Ένα διαφορετικό "Σε είδα" από την A.V.

Discussion in 'Γενικά' started by schattentanz, Jun 16, 2008.

1. schattentanz

schattentanz New Member

Ένα διαφορετικό "Σε είδα" από την Athens Voice Απριλίου, τεύχος 209 -210

2. Dimitra94

Dimitra94 New Member

Τελειο και τα λεει οπως ειναι...!Πιστευω ολοι να εχουμε δει αυτα τα σκυλακια και το πως σε κοιταζουν... :roll:
  3. Strayshelp

Strayshelp New Member

Σκεφτόμουνα καιρό να το ''ανεβασω'' κ ολο το αφηνα γιατί δεν είχα χρόνο για σκαναρισμα και τετοια.ΤΕλεια τα κειμενα..
    ειδικά το ''σε solarium εκανες αυτο το βαθυ μαυρισμα?''
    χαχα χα
  4. schattentanz

schattentanz New Member

Κλειάννα ακριβώς το ίδιο συνέβαινε και με μένα, απ'τον Απρίλη ήταν πάνω στο γραφείο μου, μέχρι που τα κατάφερα :lol:

Όντως εκπληκτικά κείμενα για ενα όχι και τόσο ευχάριστο θέμα...
  5. aristea

aristea Active Member

Το ίδιο σκέφτηκα και εγω. Ωραία παρουσίαση αλλα μου προκαλεί θλίψη.
  6. schattentanz

schattentanz New Member

Αριστέα ναι, και πιστεύω ότι εν μέρη, αυτό ήταν και το ζητούμενο, δηλαδή να σε κάνει να προβληματιστείς. Επειδή όμως υπάρχουν άνθρωποι που δε σκέπτονται σαν εμάς, ένα τέτοιο κειμενάκι από την Athens Voice, που διανέμεται δωρεάν (δηλαδή πέφτει στα χεριά του καθενός) και που το κοινό της είναι κυρίως νεολαία, καλό είναι να υπάρχει για να το βλέπουν κι αυτοί που δεν ενδιαφέρονται και τόσο για τα αδέσποτα και να σκέπτονται τουλάχιστον ότι έχουν ψυχή. Εννοείται ότι δεν περιμένω να συγκινηθούν όλοι και να μαζέψουν από ένα αδέσποτο, αλλά τουλάχιστον να μην τα ενοχλούν, να μάθουν ότι είναι ακίνδυνα και ότι απλά προσπαθούν να επιβιώσουν σε ένα περιβάλλον που άλλοι αποφάσισαν ότι είναι κατάλληλο για αυτά.

Είναι θετικό πάντως να προβάλλεται το θέμα.
  7. aristea

aristea Active Member

Ξανασυμφωνούμε ;-)

Share This Page