Ο σκύλος μου γαβγίζει στα αυτοκίνητα !

Discussion in 'Εγώ είμαι ράτσας αλλά και φάτσας' started by marich, Oct 19, 2015.

1. marich

marich Active Member

Γεια σας έχω έναν μαλτεζ άκρο δέκα μηνών όπου όποτε βγαίνει βόλτα γαβγίζει στα αυτοκίνητα ! Ειναι ανησιχιτικο ?
  2. Marina&Cookie

Marina&Cookie Active Member

και το δικο μου οταν ηταν κουταβι γαβγιζε σε ποδηλατα,πατηνια,αυτοκινητα και ειναι περδικακι!Οποτε μην ανησυχεις το κανουν απο παιχνιδι;);););)(και κανουν τα δηθεν μεγαλα σκυλια και δυνατα και θελουν να τραφηξουν την προσοχη του ιδιοκτητη ή καποιου αλλου ανθρωπου)
  3. marich

marich Active Member

Σε ευχαριστώ !
    Marina&Cookie likes this.
  4. Marina&Cookie

για αυτο ειμαστε εδω,για να αλληλοβοηθιομαστε!;)
  5. marich

marich Active Member

Εχεις δίκιο και πάλι ευχαριστώ !
  6. Marina&Cookie

Βγαλε ομως φωτογραφία το σκυλακι σου να το χαρουμε! ;)
    Υ.ΓΛατρευω τα μαλτεζ(καλυτερα να μην μιλησω για τα μινι.Τρελα τρελα)
  7. marich

marich Active Member

Θα προσπαθήσω:) ομως πως γίνεται ?
  8. Marina&Cookie

9. Marina&Cookie

marichΘα προσπαθήσω:) ομως πως γίνεται ?
    ομως ετσι για να παρουμε μια ιδεα βαλε την φωτο με το μαλτεζακι σε εικονα αβαταρ
  10. Marina&Cookie

σε αυτο που υπογραμμισα θες να πεις ασπρο, σωστα?
  11. marich

marich Active Member

ναι ! Επίσης δεν καταλαβαίνω
  12. Marina&Cookie

Κατσε γιατι μπερδευτηκα τι εννοεις δεν καταλαβαινεις το υπογραμισμενο?
    Φιλικα παντα
  13. marich

marich Active Member

Λοιπόν για να τα ξεκαθαρίσουμε δεν έχω καταλάβει ακόμα πως ανεβάζουμε φωτο επίσης το μαλτεζ μου ειναι μίνι λευκό και οταν το πήραμε 2,5 μηνών ηταν 900 γρ ελπίζω να σε καλύπτω μεχρη να μάθω να ανεβάζω φωτο
  14. Marina&Cookie

ΟΚ.Νομιζα οτι δεν ειχες καταλαβει το υπογραμισμενο(βεβαιως δεν το ειπα με θυμωμενο τονο)
  15. Marina&Cookie

λοιπον πηγαινεις το βελακι στο ονομα σου και πατας "Personal Details" και σου βγαζει της ρυθμισεις σου.Πρωτα γραφει "Status Message:" ακριβως απο κατω γραφει "Avatar:"δειχνει την εικονα που εχεις τωρα και λεει διπλα με μικρα γκριζα γραμματα"Click the image to change your avatar."(μεταφραση:πατας την εικονα και διαλεγεις αβαταρ)και ακολουθεις τις οδηγιες. Μετα αφου ακολουθησεις τις οδηγιες σου βγαζει ενα πιο μικρο μαυρο παραθυρο που λεει ως επικεφαλιδα:"
    Avatar Editor" και λιγο πιο κατω εχει ενα κουμπακι που λεει :"Browse..." το πατας και διαλεγεις εικονα απτο λαπτοπ-υπολογιστη σου.
  16. marich

marich Active Member

Αυτο ισχύει και στο iPad?
  17. Marina&Cookie

νομιζω ναι ,δεν εχω ιπαδ και δεν ξερω(μπορει στο ιπαδ να γινεται πιο ευκολα;))
  18. marich

marich Active Member

Καλα θα προσπαθήσω. :)

Share This Page