Προβλημα με κουνελι!!!

Discussion in 'Τρωκτικά' started by Elena1992, Nov 16, 2015.

1. marich

marich Active Member

Συμφωνώ !
  2. Elena1992

Elena1992 Member

Ποιο κοντα στην περιοχη εχω κτηνιατρο αλλα δεν βρισκω εναν καλο κουνελογιατρο!:(Συμφωνω και εγω επειδη η αδερφη μου ειναι μικρη αθελα της το πιανει βιαια αλλα της το εχω εξηγηση!Επλιζω να ειναι χτυπημακαι οχι παραλυση αλλιως θα βαλω τα κλαματα!Δεν μπορω να το βλεω ετσι στεναχωριεμαι.Επισης να σας πω οτι το εχω παρει απο petshop και δυστηχως σε πολυ μικρη ηλικια(3 εβδομαδων).Δεν ηξερα καν τι φυλλο ειναι!Επισης Ηθελα να ρωτησω αν κανει να του δωσω καμια βιταμινη ; Και αν ναι τι βιταμινη ;
  3. Elena1992

Elena1992 Member

Παιδια επισης σημερα σερνοταν δεν περπατουσε αλλα μετα συνηλθε λιγο.Μηπως ειναι αρρωστια ή παραλυση εγω δεν νομιζω πως ειναι απλο χτυπημα!
  4. marich

marich Active Member

Κοιτά εγω το μόνο που μπορω να σου πω ειναι να του διξεις εις υπερβολική αγάπη και ο θεός βοηθός μαζί σας περαστικά σου εύχομαι !:(
  5. Elena1992

Elena1992 Member

Καταρχας ευχαριστω για την συμπαρασταση!Επισης σημερα πηγα ξανα το κουνελακι μου στον κτηνιατρο και μου ειπε οτι δυστηχως η κατασταση δεν σωνεται!:(Ειναι λεει μια παρααλυση που εχει παθει και σε λιγο θα καταβαλει ολο το κορμι του . Μας ειπε πως πρεπει να περιμενουμε να πεθανει:(
  6. marich

marich Active Member

:(:(:(:(Λυπάμαι ειναι πολυ κρίμα :(:eek::(
  7. Elena1992

Elena1992 Member

Οντως ! Αλλα τουλαχιστον θα εχω τον cookie
  8. Elena1992

Elena1992 Member

Παιδια ισως υπαρχει και πιθανοτητα ζωης γιατι σημερα νομιζω πως καλυτερευει δεν πεφτει τοσο πια.Αλλα τωρα εχω αλλο προβλημα.Τα κακακια του εχουν αρχισει και μικραινουν .Καπου διαβασα πως το κανει αυτο επειδη καταπινει τις τριχες του κατα την ωρα του μπανιου ,ετσι φραζεται το εντερο και οδηγει το κουνελακι σε θανατο!:(Στεκει αυτο;
  9. marich

marich Active Member

Για αυτο αγόρασε μια βούρτσα και σου εύχομαι να ζήσει :oops:!
  10. Elena1992

Elena1992 Member

Εχω αγορασει . Επισης υπαρχει περιπτωση να ειναι εγκυος ; γιατι της βαζω χορτο το απλωνει στις γωνιες και μετα το τρωει
  11. marich

marich Active Member

Ειναι πολυ μικρή δεν νομίζω !
  12. Elena1992

Elena1992 Member

Ομως ο κτηνιατρος μας ειπε πως υπαρχει πιθανοτητα.

Share This Page