1. καρλόνιο

καρλόνιο New Member

Να ρωτησω κατι??
    απ τη στιγμη που εισαστε και στο περιοδικο ΓΑΒ, γιατι επιτρεπετε να γινεται διαφημηση σε πετ σοπ που πουλανε ζωακια μεσα στο περιοδικο??
  2. Sofia

Sofia New Member

Γιατι να πουλιουνται?γιατι να εχουμε τα πουλια κλεισμενα σε ενα κλουβακι για να ακουμε εμεις το κελαιδημα?Τι ζωη ζει?Το ιδιο πιστευω και για ολα τα μικρα ζωα χαμστερακια η ποντικακια.
    Πριν λιγες μερες εβλεπα κατι σκιουρακια να τρεχουν πανω κατω μεσα στα κλουβια,τα εβλεπες να φτανουν στην γωνια και παλι πισω σαν τρελλα
    :cry:
  3. noela

noela New Member

Ποιός είναι στο ΓΑΒ; Το pets? Το stray? Πώς εννοείς το "είσαστε"? Έχουνε μετοχές? Έχουν καταχώριση?
    Είναι γνωστό ότι τα περιοδικά ζουν από τις διαφημίσεις και όχι από τις πωλήσεις. Είμαι σίγουρη ότι πολύ θα θέλανε να πράττουνε αλλιώς στο συγκεκριμένο θέμα.
  4. καρλόνιο

καρλόνιο New Member

Απλα ρωταω γιατι βλεπω την ομαδα του περιοδικου ονοματα απο εδω μεσα που ειναι εναντια(και καλα κανουν) στις αγορες ζωων απο πετ σοπ, και μεσα στο περιοδικο επεσε το ματι μου σε διαφημηση πετ σοπ που πουλαει ζωακια, και δεν μου κατσε καλα στο ματι...
  5. noela

noela New Member

Αν εννοείς τους συνεργάτες, υποθέτω ότι απλά γράφουν κάποια άρθρα και δεν τους πέφτει λόγος για τις διαφημίσεις.
  6. καρλόνιο

καρλόνιο New Member

OΛΑ για το χρημα
    και σκεφτομαι εγω τωρα, αν δεν μπορεις να κανεις εναπεριοδικο να αποριψει αυτο το κακο νταλαβερι, πως μπορεις να κανεις τον κοσμο και τους πετ σοπαδες, δεν ειναι αιχμη για την ομαδα αυτο , ειληκρηνα, απλα στεναχωριεμαι με τη μαλακια του ελληνα....
  7. Marin

Marin Administrator

Θανάση:

Προφανώς και δε μας πέφτει λόγος, αν μιλάς για μένα φυσικά... αν μιλάς για άλλους, ας απαντήσουν σχετικά.

Μαρίνα
  8. καρλόνιο

καρλόνιο New Member

Μιλαω για το περιοδικο, δεν λεω σποντα για κανεναν συγκεκρημενα, απλα ενα περιοδικο για να ειναι κυνοφιλο περιοδικο, πρεπει να σεβεται την γνωμητων ειδικων συνεργατων του, και να βγαζει χρημα απο διαφημησεις αλλου ειδους, οχι αυτα που κραζετε εσεις διοτι τοτε δεν ειναι ενα περιοδικο με αγαπη στα ζωα αλλα με αγαπη στα ευρω...

Share This Page