Οι τετράποδοι και το χιόνι...

Discussion in 'Photos' started by gikkat, Feb 17, 2008.

1. fwteinh

fwteinh New Member

moλις ειδα και το σκυλο σου rottie..xaxa , πολλη φαση.

η ασπρη μουρη της ραμον ολα τα λεφτα
  2. Alex2

Alex2 New Member

Είναι όλα τους υπέροχα.

Βγήκαμε και εμείς, αλλά επειδή για να τα αφήσω ελεύθερα ούτε συζήτηση, δε γινόταν να κουμαντάρω δυο σκύλους και μηχανή. Οπότε περιορίζομαι να θαυμάζω τις δικές σας καταπληκτικές φωτογραφίες :p

Πάντως λυσσάξαν τα δικά μου. Μυρίζανε 100 ώρες, πάγωσε ο κ@@@ς μου τόση ώρα έξω :D
  3. matilda

matilda New Member

Λοιπόν έχουμε και εμείς φώτο και θα σας τις δείξουμε σε λίγο.

Αλλά έχω να πω το εξής εγώ τόσες φορές βγήκα έξω με το χιόνι, γιατί δεν με περίμενε ΄καμμία έκπληξη?? που μένεις Μαριάνθη? Θα έρθω να ξαπλωθώ στα χιόνια και να περιμένω...

Xotikouli πως το καταφέρνεις και πετυχαίνεις την κίνηση όταν τραβάς φώτο??

Καταπληκτικά όλα τα σκυλοφατσάκια σας αλλά περιμένετε να ανεβάσουμε τα δικά μας τα σκέρτσα και θα δείτε...
  4. gikkat

gikkat New Member

Εσύ τράβα μόνο το χιόνι, ούτως ή άλλως δεν θα φαίνεται η μικρή! :lol:
  5. matilda

matilda New Member

Θα σου απαντήσω με ντοκουμέντα χρυσή μου. :-D
  6. almond

almond New Member

Εεεεε, στειλτε και σε μας λιγο χιόνι....ουτε μια νιφαδα δεν εχουμε εδω...ειναι σωστό αυτό τώρα??? :( :( σας ζηλευωωωω!!!
    απίθανα όλα τα χιονόσκυλα σας!!!!βαλτε και αλλες φωτογραφιες να δούμε.

εμπρος θεσσαλονικείς,όλοι μαζί το χορό του χιονιού μπας και δούμε άσπρη μέρα (από χτες χοροπηδαω αλλα τιποτα). :prayer: :smt026
  7. gikkat

gikkat New Member

Πάρτε και 2 vide-άκια να 'χετε:

Το γενικό concept είναι "βάζω όση περισσότερη ώρα μπορώ τη μουσούδα μου στο χιόνι" (και που θα μου πάει, μπορεί να ανακαλύψω κάτι, βλ. κοτρώνα):

Επιπλεόν, εκτός από τη μουσουδοεκσκαφή, υπάρχουν και οι χιονόμπαλες:

ps1. Και στις 2 περιπτώσεις είμαι υπερ-γελοίο τετράποδο!
    ps2. Η απορία ζωγραφισμένη στο πρόσωπό μας ΠΑΝΤΑ! :-D
  8. drosia

drosia New Member

ναι ρε πφφφ εσυ μενεις γλυφαδα με την απλα σου, τα δεντρα σας και τους τεραστιους δρομους και σουλατσαρετε κανα 2ωρο για χοντρο-ψιλο
    Εμεις εδω σνιφ που ουτε πεζοδρομιο δεν εχουμε για να περπαταμε και αντι να κανουμε σλαλομ στο χιονι κανουμε σλαλομ αναμεσα απο τα αμαξια τι φωτο και βολτες να κανουμε?????εεε???τι???:?

συμπερασμα: επρεπε να χιονισει για να αποφασισω μια και καλη να αλλαξω σπιτι
    ΤΕΛΟΣ!!! παω για Καλαμακι μερια
  9. ROTTIE

ROTTIE New Member

I LOVE Ραμονόσκυλο!:smt055

Καλά τι κόλλημα έφαγε με την κοτρόνα?
    :lol: :lol: :lol:
  10. gikkat

gikkat New Member

Κανεί ακριβώς το ίδιο και στην άμμο! 8) (κι εμείς σας αγαπάμε :heart: )
  11. Xotikouli

Xotikouli New Member

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!

@Mitsakos Σε όλα τα πόδια της? Μπα! Τα πάμε εναλλάξ, μην τα κουράζουμε όλα ταυτόχρονα! :lol:

@Sofia Επεσες εντελώς μέσα! Κι εγώ καγκουρώ την φωνάζω συνέχεια γιατί στέκεται συνέχεια στα δυο. Επίσης την φωνάζω και Miss Μπούτια γιατί έχει κάνει απίστευτους μυς από την "ορθοστασία"! Thanks, και οι δικές σου φωτό από το ροζ γιγάντιο γουρουνάκι φοβερές!

@Gikkat Την πόζα ροντέο την πέτυχα όταν πηδούσε από την αγκαλιά του καλού μου. Οπότε στην ουσία πηδάει από ύψος. Είπαμε είναι τσίρκουλο, αλλά όχι κι έτσι! Το Ραμονόσκυλο με την πέτρα έχει πολύ γέλιο! Νέο μοντέλο εκχιονιστικού!

@Matilda Οι συγκεκριμένες είναι τραβηγμένες με επαγγελματική μηχανή, οπότε οι ρυθμίσεις είναι πιο πολύπλοκες. Αν έχεις compact όμως και θέλεις να παγώσεις την κίνηση, βάλτην στο πρόγραμμα για γρήγορα θέματα (συνήθως είναι ένα εικονιδιάκι με ένα ανθρωπάκι που τρέχει). 'Αντε περιμένουμε και τις δικές σου! Και άστους να λένε... Κι εμένα άσπρη είναι αλλά δεν την έχασα :wink: :)

Η χιονισμένη μυτόγκα σας στέλνει πολλά φιλιά!

[​IMG] [​IMG]
  12. ana

ana New Member

Σήμερα το πρωί...

Δείτε το "κατσίκι μας"
  13. mitsakos

mitsakos New Member

παντοως πολυ αφασια :lol: :lol:
  14. Marianthy

Marianthy New Member

Και για να μη νομίζετε οτι μόνο οι σκύλοι σας χαίρονται το χιόνι να'μαστε κι εμείς. Βγήκαμε από εκεί που είχαμε κρυφτεί όλο το βράδυ!!! :-D

Η αλήθεια είναι οτι δεν ήθελε να χωθεί στο χιόνι, πήδαγε από τη μια πατημασιά μου στην άλλη! :lol:
  15. Sofia Iv.

Sofia Iv. New Member

Φοβερα ολα τα τρελοσκυλα! Τη μεγαλυτερη πλακα ομως για 'μενα την ειχαν της Αννας τα τρελοσκυλα στο video κ φυσικα η μια κ μοναδικη Ramone! Aχαχα τι κολλημα κ αυτο με τη κοτρωνα !

Xotikouli μια κ εχω τρελα με τη φωτογραφια πρεπει να σου πω οτι ολες ηταν υπεροχες ομως ειδικα οι 2 τελευταιες (αυτη με τις πατουσες :smt007 )!

Υ.Γ. Συντομα θα δειτε κ νεες δικες μας κ θα προσπαθησω να παρω για πολυ λιιιιγο κ τη Bibi (μονο αγκαλια γιατι κατω θα ακουμπαει η κοιλιτσα της στο πατωμα κ θα ξεπαγιασει! χιχι).
  16. Sofia

Sofia New Member

Oσο περισσοτερα γραφεις για την Ramone,τοσες περισσοτερες ομοιοτητες βλεπω οτι εχουν με την Αυρα :-D Τρελαινετε για κοτρωνες και τις ψαχνει μεσα στο νερο και στην αμμο :-D
  17. Sofia Iv.

Sofia Iv. New Member

Να 'μαστε λοιπον ξανα κ εμεις !

Βολτα μαζι με το Μπιμπόσκυλο κ τη Ganza !

Αφιερωμενη σε Κατερινα κ Σοφία (για να μη λετε οτι μονο εσεις βγαζετε "μυρωδατες" φωτογραφιες :lol: !)

Ganza power !!!

Μπιμποσκυλάκι power !!!

Στον Αραπακη δυστηχως λογω κακοκαιριας δε μπορεσαμε να παμε να τον βγαλουμε κ αυτον καμια στα χιονια... :( (Ειναι στης μητέρας μου το σπίτι) Ελπίζω αυριο.. γιατι μου εχει λειψει πολυυυ το χαζοσκυλο !
  18. gikkat

gikkat New Member

@Xotikouli: Τέλεια η τελευταία photo με τις πατούσες!

@ana: Ο Ράπερ απλά δεν υπάρχει! Τι κατσίκι είναι αυτό!

@Sofia Iv.: Πάλι καλά που δεν είχε τόσο χιόνι γιατί μάλλον θα δυσκολευόταν η Ganza να περπατήσει με αυτά τα "δείγματα" ποδιών!

@Sofia: Φυσικά και ανακαλύπτουμε κοτρώνες και μες στο νερό (δες εδώ). Είπαμε, είμαστε boxer - γελοία σκυλιά!!!

@Marianthy: Έχουμε κι εμείς γάτες κοπελιά... Ορίστε πώς πέρασαν οι δικές μου τη σημερινή χιονισμένη μέρα:

[​IMG] [​IMG]

Ο Ερίκος (ο διάολος μεταμορφωμένος σε αυτή τη photo) απλά βγήκε για να φάει, η Φοίβη απλά δεν βγήκε! Μουάχαχαχα!
  19. matilda

matilda New Member

Ορίστε τα ντοκουμέντα για όσους μας αμφισβητησαν

Και κινούμαστε αέρινα στο χιόνι χωρίς να μασάμε και κάνουμε στάσεις στα δεντράκια να μυρίσουμε

20. gikkat

gikkat New Member

Ρε τη σταλίτσα... Μια χαρά τη σουλεύει την τετρακίνηση! :D

Share This Page