κουταβάκια προς υιοθεσία

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by Ιωάννης Γαβαλλάς, Feb 22, 2016.

1. καλησπέρα σας, είμαι ένας πανευτυχής ιδιοκτήτης ενός ζεύγους razor pitbull. Ατυχώς από λάθος υπολογισμούς το κοριτσάκι μας έμεινε έγκυος και γέννησε και ανέθρεψε επιτυχώς 12 κουταβάκια (κλαψ πολύ ξενύχτι, απίστευτα έξοδα). Πάμε για στείρωση γιατί δεν λέει να το ξαναπεράσουμε ωστόσο αν και τα περισσότερα κουταβάκια υιοθετήθηκαν από τα παιδιά μας και γνωστές μας οικογένειες υπάρχουν ακόμη μερικά που θα μπορούσαν να υιοθετήσουν, πάντα με υπεύθυνη δήλωση υιοθεσίας που θα προβλέπει και την επιστροφή του σκυλιού σε οποιαδήποτε περίπτωση αδυναμίας σας και με μία συνδρομή στα έξοδα της γέννας και του κουταβιού τους κι αυτό γιατί το τσάμπα δεν το εκτιμάει κανείς και γι αυτό και λόγο ελλιπούς παιδείας γεμίζει ο κόσμος αδέσποτα. Μην ζητήσετε να σας το στείλουμε, δεν είναι δέμα. Θα ταξιδέψω προσωπικά με δικά μου έξοδα μέχρι τον Πειραιά να σας το παραδώσω και φροντίστε κι εσείς να κάνετε το αντίστοιχο ταξίδι για το νέο μέλος της οικογένειάς σας. Μπορείτε να δείτε τους γονείς αναζητώντας στο facebook "Raizo & Prime Gav"
  2. marich

marich Active Member

Σίγουρα θα βρουν καλές οικογένειες !
  3. lara 28.2.14!

lara 28.2.14! Active Member

Αν δεν ειχα τον σκυλο μου θα υοθετουσα ενα. ειναι και πολλα τα εξοδα...λυπαμαι

Share This Page