μολυνση απο δαγκωμα!

Discussion in 'Εδώ ζαλίζουμε τους κτηνιατρους...' started by aggeliki, Apr 18, 2008.

1. drosia

drosia New Member

περαστικα

εγω παλι να ρωτησω κατι που δεν καταλαβα
    εφοσον εδειξε προχωρημενο σταδιο ερλειχιας, το σκυλι πριν κανει πληγη δεν ειχε ατονιες, δεν σερνοταν?
    Το χτυπημα του προκαλεσε ολο αυτο?εφοσον ηταν αρρωστο δεν ειχε δειξει συμπτωματα πιο μπροστα? :?
  2. aggeliki

aggeliki New Member

δεν καναμε εξεταση για ερλιχριωση γιατι η γενικη αιματος ηταν χαλια και υπεθεσε οτι ειναι απο ερλιχριωση.το σκυλι δεν ειχε δειξει κανενα συμ πτωμα πριν εμφανισει την πληγη,απλα καθοταν πιο πολυ κατω μετα το δακωμα,σηλαδην πριν 10 μερες ,γιατι κουτσαινε.
  3. WOOFIE72

WOOFIE72 New Member

τον φουκαρα!! βοηθησε τον οσο μπορεις! να'σαι καλα!
  4. Marianthy

Marianthy New Member

Περαστικά του... :)
  5. aggeliki

aggeliki New Member

μολις με πηρε ο κτηνιατρος,το σκυλακι πεθανε, :cry: :cry: :cry: :cry: μου ειπε οτι ειχε επηρρεαστει και ο μυελος....αναρωτιεμαι τωρα τί θα κανω με τα αλλα αδεσποτα που ηταν μαζι του,σιγουρα θα αρχισω vibramycyn για την ερλιχριωση και ο θεος βοηθος...τουλαχιστον δεν εχω τυψεις οτι δεν προσπαθησα..... :cry: :cry: :cry: :cry:
  6. Alex2

Alex2 New Member

Λυπάμαι Αγγελική. :cry:
  7. aggeliki

aggeliki New Member

αντιο ψυχουλα μου...............ησουν παντα εκει εξω απο την πορτα,περιμενες να με υποδεχτεις,να κουνησεις την ουριτσα σου........... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Share This Page