Προβλημα με χελωνεσ ξηρασ.

Discussion in 'Χελωνάκια και Χελώνες' started by Irmakias, Aug 28, 2010.

1. Irmakias

Irmakias New Member

Γεια σασ εκτοσ απο το σκυλακι μ και τα αλλα μ ζωα εχω και 5 χελωνεσ στον κηπο ,ο κηποσ ειναι πολλυ μεγαλοσ και ειναι ενα τελειο σπιτι για χελωνεσ ,αλλα τωρα τελευταια ενασ γειτονασ μ μ κανει παρατηρηση γιατι λεει οτι τον ενοχλουν.Μα πωσ τον ενοχλουν ουτε γαυγιζουν ουτε κλαινε ουτε τπτ μ κανει εντυπωση γιατι ειναι ο μονοσ στην πολυκατοικια π μ κανει παρατηρηση ολοι οι αλλοι τισ λατρευουν και πολλεσ φορεσ τισ ταιζουν τι να του πω ? Φιλικα irmakias.
  2. Κώστος

Κώστος New Member

και γιατί τον ενοχλούν τον ρώτησες;
  3. Brunitsa

Brunitsa Member

Και εγώ περιμένω απάντηση από την ερώτηση του Κώστου. Να του πεις όμως πως ο χώρος του κήπου της πολυκατοικίας είναι κοινόχρηστος, και ότι είναι ο μοναδικός που ενοχλείται. Η πλειοψηφία νικά! Πώς να το κάνουμε;;; Θα σου πω περισσότερες και πιο συγκεκριμένες απαντήσεις για τον <<ενοχλημένο>> κύριο μετά την απάντηση σου. Έτσι θα σκιαγραφήσουμε το χαρακτήρα του πιο εύκολα και θα βρούμε τρόπους να τον μεταπείσουμε και αν όχι τουλάχιστον να τον σταματήσουμε(εκείνον και τα παραπονά του!!!!!!!).
  4. Irmakias

Irmakias New Member

Λοιπον τον επιασα και του μιλισα και μ ειπε οτι βρομανε και οτι ο κηποσ ειναι πολλυ μικροσ ενο στην ουσια ουτε μυριζζουν και ο κηποσ ειναι τεραστισ του μιλισα νευριασμενα και αππο τι φαινεται καταλαβε και ενταξει με αυτον τωρα αρχισε και η γυναικα του......
  5. Irmakias

Irmakias New Member

Παιδια σασ ευχαριστω για τη βοη8εια σασ!
  6. Brunitsa

Brunitsa Member

Τίποτα Irmakia! Χαιρόμαστε που σε βοηθάμε να εξολοθρεύσεις τον <<ενοχλημένο-κύριο>>. Ξεκίνησε και η γυναίκα του;;; Διπλός μπελάς!!!!!! Αλλά για την ώρα όπως μας λες θα έχεις την ησυχία σου...εαν εμφανιστεί νέο πρόβλημα ειδοποίησε μας.Έκαναν και κόμμα τώρα!!!! Αλλά εμείς είμαστε δυνατότερο κόμμα! Χαχα!
  7. Irmakias

Irmakias New Member

Σωστη!!!!!!!!!Αλλα εμενα δεν με ξερουνε καλα ο κυριοσ και η κυρια ενοχλημενοι 8α δουνε ετσι και μου ξαναπουνε τιποτα..........Βrunitsa σε ευχαριστω για ολα!Μην ανυσηχειτε 8α τουσ βαλω στην 8εση τουσ...
  8. Brunitsa

Brunitsa Member

Χαχα! Μακάρι!!!
  9. Irmakias

Irmakias New Member

Kαι εγω το ελπιζω....
  10. kostascool1

kostascool1 New Member

γραψτον στα τετεια του εγω ετσι κανω σε ενα που μου λεει να βγαλω εξω το χαμστερ μου για τι θα μπει σε καμια ντουλαπα και θα του φαει τα ρουχα
  11. Irmakias

Irmakias New Member

Xαχαχα σευχαριστω πολλυ!Και αυτο ακριβωσ κανω αλλα το 8εμα ειναι λιγο παλιο προσπα8ησε να σχολιαζει τα καινουριγια ποστ!

Share This Page