Νεογέννητα ψάχνουν γονείς

Discussion in 'Δεν είμαι ράτσας, είμαι φάτσας' started by kathiki, Aug 4, 2016.

1. kathiki

kathiki New Member

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Πριν 2 μέρες βρήκαμε 4 γατάκια σχεδόν νεογέννητα, 2 εβδομάδων υπολογίζουμε να ειναι. Τη μάνα τους τη βρήκαμε εκεί κοντά που ειχε αφήσει και τα μωρά της σε άθλια κατάσταση όπως μας είπε και ο γιατρός που την πήγαμε για να σώσει οτιδήποτε αν σώζεται. Ευτυχώς για την ίδια μετα απο τηλέφωνα σε Δήμο Π. Φαληρου πηγε και την παρέλαβε η φιλοζωική του Πικερμιου για να δουν πως και αν μπορούν να τη βοηθήσουν. Για τα μωρά βέβαια ο ένας με στέλνει στον άλλον. Ο Δήμος λέει οτι φροντίζουμε μονο τραυματισμένα ζώα και η φιλοζωική λέει συνεννοηθειτε με τον Δήμο.
    Το θέμα μας όμως ειναι οτι τα μωρά δεν μπορούν χωρίς τη μαμά τους. Τα ανεβάσαμε πάνω τα ξεψυλλισαμε όσο μπορούσαμε, τα ταΐσαμε αλλα η κατάσταση αυτή δεν μπορεί να κρατήσει πολυ. Ειναι 3 αρσενικά και 1 θηλυκό. Γι αυτό λοιπόν ψάχνουμε ενδιαφερόμενους που θα θέλουν να μεγαλώσουν ένα τουλάχιστον γατάκι απο τόσο μικρή ηλικία.
    Συγνώμη αν κούρασα με την πολυλογία και τις λεπτομέρειες αλλα θεώρησα σωστότερο ν'αναφερω όλο το στόρι.

Attached Files:

2. lara 28.2.14!

lara 28.2.14! Active Member

λυπαμαι εγω δεν ενδιαφερομαι αλλα θα ρωτησω τους φιλους μου. ποτε δεν εξερεις. θα κανω το καλυτερο για να βρουν οικογενεια τα γατακια
    marich likes this.

Share This Page