Προστυχια κυνηγων

Discussion in 'Κατινιές ζωόφιλων... πες την κατινιά σου εδώ!!' started by fwteinh, Nov 5, 2007.

1. fwteinh

fwteinh New Member

ξερεις τι?ολοι οι βλαχαρηδες εδω γνωριζονται καλα..!θελουν να αποφυγουν το να τους φερεις σε κοντρα με το συγχωριανο -κουμπαρο-συνκαφενιτη και να αναγκαστουν να τον παρουν αυτοφορω.ασε που μπορει να ηταν και μπατσος ο κυνηγος

εν τω μεταξυ ο γελοιος ειχε ετοιμη την απαντηση.ξεκινησα να του λεω :ειναι καποιος διπλα ακριβως στο σπιτι μας με τουφεκι, και συνεχισε ο μπατσος: και κυνηγαει πουλακια!θα παρετε το 100
  2. fwteinh

fwteinh New Member

αα οσο γιαυτο..εχει συμβει!τους ειχαμε παρει παλια επειδη ειδαμε τα χαραματα σε μια ερημη οικοδομη να ερχεται ενα φορτηγο να φορτωνει-ξεφορτωνει και ηρθαν.μετα απο 2 ωρες
  3. RINIO

RINIO New Member

Τραγικο, και μετα περνουν οι ανθρωποι τα οπλα στα σπιτια τους, να αμυνθουν , ριχνουν στο ψητο και τους τρεχουν μετα εκεινους επειδη πυροβολισαν τον καημενο τον κακοποιο!!!!
    Δεν παμε καλα μου φαινεται!!!
  4. annamaraki

annamaraki New Member

Χριστέ και Παναγιά, τι όργια γίνονται εδώ πέρα;; Και μετά μου λένε γιατί σιχαίνομαι την Ελλάδα...θα μου πεις μόνο εδώ γίνονται αυτά;; Όχι, αλλά η Ελλάδα είναι πρώτη στις... εεεμ....βλακείες (;).

Share This Page