Άλλο ένα κακομεταχειρισμένο σκυλί (δράσεις)

Discussion in 'Ρωτήστε, Απαντάμε... αλλά μη βιάζεστε!' started by Zaharenia, Jun 26, 2007.

1. aggeliki

aggeliki New Member

στην ουσια δεν ειμαι,αλλα αμα προκειται για ζωακι ή παιδακι που ταλαιπωρειται ,κανω τα παντα!!μου γυριζει το ματι αναποδα :lol:
  2. gikkat

gikkat New Member

είναι βλέπετε κακός συνδιασμός... και ζωόφιλη και μάνα!!! :-D
  3. fwteinh

fwteinh New Member

ωραια!αν απόφασισω να το κανω θα μου παρεχετε ψυχολογικη στηριξη σας το λεω καθως ειμαι κλανιαρα :p
  4. aggeliki

aggeliki New Member

:lol: :lol: :lol: :lol: στην gikkat
    και
    οκ, στην φωτεινη! :lol:
  5. fwteinh

fwteinh New Member

καλα ο σκυλος εχει αλυσιδα που ειναι βιδωμενη.ημαρτον?βεβαια εχει κολαρο που βγαινει..!μια απορια μου λυνετε?στο χωρο που ειναι το σκυλι δεν εχει περιττωματα ..ουτε μυριζει ασχημα!αυτο σημαινει πως η τα καθαριζουν ειτε τον ψιλολυνουν!το κανουν που το κανουν αυτο...λιγο νερο δεν βαζουν εστω?που δεν κοστιζει πες...
  6. aggeliki

aggeliki New Member

γιατι δεν τους μιλας και να τα ρωτησεις ολα αυτα,για να δεις και τις προθεσεις τους?
  7. fwteinh

fwteinh New Member

δεν την εχω δει την πατατα που το εχει το σκυλακι ακομα!το αστειο ειναι πως στη ρωσιδα που το ταιζε η ιδιοκτητρια της ειπε να μη κουβαλαει μπουκαλια για να του βαλει νερο και της εδειξε τη βρυση στην αυλη για να τη διευκολυνει..ντοινγκ!το αλλο τραγικο που μου πε η ρωσιδα ειναι οτι στο πιατακι εβλεπε φαγητα τ στυλ μπαμπιες κρεμμυδια..
  8. Morgan_A

Morgan_A New Member

Τι να πεις...???

Τι άλλο θα ακούσουμε...??? :?

Μπάμιες και κρεμμύδια για να φάει το σκυλί..., μη χειρώτερα... :roll:

[δημοσίευση 2.9.2007, ώρα 00.55 πμ]
  9. Guest

Guest Guest

Re: Τι να πεις...???

Σνίτσελ, γεμιστά... :shock:
  10. fwteinh

fwteinh New Member

ευτυχως τωρα του βαζουν νερακι και ειδα και πεταμενη ξηρα τροφη...αλλα ακομα και το φαι που του βαζουν χαλια ειναι...αφου το αφηνει!ενα κουβα ειχα δει επισης με μουλιασμενο ψωμι!μπλιαχ?να το φανε αυτοι να δουμε..και εχει και τις κουραδες διπλα..ελεος
  11. konstantina23

konstantina23 New Member

είμαι σίγουρη πως αν το "απαγάγεις" δεν θα το καταλάβουν καν, κι αν το αντιληφθούν σίγουρα δεν θα στεναχωρεθούν... μήπως να το σκεφτόσουνα σοβαρά?για σκεψου χαρά που θα κάνει ο σκύλος όταν ανακαλύψει ότι ο κόσμος δεν έχει περίμετρο 1 μέτρο :smt045

αυτοί οι "άνθρωποι" θέλουν βρεγμένη σανίδα :butthead:
  12. salor

salor New Member

Nai, alla meta eimai sigouri pws 8a paroun kainourgio..!! K ti 8a ginetai tote?? Oli tin wra 8a tis pernoun ta skilia mexri na vare8ei k auti k na stamatisei??? Den nomizw...

Pantws den mporw na katalavw ti ta pernoun ta kaimena, afou den mporoun na ana8repsoun swsta ta paidia tous k genika den iparxei armonia sto spiti! O skilos tous elleipe....
  13. konstantina23

konstantina23 New Member

δεν νομίζω να ξαναπάρει καινούργιο, είναι τόσο δύσκολο να αντιληφθεί ακόμη και αυτή ότι δεν είναι ικανή να έχει πλάι της μια ανυπεράσπιστη ψυχούλα? μπορεί σαν ιδέα στην αρχή να της άρεσε η ακόμη και να την είχε ενθουσίασει, δεν μπορεί όμως.... τώρα της είναι βάρος σύμφωνα με το φτωχό μυαλό της. Τι να πώ πραγματικά υπάρχουν στιγμές που δεν μπορώ να τους κατανοήσω αυτούς τους ανθρώπους ούτε στο ελάχιστο :roll:
  14. fwteinh

fwteinh New Member

ακριβως αυτο σκεφτηκα οταν ειχα την ιδεα που προτεινες κι εσυ κωνσταντινα.τουλαχιστον αν εχει σκυλια να μπορω να πλησιαζω να τα ταιζω.(γελοιο..αλλα τελοσπαντων)

και ο λογος που το πηραν αποτι εχω καταλαβει ειναι για να τους φυλαει..βεβαια το μικρο μυαλο τους δε χαμπαριαζει οτι λυτο ενα σκυλι φυλαει καλυτερα..!τι να πεις!ελπιζω να τους κλεψουν (κακια)
  15. gikkat

gikkat New Member

μικρή και αθώα Σαλονικιά...
    θα ξαναπάρει καλή μου... για πολλούς το σκυλί είναι κοινωνικό status... έχω οικογένεια, σπίτι, σκύλο απλά για να τα έχω... για τον ίδιο λόγο κάνουν και παιδιά και μετά τους τα μεγαλώνουν οι Φιλιππινπεζες και τα σκυλιά - αν είναι τυχερά - οι επιστάτες...
  16. salor

salor New Member

Makari einai etsi ta pragmata...k na kataferoun na paroun ton skilo apo auti! :twisted:
    An k egw to idio pou leei i Gikkat pistevw. Einai poloi autoi pou ta pernoun gia mostra..... :(
  17. konstantina23

konstantina23 New Member

ΣΥΓΚΡΑΤΟΥΜΑΙ να μην εκφραστώ όπως αρμόζει σε μια τέτοια κατάσταση [smilie=real mad.gif]
  18. konstantina23

konstantina23 New Member

για να δούμε εδώ φίλη Κατερίνα,

για πες μου τώρα, ορθογραφικό λάθος ή τις Φιλιππινέζες τις λές πινέζες???

Φιλιππινπεζες :smt101 :smt052
  19. fwteinh

fwteinh New Member

χτες περασα απο το δεμενο σκυλι για φαι και νερο και γελασα τοοσο πολυ!ευτυχως ειχε και νερο και ξηρα τροφη (αυτη την χαλια που δεν τρωει)!το νερο ρε παιδια που το χαν βαλει...ελεος δηλαδη...σε ενα τεραστιο ταψι στρογγυλο μαγειρεματος!!του αλλαξαν και κολλαρο..αυτο τους μαρανε
  20. konstantina23

konstantina23 New Member

Μήπως βρε Φωτεινή μου να κολλούσες ένα σημείωμα τονίζοντας τουλάχιστον για αρχή τα απαραίτητα για την υγιεινή του σκύλου?

χάθηκαν τα μπωλάκια, περιορίζουμε ακόμη περισσότερο το χώρο του σκύλου βάζοντας ΤΑΨΙΙΙΙΙ? :?

Τι άλλο να πώ ...θα μας χαζέψουν εντελώς, κρίμα πάντως... :(

Share This Page