati asxhmo?
  3. Irmakias

Irmakias New Member

Υπαρχουν πολλεσ αρρωστιεσ για τα ψαρια δεν ειναι μονε αυτη η ασ8ενεια.
  4. vasiliki

vasiliki New Member

kai,,, mhpws gnwrizeis gia kapoia sygkekrimenh astheneia opou ta xrysopsara apovalloun ta lepia tous??? yparxei kapoia therapia giauto? stenaxwriemai giati nomizw oti kai to deutero psaraki to prwto pou eixa (ygiestato) tou leipei twra ena lepi mhpws tha prepei na ta apomonwsw???? mhpws mporeis na me kateuthyneis kapou opou tha mporesw na enhmerwthw apokleistika gia tis arrwsties twn xrysopsarwn???? Euxaristw
  5. Irmakias

Irmakias New Member

Δεν εχω πολλυ εμπειρια με τα χρυσοψαρα εχω πιο πολυ μ ετα τροπικα ψαρια.Συγνωμη...
  6. kate9

kate9 Member

Όταν τα ψάρια αποβάλλουν λέπια είναι θανατηφόρο, το ξέρω από μια φίλη μου που κλαίει από χθες τη μπουμπού της γιαυτό το λόγο. Ρώτα κτηνιάτρο, τι άλλο???!!
    Last edited: Jun 28, 2011

Share This Page