Οι φάτσες μας

Discussion in 'Εγώ είμαι ράτσας αλλά και φάτσας' started by Mystique, Jun 9, 2008.

1. Mystique

Mystique New Member

Να σας γνωρίσω και εγώ τις φάτσες της οικογένειάς μου:

Πρώτη κυρία του σπιτιού η Τάρα

[​IMG][​IMG]

Είναι Χάσκι, δεν ξέρω αν είναι καθαρόαιμο, είναι 11 ετών και κουταβίζει ακόμα. Δεν κάνει παρέα με κανένα άλλο θηλυκό κατοικίδιο και δεν συμπαθεί καθόλου τα παιδάκια. :roll:
    Μας την έδωσαν όταν ήταν 4 μηνών γιατί ήταν λέει πολύ άγρια και δεν μπορούσαν να την πουλήσουν και αν δε μπορούσαν να βρουν σπίτι να την δώσουν θα της έκαναν ευθανασία! :twisted:

Δεύτερη κυρία η Sheeba:

H Sheeba απ'ότι μας είπε ο γιατρός είναι 2,5 ετών. Ή Pit-bull είναι ή dogo argentino..
    Το σκυλί ήρθε πριν 1,5 χρόνο περίπου σπίτι μόνο του σε πάρα πολύ άσχημη κατάσταση. Κατατρομαγμένο, αδύνατο με πολύ άσχημα σχεδόν κατακρεουργημένα αυτάκια και ουρίτσα. Προφανώς ο προηγούμενος ιδιοκτήτης ήταν πάρα πολύ καλός άνθρωπος... :evil:
    Έχει τον καλύτερο χαρακτήρα από τα 3 σκυλιά. Είναι πάρα πολύ φιλική, πολυ χαδιάρα και κάνει παρέα με όλες τις γάτες τις περιοχής!

και τελευταία κυρία της οικογένειας η Sensi:
    [​IMG] [​IMG]
    H Sensi είναι το boxer της αδελφής μου και είναι 1 έτους. Είναι ο διάολος μεταμορφωμένος! :-D Την αγόρασε γιατί της πέθανε το προηγούμενο boxer που είχε απο εγγεφαλοπάθεια..

Αυτά από εμάς! Καλώς σας βρήκαμε και πάλι! :razz:
  2. Dimitra94

Dimitra94 New Member

Αχχχ πολυ ωραια ολα τους αλλα ειδικα η Ταρα και η Sensi(εχει μια γλωσσαραααα) χαχαχαχχ
    Να σου ζησουν..!!! :D
  3. ARETH

ARETH New Member

Να σου ζήσουν, είναι όλα πολύ όμορφα! Έχω μια απορία...το κουνελάκι σου πως τους έχει γλυτώσει....?
  4. Mystique

Mystique New Member

Σας ευχαριστώ πολύ! :)

Η Τάρα και η Sheeba μένουν στην Κέρκυρα! Η Sensi είναι της αδελφής μου και μένει σπίτι της και ο κούνελός μου μένει στο δικό μου σπίτι στο Χαλάνδρι ;-) Γι'αυτό την έχει γλυτώσει :-D Δεν υπάρχει περίπτωση να τα δει ούτε σε φωτογραφία τα άλλα τα τέρατα! :-D
  5. gikkat

gikkat New Member

Sensi :smt050
  6. κουκλια ειναι :) :) :) :) :) :) :)

Share This Page