Να και το δικό μου το κορίτσι!

Discussion in 'Εγώ είμαι ράτσας αλλά και φάτσας' started by sofiaklv, Jul 9, 2007.

1. sofiaklv

sofiaklv New Member

Επειδή ζήλεψα... :-D μερικές φωτό απ'το κοριτσάκι μου... :smt060

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

2. gikkat

gikkat New Member

Σοφία,

να βάλεις και αυτές από την παραλία (!!!!!) που δεν θυμάμαι που τις είδα... :?
  3. sofiaklv

sofiaklv New Member

Αμε!!! Ευχαρίστως (άλλο που δε θέλω) :D :D :D !!!
    Μαζί με τη Ρούμπι μου στις φωτό ο κολλητός μας ο Μπρούνο

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
  4. gikkat

gikkat New Member

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!
    αγαπημένη αυτή που κουβαλάνε παρεάκι το ξύλο!!! :-D
  5. Sofia

Sofia New Member

Koυκλια και τα δυο!!Μ'αρεσει πολυ οπως κοιταει μεσα στο κρεβατακι της η Ρουμπη και στην παραλια που κανει ηλιοθεραπεια ο Μπρουνο ειναι απιστευτος! :-D
    Στην πρωτη αριστερα ειναι κουταβακι ακομα?εχει υπεροχα ματια που στην φωτογραφια αυτη,φαινονται σχεδον γαλαζια!
  6. sofiaklv

sofiaklv New Member

Είναι μόλις τεσσάρων μηνών σ'αυτή τη φωτό και τα ματάκια της ότι έχουν αρχίσει ν'αφήνουν το μπεμπέ γαλανό και να γίνονται πράσινα.

Μιλάμε για μεγάλα σαπίσματα!!! :smt028 8) :-D

Α! Και παρεπιπτόντως.... Αν κανονίσετε φωτογράφηση... Μέσα είμαι! :wink: :smt023
  7. dora

dora New Member

sofiaklv, κι εμένα μ αρέσει πάρα πολύ η κούκλα σου....Έχει πολύ γλυκιά φάτσα.... :-D Ειδικα εκείνη η φωτό που είναι πλάι στον Μπρούνο και κοιτάνε το άπειρο...χαχα!!! Να τη χαίρεσαι....
  8. sofiaklv

sofiaklv New Member

Χαχα! Κάτι Ιταλούς που παίζανε μπάλα κοιτάνε τόσο συγκεντρωμένα (τη μπάλα λιγουρεύονται), αλλιώς σιγά μην καθόντουσαν έτσι αγγελούδια!! :lol: :lol: :lol:
  9. Strayshelp

Strayshelp New Member

απ

πανεμορφααααααααααααααααααααα!!!

10. vOOz

vOOz New Member

Εκτος του οτι ειναι κουκλια και τα 2, και η αφεντικινα τους ειναι επαγγελματιας φωτογραφος!! καλα πως τα καταφερες!? εμενα για να κατσει η δικια μου πρεπει να της ταξω ολοκληρη ΙΟΝ!!!
  11. Marin

Marin Administrator

Σοφία όντως είναι τέλεια τα μωρά σου, τα είδα και live εξάλλου πόσο μούτρα είναι, αλλά και οι φωτογραφίες σου είναι καταπληκτικές!!!!!!!

Μαρίνα
  12. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Μωρέ, τί πρασινομάτικο κουκλί είναι αυτό; Έχει φοβερή φωτογένεια! Και ο Μπρούνο επίσης!
  13. sofiaklv

sofiaklv New Member

:oops: :oops: :oops:
    Σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Και χαίρομαι πολύ που σας αρέσει η μικρή μου και ο φίλος της που κι αυτόν τον αγαπάω σα δικό μου!
    Αλλά όχι και επαγγελματίας, δηλαδή για την άλλη φίλη Σοφία τι να πούμε?

Οι τεχνικές πάντως είναι δύο: 1) Στήνεσαι με τη μηχανή έτοιμη, οπλισμένη, τα σημαδεύεις και περιμένεις, περιμένεις, περιμένεις..... Κάποια στιγμή θα κάτσει και η φωτό! Εκτός κι αν έχουμε την περίπτωση με τους Ιταλούς οπότε δεν κουνιούνται αν δεν τους πας μπάλα! :lol: :lol: :lol: 2) Φροντίζεις να έχεις άπειρη μνήμη στη μηχανή σου και τραβάς ασταμάτητα, όσες περισσότερες φωτό μπορείς. Ε, κάποιες θα βγούν καλές :wink:
  14. adoptastraydog

adoptastraydog New Member

Kouklara kai matares :wink: :wink: :wink:
  15. aristea

aristea Active Member

Sofia είναι τόσο όμορφη και καλή φατσούλα που αρχίζω να αλλάζω γνώμη για αυτή τη φυλή.
    Σκύλος για καρτ-ποσταλ! :)
  16. sofiaklv

sofiaklv New Member

Κωνσταντίνα μου χιλιοειπωμένο, αλλά δε βαριέμαι να το ξαναπώ άλλη μια φορά: Για κάθε πλάσμα που έχουμε κοντά μας είμαστε υπεύθυνοι εμείς και μόνο εμείς για το πως θα καταλήξει. Τα πιτμπουλάκια είναι και παιχνιδιάρικα, και χαριτωμένα, και όμορφα ζώα. Αγαπάνε πολύ και είναι πιστά στους ιδιοκτήτες τους (ίσως παραπάνω από άλλες φυλές -αυτή είναι και η καταδίκη τους), και γενικά έχουν όλες τις αρετές (εντάξει, και κάποια ελατώματα.. :-D ) του ΣΚΥΛΟΥ που τον κάνουν τον καλύτερο φίλο μας.

Και ΝΑΙ :smt045 η ρουμπόφατσά μου είναι για καρτ-ποστάλ και πολύ χαίρομαι γι'αυτο (και όχι, αλίμονο, δεν την έχω ψωνισει καθόλου με την πάρτη της :smt055 :smt054 :smt007 :smt060!!!!!)
  17. Morgan_A

Morgan_A New Member

Είναι υπέροχη...

.

Είναι υπέροχη και εκείνη και ο Μπρούνο επίσης...

.
  18. sofiaklv

sofiaklv New Member

Πως περάσαμε στις διακοπές!

Στις διακοπές μας φέτος πήγαμε στη Νάξο.

Εκεί τρέξαμε
    [​IMG] http://www.youtube.com/watch?v=Luvj5uG0rx0 ,

παίξαμε
    [​IMG] [​IMG] ,

κολυμπήσαμε
    [​IMG] http://www.youtube.com/watch?v=8r6ERXg4--8 ,

κάναμε βουτιές
    http://www.youtube.com/watch?v=1eTX6sTCBLs ,

κάναμε μαϊμουδιές
    http://www.youtube.com/watch?v=TdDsBQ4qL0U
    http://www.youtube.com/watch?v=sVpDtw02rH0 ,

κάναμε βαρκάδα
    [​IMG] [​IMG] ,

κάναμε ηλιοθεραπεία
    [​IMG] [​IMG]

ε, κοιμηθήκαμε και λιγάκι
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Καλά περάσαμε! :D

Και του χρόνου! 8)
  19. gikkat

gikkat New Member

Θεοίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...!!!
    (τώρα μετανιώνω που δεν έβγαλα photos με τη μικρή από το καλοκαίρι... είχα αποφασίσει βλέπετε να απέχω απ' την τεχνολογία :?)
  20. Marianthy

Marianthy New Member

Τέλειαααα!!!!!

Κάθε φορά που βλέπω τις φωτογραφίες που ανεβάζετε βιάζομαι όλο και πιο πολύ να έρθει η ώρα που δεν θα μου πει κανείς "όχι σκύλο μέσα στο σπίτι!"

Gikkat μην το μετανιώνεις! Δεν θα θαυμάσουμε βέβαια την μπουμπού σου, αλλά είναι καλό λίγο αποτοξίνωση!!!

Share This Page