ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ??

Discussion in 'Απορίες' started by marvi, Oct 10, 2010.

1. marvi

marvi New Member

Γεια σε ολους σας!!!! ειμαι καινουργια στο forum και χαιρομαι πολυ που υπαρχουν τετοιου ειδους σελιδες αφιερωμενες στους μικρους μας φιλους!!!
    Αντιμετωπιζω σοβαρο προβλημα με το σκυλακι μου και χρειαζομαι οπωσδηποτε λυση. Γι αυτον το λογο παρακαλω θερμα οποιον μπορει να με βοηθησει....
    Εχω εναν ξανθο 3χρονο γκριφονακο που ακουει στο ονομα Μπακι!!!! είναι πανεξυπνος ΑΛΛΑ ειναι αντιδραστικος και ακουει μονο οταν θελει. Δεν τον πηγαμε ποτε σε εκπαιδευτη. Στην οικογενεια μαζι με τον Μπακι ειμαστε 5! οι γονεις μου εγω και η αδερφη μου. λοιπον οταν ηταν πιο μικρουλης λογο της ανυπακοης του η αληθεια ειναι οτι καποιες φορες εφαγε λιγο ξυλο απο τον μπαμπα μου που πλεον ειναι ο μονος που σεβεται αλλα και αγαπαει περισσοτερο απο ολους αλλα τους τελευταιους μηνες εκδηλωνει μια πολυ επιθετικη συμπεριφορα σε οποιονδηποτε προσπαθει να του παει κοντρα. πχ αν θελουμε να παει στο σπιτακι του και εκεινος δεν θελει απλα αγριευει. εχει επιτεθει σε ολους στην οικογενεια και σε μενα προσωπικα με πολυ ασχημο δαγκωμα στα χερια μου... αποτελεσμα πηγαινουμε με τα νερα του και κανει σχεδον οτι θελει πλεον! προσφατα δαγκωσε επισκεπτη μας ο οποιος πηγαινε να τον χαιδεψει απλα επειδη ενιωσε μαλλον απειλη δεν ξερω τι αλλο να σκεφτω.... Σας παρακαλω οποιος νομιζει οτι μπορει να με βοηθησει ας επικοινωνησει μαζι μου :dupe::frown5: Ευχαριστω πολυ
  2. Irmakias

Irmakias New Member

Kαι καλα να δαγκωνει τουσ ξενουσ και τουσ αλοουσ στην οικογενια αλλα ακι εσενα π εισε αφεντικο του?8α σ προτεινα να τον πασ για εκπαιδευση.Φιλικα Irmakias.

Share This Page