προβλημα με τουαλετα σκυλιτσα

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by mary_teo, Feb 2, 2015.

1. mary_teo

mary_teo New Member

καλησπερα σας ανοιγω το θεμα διοτι εχω ενα τεραστιο προβλημα, Η σκυλιτσα μας 2 ετων τις τελευταιες 2 μερες μας εχει τρελανει, εχει αλλαξει συμπεριφορα, εντελως.Λοιπον σας παραθετω τα προβληματα, 1ον χθες που εμεινε σπιτι μονη για πεντε λεπτα ισα-ισα να κατεβασω σκουπιδια, ανεβηκε στον παγκο τις κουζινας και εφαγε 3 ντοματες( δεν το εχει κανει ποτε αυτο,ουτε ως κουταβι)) την εβαλα τιμωρια για 2 ωρες περιπου. την εκανα αργοτερα μπανιο και μολις τελειωσαμε στα πρωτα λεπτα χωρις να το καταλαβω μου κατουρησε το χαλι, αυτο και αν δεν το εχει ξανακανει γενικα η εκπαιδευση της απο μικρη μας ηταν ευκολη, απο κεινη την ωρα εχει κατουρησει ξανα 4 φορες μεσα στο σπιτι σε διαστημα 24 ωρων. εχω την βγαλαμε κανονικα τις βολτες της και κατουρησε κι εκει.Σκεφτομαι μπορει να μην μπορει να κρατηθει γιατι μολις πριν 2 μερες τελειωσε η περιοδος και ειναι σε ιστρο ή το κανει για εκδικηση επειδη την εβαλα τιμωρια που εκανε ζημεια? Αν μπορειτε σας παρακαλω βοηθηστε, δεν ξερω τι να κανω? προσπαθω η συμπεριφορα μου και οι συνηθειες να ειναι ιδιες αλλα δεν γινεται να κυκλοφορώ με την σφουγγαριστρα. ευχαριστω

Share This Page