Νεο μελος στην οικογενεια!

Discussion in 'Δεν είμαι ράτσας, είμαι φάτσας' started by Irmakias, Oct 12, 2011.

1. Irmakias

Irmakias New Member

:wink5:Παιδια καλησπερα πριν απο λιγη ωρα πηγα να πεταξω τα σκουπιδια μου και μεσα σε μια σακουλα βρηκα ενα μωρο γατατακι ευτηχως το προλαβα δεν πρπει να ειχε πολλυ ωρα που το πεταξανε,το αγαπησα και αποφασισα να το κρατησω 8ελω να μου πειτε μερικες πληροφοριες για την φροντιδα του.Σελιγο 8α παμε και στον κτηνιατρο ελπιζω να πανε ολα καλα!
  2. Bizz

Bizz New Member

πως τα παει με την ιρμα?
  3. Brunitsa

Brunitsa Member

Ναι,όντως... Αυτό πρέπει να κοιτάξεις πρώτα από όλα :) Πιστεύω πως από αυτό εξαρτάται αν θα μπορέσεις να το κρατήσεις που σου το εύχομαι κιόλας :D!!! Πες μας λοιπόν και θα τα πούμε εμείς :)
  4. Irmakias

Irmakias New Member

Λοιπον οσο παραξενο κια να ακουγεται τα πανε περιφημα,αν και η ιρμα εχει ενα 8εματακι με τις γταες με αυτο τα παει μια χαρα αφου να φανταστειτε το βραδυ κοιμουνται στο ιδιο καλα8ι.
  5. Brunitsa

Brunitsa Member

Χχαχαχα :) Αυτό και αν είναι ευχάριστο :D !
  6. Bizz

Bizz New Member

μαλλον το πηρα υπο την προστασια του!
  7. Irmakias

Irmakias New Member

Ναι το προσεχει παρα πολλυ!
  8. Irmakias

Irmakias New Member

Της βγαλαμε και ονομα Naomi!Ειναι μια κουκλα ειναι μαυρη με μεγαλα πρασινα ματια και μας εχει αγαπησει πολλυ ειναι τοσο χαδιαρα...!Η πλακα μαζι της ειναι οτι πηδαει απο καναπε σε καναπε.Απορω γιατι την πεταξανε...
  9. Bizz

Bizz New Member

θες να σου πω?επειδη δεν καταλαβαινουν οτι ενα ζωο εχει δικαιωμα στη ζωη,οτι ενα ζωο μπορει και να εχει την ικανοτητα να καταλαβαινει καποια πραγματα καλυτερα απο μας.Αλλα οχι,εμεις ειμαστε ανθρωποι,τι περιμενες?

Τεσπα,βαλε καμια φωτο
  10. Irmakias

Irmakias New Member

Ναι 8α ανεβασω!

Share This Page