Κα8αροαιμη γριφονιτσα!

Discussion in 'Εγώ είμαι ράτσας αλλά και φάτσας' started by Irmakias, Nov 13, 2010.

1. Irmakias

Irmakias New Member

Καλησπερα σε ολη την παρεα προσφατα ενασ απο την πολυκατοικια μου κα8οσ πηγαινε στην δουλεια του με σα στην Ε8νικη οδο βρικε μια σκυλιτσα ρατσασ γριφον μεσα στην μεση του δρομσαο σταματησε την πηρε μεσα στο αμαξη και την αφισεσ σε ενα χωραφι για να ειναι πιο ασφαλησ αλλα αυτη ξαναπηγαι μεσα στην μεση του δρομου σαν να ει8ελε να αυτοκτονισει.Την πειρε και την πεθγε στον κτηνιατρο και του ειπε πωσ ειταν κα8αροαιμη και 12 μηνων.ΤΗν σκυλιτσα την βλεπω κα8ε μερα και με εχει αγαπησει παρα πολλυ σαν να ειμουν αυεντικο τησ αλλα δυστηχωσ δεν μπορω να την παρω γιατι εχω πολλα ζωακια.Η σκυλιτσα κουρευτικη γιστι ιταν σε χαλια κατασταση και εχει γιβνει μια κουκα ειναι γκριφον μεγαλου μεγε8ουσ,πραγματικα εχει πολλυ καλο χαρακτηρα και ειναι πολλυ υπακουη.Ο κυριοσ που την βρεικε δεν μπορει να τηυν κρατησει γιατι εχει ειδη 2 μικρα σκυλακια.ΟΠοπιοσ ενδιαφεφρετε να μου πει να του δωδω το τηλεφονο του κυριου να μιλισουν και να ερ8ει να δει την σκυλιτσα.ΠρΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΣΚΥΛΙ!Φιλικα Irmakias!:seeya:
  2. Irmakias

Irmakias New Member

Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο..Α και η σκυλιτσα ειναι γκρι.
  3. Brunitsa

Brunitsa Member

Irmakia για να έχει η γλυκιά μας μεγαλύτερη προώθηση καό θα ήταν να ανέβαζες και μια φωτογραφία...!
  4. Irmakias

Irmakias New Member

Το ξερω και σευχαριστω γιατο ενδφιαφερον σου μιλισα με αυτων π την εχει και 8α ανεβασουμε και φωτογραφιεσ αν εχεισ κανεναν γνωστο πεσ για την μικρη.
  5. Irmakias

Irmakias New Member

Ακομα χαριζετε η μικρη οποιοσ την 8ελει ασ μου πει.
  6. Irmakias

Irmakias New Member

Παιδια εινια μοναδικο το σκυλακι!

Share This Page