Μην πατάτε τις χελώνες!

Discussion in 'Χελωνάκια και Χελώνες' started by aggeliki, May 15, 2008.

1. aggeliki

aggeliki New Member

:shock: :shock: αν δειτε μια χελωνιτσα στην μεση του δρομου,μην την αφησετε με την ελπιδα οτι θα την μαζεψει ο επομενος,οι χελωνες δεν ειναι πετρες,τα καβουκια σπανε!ειμαι πολυ εκνευρισμενη γιατι μεχρι στιγμης φετος πανω στο βουνο εχουμε δει 5 χελωνες πατημενες και εχουμε μαζεψει αλλες 10 που ο μπροστινος προσπερασε με ανεση! :shock: οι χελωνες δεν ''πεταγονται ''σαν τα αλλα ζωακια,τις πατανε επιτηδες!!! :shock: :shock: :shock:
  2. TAKAROS

TAKAROS New Member

εχω δει και εγω πολλες πατημενες χελωνες...και σκατζοχερους... :( :( :(
  3. Dimitra94

Dimitra94 New Member

Εγω στο χωριο μου εχω δει πιο πολλους σκατζοχοιρους πατημενους παρα χελωνες.... :roll:
  4. Irene

Irene New Member

... οι ατιμες βγαινουν σε κατι επικυνδυνους δρομους ομως ...

Δυστυχως θα συμφωνησω με την aggeliki , κανενας δεν σταματαει ...
    Προσωπικα εχω δει πααααρα πολλες να τις προσπερνανε ...

Τουλαχιστον υπαρχουν εστω και λιγοι που σταματανε και εχουνε ανθρωπια .
  5. Tania

Tania New Member

me too!!!! :( :( :( :( :( :( :(
  6. Τάνια

Τάνια New Member

Άμμα περπατάς εσύ στους δρόμους και δεν είσαι άτιμη/ος,τότε ούτε αυτές είναι άτιμες!!!Άτιμοι είμαστε εμείς που με τα αυτοκίνητά μας πάμε και τις πατάμε!!!:mad::mad5:Αυτές απλά,προχορούν εκεί που πριν λίγα χρόνια ήταν δάσος.Τώρα,εκτός από δρόμους υπάρχει κάπου που να μπορούν να περπατήσουν???Γι αυτό πρέπει να ρήμάξουμε τις πόλεις και να κάνουμε καινούρια δάση!!!! ;-)
    Last edited: Aug 24, 2010
  7. kostascool1

kostascool1 New Member

8. Irmakias

Irmakias New Member

Εγω οπυ βρω χελωνα την μαζευω δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσεσ εχω σωσει απο το δρομο καπιοι αν8ρωποι ειναι απολλυ ανεστιτοι....και δεν νιαζονται...
  9. manouvras

manouvras New Member

μπραβο ρε παιδια...χαιρομαι που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι...ειμαι 22 χρονων...και με την λιγοι εμπειρια που εχω απ τη ζωη...εμαθα να αγαπαω πιο πολυ τα ζωα...απ τους ανθρωπους...μακαρι να ειχαμε και εμεις τετοια αθωοτητα οπως αυτα...
  10. Irmakias

Irmakias New Member

Εχεισ απολυτο δοικιο φιλε μου.

Share This Page