Πιτ μπουλ βίασε αγοράκι[email protected]@[email protected]!#@!

Discussion in 'Συζητήσεις-Προτάσεις' started by Strayshelp, Jul 13, 2007.

1. Morgan_A

Morgan_A New Member

.

Και το παιδάκι και το σκυλί το έρημο..., είναι θύματα της αμέλειας... και όχι μόνο... των μεγάλων.

Αλλά το τρομερότερο είναι ότι το θέλουν "κομματιασμένο..." ???

Για όνομα Θεού...

Εμένα το μυαλό μου δεν μπορεί να το καταλάβει...

Έχω δει πολλές φορές με τα μάτια μου, να προσπαθούν 2 σκυλιά να ζευγαρώσουν... και να μην γίνεται, για την ακρίβεια να στέκεται αδύνατον, επειδή το μέγεθός τους, δεν είναι ανάλογο...

Πως γίνεται λοιπόν, εάν το σκυλί αυτό, δεν είχε υποστεί ειδική εκπαίδευση..., να μπορεί να καταφέρει να βιάσει ένα μωρό, το οποίο ακόμα κι΄ αν ήταν πεσμένο στα τέσσερα, δεν ήταν σε καμμία περίπτωση δυνατόν να σταθεί εκεί ακίνητο..., για να μπορέσει να γίνει ο βιασμός... :?

Έλεος..., τι να πει κανείς...??? :?

.
  2. matilda

matilda New Member

Αμ έλα μου ντε!!!

Το καλό είναι ότι το σκυλί θα εξεταστεί από συμπεριφοριστή οπότε δεν μπορεί θα εξετάσει και τα αυτονόητα. Αντε να δούμε τι θα βγει τελικά.
  3. xrisida

xrisida Moderator

το κομματιασμένο το κατάλαβα από το video .. ότι και να είναι πάντως είναι να απορείς,, που υπάρχουν τέτοιοι "άνθρωποι" αποτέλεσμα των οποίων είναι τέτοιοι τίτλοι στις ειδήσεις
  4. dora

dora New Member

Και ερώτώ: σε παρόμοιο περιστατικό στην Ελλάδα ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΤΕΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΙΣΤΗ?Ποιό σκυλί? Είμαι σίγουρη ότι μέσα σε ένα δίωρο θα το είχαν "καθαρίσει" με καμιά καραμπίνα ή καμιά τσάπα και θα το έκαναν δημόσιο θέαμα....
  5. gioyli

gioyli New Member

psaxnontas mia mera gia ena site zoon eida kati poy den tha to ksexaso pote moy.paidia kati pragmata ginontoysan me aloga kai skylia kai gynaikes thee moy eleos diladei!tin selida poy anikse ida kai tin eklisa.ayta poy ida arkoysan gia na do ayta ta kaimena ta zontana se akataliles skines me anthropoys.toso psixanomaloi einai?signomi re paidia ftiaxnete kaneis mayto?? :shock:
  6. Bella

Bella New Member

Nai kala....

Koita ego exo polles euloges apories...Exo paidia kai ksero...Proton pos brethike xoris esorouxa to paidi? An einai 2 prepei na exei pana pou simenei exei kai mia diadikasia o skilos na skisei ti pana ara to moro tha fonaze giati logika tha fobotan. Deuteron an eixe esorouxo pos tou to ebgale to skili ektos an egine me to esorouxo pragma xlomo!!!
    Trito ego exo paidia kai ksero pos an to skili megalosei mazi to blepei san paidi tou. I pethera mou exei skila pou apo ti mera pou gennisa pigaine ki etroge ta kaka tou paidiou kai mas eixe apivdisei! Tin pigame se ktiniatro ti tis simbainei kai mas eipe oti opos kanei me ta koutabia pou troei polles fores ta perittomata tous gia na ta katharisei. AKoma kai tora pou einai trion to kanei akoma an den tin prolaboume. Den ksero re paidia kati den mou kollaei.
  7. zooly

zooly New Member

το παιδακι σιγουρα θα φωναζε ειναι σε ηλικια που μπορει ν φωναξει για βοηθεια κ σιγουρα θα το εκανε.τωρα πως κ δεν το ακουσαν αυτοι οι γονεις μεσα στο ιδιο το σπιτι ενας θεος ξερει.επισης εκει που το διαβασα ελεγε οτι πολυ πιθανον το σκυλι να το τραβηξε η μυρωδια της πανας αρα φορουσε κ πανα το μωρο.κ τελος λεει οτι δεν ειχε καθολου δαγκωματα αρα δεν ειχε σκοπο να το βλαψει οτι κ αν πηγε να κανει το σκυλι.κ γιατι να το τραβηξει η μυρωδια της πανας για να κανει κατι τετοιο??κατι απ'ολα αυτα δε κολλαει.
  8. Σάκης

Σάκης New Member

Ωωωχχχ πάλι τα σκυλιά θα πληρώσουν την ανθρώπινη χαζομάρα και πιο πολύ τα πιτ μπουλ. Την πλήρωσε το παιδάκι θα την πληρώσει και το ζωάκι.
  9. Strayshelp

Strayshelp New Member

απ

Ακριβώς!
    Εντάξει να γινε κάτι ,να πούμε ότι είναι ''κακό'' το σκυλί να του όρμησε και να το δαγκωσε,αλλά να το ΒΙΑΣΕΙ?

Πώς έγινε η...πράξη ρε παιδιά?ΔΕ γίνονται αυτά τα πράγματα.

10. vOOz

vOOz New Member

Το διαβασα κι εγω αυτο.. Εμενα γιατι κατι μου λεει, οτι το βιασε κανενας περιεργος θειος/συγγενης και για να τα μπαλωσουν στο νοσοκομειο τα ριξαν στον σκυλο? Αμερικη ειναι ποτε δεν ξερεις.. Ασε που πολλες οικογενειες θα το εκαναν αυτο για να καλυψουν συγγενεις απο την κοινωνικη ξεφτιλα.. ακομα και αν το θυμα ηταν το παιδι τους..

Ασε που ρε φιλε αμα το σκυλι σου εχει περιεργη σεξουαλικι συμπεριφορα (ξερετε οτι υπαρχουν πολλα τετοια αρσενικα) αι στειρωσε το! Θα φαει ευθανασια το σκυλι επειδι ΕΣΥ εισαι ο μα..κας της υποθεσης?
  11. vOOz

vOOz New Member

Re: Nai kala....

και καλα η μαμα του ειπε οτι το αφησε γυμνο για να το αλλαξει. τωρα ή ο σκυλος πηρε σκαλα, ή το αλλαζε στο πατωμα..

Πρεπει να κανουν εξεταση στο μωρο.. να δουνε τι μεγεθος.. ξερετε...
    ανθρωπινο ηταν ή σκυλισιο? αποκλειεται να εγινε οπως τα λενε..
    δηλαδη σορρυ κιολας, αντε το μωρο ηταν γυμνο, αντε ο σκυλοσ διπλα του.. το μωρο πηρε και σταση δηλαδη? ή ο σκυλος του εμαθε? αν ειναι δυνατον αυτα δεν γινονται..
  12. mpoumpis

mpoumpis New Member

kalispera pedia...tetia pragmata simvenun iparxun polla peristatika alla to zoo einai opos to mathis ti ekpedefsi tha to dosis kai kata poso tha asxolithis mazi tu to na epileksis mia tetia ratsa tah prepi na to exis skefti poli apo ti stigmi pu gnorizis oti exun teties tasis..
  13. Sofia

Sofia New Member

Διαφωνω οτι τα πιτ μπουλ εχουν τετοιες τασεις και ουτε αλλα σκυλια ρατσας η ημιαιμο.Γιατι το λες?
    :?
  14. annamaraki

annamaraki New Member

Jesus Christ. :gib: Α ναι και μένα εχτές με βίασε το σκυλί της φίλης μου.

Δε γίνονται αυτά, ΕΛΕΟΣ!... Τι να πω, αυτοί οι σκατο-Αμερικάνοι είναι για σκότωμα. Τέτοιο ψέμα, ΠΟΙΟΣ *μπιιιιιιιιιιπ* το τρώει;

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΩΣ με τα quote-αρισμένα επιχειρήματα. Αυτό που είπαν δεν γίνεται. Είναι σκέτες μλκ με το συμπάθειο δλδ. Θα το βίασε το μωρό κανας γονιός κανάς συγγενής και τα ρίχνουνε στο σκύλο. Θα πληρώσει το πιτ μπουλ την μλκ των κωλοαμερικάνων. Να τους πετύχω να τους αλλάξω τα φώτα.
  15. sotiris_z

sotiris_z New Member

ποιος ειπε οτι τα πιτ μπουλ εχουν τετοιες τασεις... ημαρτον... μην γινεστε ενας ακολουθος του πληθους απλα για να συμφωνειτε σε οσα λενε οι ειδησεις και να εχετε καποιο θεμα συζητησεις με του υπολοιπους βλαχους αμαθεις που δεν κοιτανε περα απο την μυτη τους.. ανοιχτε τα ματια σας και διαβαζετε πριν πεταξετε ξανα τετοια μλκια... τα πιτ μπουλ εχουν πολυ καλυτερη συμπεριφορα στον ανθρωπο απο τα περισσοτερα σκυλλια που χαρακτηριζονται ''σπιτιου''.... απλα το συγκεκριμενο σκυλι οπως και ολα, τα μικρα παιδια δεν τα βλεπουν σαν το αφεντικο τους ή μαλλον κατι ανωτερο και λογικα θα ηθελε να του επιβλειθει και τα σκυλια αυτο τον τροπο εχουν για να επιβληθουν σε καποιον... απλα ο ελεγχος θα ξεφυγε και οι γονεις φυσικα δεν ηταν καπου εκει κοντα....
  16. fwteinh

fwteinh New Member

αυτη η γλωσσα σου!
    το θεωρω αστειο να αναλυουμε το θεμα αυτο..και να αναλυουμε πιθανες περιπτωσεις :?
  17. e1drua

e1drua New Member

Φωτεινη, λυπαμαι αλλα θα συμφωνησω αυτη τη φορα με τον Σωτηρη... Εσυ διαφωνεις?

Δηλαδη εγω που πηρα ΠΙΤ ΜΠΟΥΛ, κακο και αιμοβορικο που εχει τασεις βιασμου, παιζει καμια φορα να με βιασει? ή να βιασει τα παιδια μου, επειδη ειναι ΠΙΤ ΜΠΟΥΛ....
    θεωρω και εγω πως ειναι τραγικο να υποστηριζονται αυτες οι γνωμες στις μερες μας...
  18. drosia

drosia New Member

καλα βρηκες και εσυ σκυλι να παρομοιασεις :-D τη Gita φου να τη κανεις εχει χεστει απο το φοβο της το πουλακι μου :D
  19. e1drua

e1drua New Member

Γιατι νομιζεις πως τα αιμοβορικα, κακα και μοχθηρα πιτ μπουλ, πως ειναι οταν ηταν κουταβια? μην τρελαθουμε παιδια... ή πιστευεται πως 4 μηνων κουταβια επιτιθοταν σε σκυλια και παιδια?
    σκυλια ειναι, απλα πολυ πιο δυνατα απο τα αλλα και κυριαρχικα προς τα αλλα ζωα.
  20. matilda

matilda New Member

Ρε παιδιά έχουμε 1563 άψογα ποστ και 1 που λέει βλακεία. ΟΚ να καταδικάσουμε την βλακεία αλλά να μην το τραβήξουμε και από τα μαλλιά.

Share This Page