ΟΧΙ στα παπαγαλόψαρα, τα βαμμένα ψάρια & άλλα τερατουργή

Discussion in 'Ψάρια (όχι για φάγωμα)' started by Xotikouli, Mar 17, 2007.

1. Xotikouli

Xotikouli New Member

2. Nikosg7

Nikosg7 New Member

Koita ti ginetai....
    Eilikrina den to hksera oute kan eixe paei to myalo mou sto pws exoun toso entona xrwmata!!
    :?
  3. Niva2gr

Niva2gr Moderator

Kathe mera olo kai perissotero apogoiteuomai apo to eidos mas! Den exo logia!
  4. Morgan_A

Morgan_A New Member

Xμμμ...

.
    Αναρωτιέμαι καμμιά φορά, που θα φθάσουμε... :?

Και ακόμα, τι μυαλά... είναι αυτά, τα οποία σύλλαμβάνουν και εφαρμόζουν... στη συνέχεια,
    τέτοιες σκέψεις... :?

Το ότι και τα ψάρια, όπως κάθε ζωντανό πλάσμα..., έχει ψυχή και δεν είναι παιχνίδι,
    φαίνεται για τέτοια μυαλά, δεν σημαίνει τίποτα... :cry:

Στεναχωριέμαι..., :cry: αλλά και θυμώνω... πολύ :(

.
  5. Marin

Marin Administrator

Re: ΟΧΙ στα παπαγαλόψαρα, τα βαμμένα ψάρια & άλλα τερατο

Αυτό το άρθρο μπορώ να το βάλω στο pets? Ξέρουμε ποιος το χει γράψει? Νομίζω σε είχα ξαναρωτήσει?

Μαρίνα
  6. Xotikouli

Xotikouli New Member

Είναι καμπάνια του Πανελλήνιου Συλλόγου Φίλων του Ενυδρείου. Είμαι σίγουρη ότι θα χαρούνε πολύ, αλλά θα ρωτήσω κιόλας για το τυπικό της υπόθεσης και θα σου στείλω pm ή mail.

Τα ψαράκια, ο Σύλλογος κι εγώ σε ευχαριστούμε πολύ!

Υ.Γ. Όχι δεν με είχες ξαναρωτήσει
  7. Marin

Marin Administrator

Ωραία, ρώτα σε παρακαλώ και στείλε μου με e-mail για να ξέρω, γιατί εδώ μπορεί να μην το δω.

Μη ξεχάσεις και το link για να το έχω στο mailbox μου ώστε να το βάλω την επόμενη φορά που θα ανανεώσω.

:D :-D

Μαρίνα
  8. *Alondra*

*Alondra* New Member

Tha eprepe na foresoume maskes kai na paroume prionia kai..na pame na bapsoume merikous mal :twisted: kes! :chain:
  9. Guest

Guest Guest

Όχι ρε παιδιά! Στο τέλος θα δούμε ψάρια που έχουν στα λέπια τους "ΑΕΚ" ή "ΘΡΥΛΟΣ" ή διάφορες τέτοιες μ........ :evil:

Αν δεν το 'χουν κάνει ήδη.... :(
  10. schattentanz

schattentanz New Member

Mέσα στην εβδομάδα που μας πέρασε ο Παπαδάκης στην εκπομπή του καλημέρα ελλάδα έκανε απευθείας σύνδεση με ένα pet shop που εμπορεύεται ενυδρεία κι ο ιδιοκτητης έκανε διαφήμιση σε ψαρια εισαγόμενα από τη Σιγκαπούρη, τα οποια είναι βαμμένα ή έχουν πάνω τους tattoo. Τα περισσότερα είχαν πάνω τους καρδιές και διαφορα σχέδια, αλλα είχε κι δυο τα οποια είχαν ψεύτικα χείλη, έτσι ώστε να μοιάζουν σαν να χαμογελούν, όλο το σώμα τους με tattoo και ένα αφύσικο φωσφόριζε ροζ χρώμα. Μάλιστα ο Παπαδάκης έκανε και χιουμοράκι, αποκαλώντας τα ψαρια - τραβεστί. Ακολουθούν link με τα ίδια ψαρια, από ξένη ιστοσελίδα όμως: http://www.underwatertimes.com/news.php ... 1769543281
    http://www.wgrz.com/news/news_article.a ... ryid=44744

Το συγκεκριμένο ψάρι με τα μεγάλα χείλη, και τα αφύσικα χαρακτηριστικά δεν ειναι μεσα στα link.
  11. marinaki

marinaki New Member

Δεν ξέρω αν διαβάσατε τα σχόλια κάτω απο τις φωτογραφίες στο λινκ που παρεθεσε η schattentanz!Μερικοί είναι πραγματικά ηλίθιοι!!! Είπαν τους άλλους μέχρι κ καθυστερημένους επειδή υποστήριξαν οτι αυτό είναι άναυσο για τα ψάρια! Δεν πάει καλά ο κόσμος!!!!

Share This Page