Καλημέρα κόσμε

Discussion in 'Δεν είμαι ράτσας, είμαι φάτσας' started by katia01, Nov 24, 2011.

1. katia01

katia01 New Member

Καλημέρα παιδιά.
    Κατ'αρχήν να σας συγχαρώ για το forum σας!

Η κολλητούλα μου έχει ένα Λαμπραντοράκι πολυ πολυ γλυκούλι, είναι πολύ έξυπνο και υπάκουο (λίγες φορές βέβαια τα κάνει και στην κουζίνα) αλλα με έχει κάνει να σκέφτομαι σοβαρά να παρω και εγώ ένα!
    Να τονήσω ότι δεν είχα ποτέ κατοικίδιο με αποτέλεσμα να μήν γνωρίζω τίποτα για τους μικρούς μας φίλους.
    Τί πρέπει να προσέχω? Μπορώ να το αφήνω ενώ δουλεύω και να λείπω 9 ώρες την ημέρα για δουλειά?
    Απο πού να το πάρω? Είναι μεγάλο έξοδο η συντήρηση του??
    Έχω βρεί αυτό το κουκλάκι που χαρίζεται. Να το πάρω η να πάω σε Pet Shop??? Η σελίδα είναι η:

http://www.i-pet.gr/index.php/component/adsmanager/106-labrador-/343---?Itemid=101

Δώστε μου τα φώτα σας σας παρακαλώ...
    Το θέλω πολύ, θα το λατρεύω!!!!!!
  2. Irmakias

Irmakias New Member

Μην τα βλεπεις τοσο ευκολα τα πραγματα δεν ειναι πηρα το σκυλι και ολα οκ.καταρχας κατα την γνωμη μου παρε αυτο που χαριζεται.Απο πετ σοπ μην παρεις σε καμια περιπτωση.Κοιτα νομιζω ειναι λιγο πολλες οι ωρες που 9α μενει μονο μεσα στις 9 ωρες 8α χρειαστει να πει τουαλετα,πρπει να αποφασισεις που 8α τα κανει πχ σε πανα η στο μπαλκονι μεχρι να ερ8εις.Επισης να ξερεις οτι πρεπει να εχεις και χρηματα να δια8εσεις για αυτο.Δεν σε μαλωνω απλα σε συμβουλευω γενικα να ξερεις οτι τα λαμπραντορ ειναι πολλυ καλα σκυλια και με τα παιδια ειναι πολλυ δραστηρια.

Share This Page