Ψάχνω τα αδερφάκια της σκυλίτσας μου! :-)

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by lizaki papa, Jul 4, 2010.

1. lizaki papa

lizaki papa New Member

Τον Οκτώβριο του 2008 συνάντησα 5 πανέμορφα κουτάβια από τα οποία διάλεξα τη Λίζα μου, το λατρεμένο μου σκυλάκι! Ήτανε στο πορτ-παγκάζ ενός αυτοκινήτου που πήγαμε να βρούμε στην περιοχή του Γέρακα, μέσα σ'ένα καλάθι μαζί με τα άλλα 4 αδερφάκια της! Μας είπανε ότι ειναι rotweiller με labrador και γεννήθηκαν στις 16 Σεπτεμβρίου 2008! όλα ήτανε εκρού και άσπρα εκτός από το κουτάβι μου που ήταν μολυβί! :D Δοκιμάσαμε να επικοινωνήσουμε με την αφεντικίνα της μαμάς-σκυλίτσας αλλά το τηλέφωνο της αγγελίας που είχαμε επικοινωνήσει δεν ήταν πλέον ενεργό. Θέλω πολύ εγώ και η οικογένεια μου να βρούμε τα αδερφάκια της ή και την μανούλα της! Ειμαστε σίγουροι πως θα χαρεί πάρα πολύ και πως και αυτά θα είναι πανέμορφα! Λοιπόν, εάν γνωρίζετε κάποιο σκυλάκι που να έχει γεννηθεί στις 16 Σεπτεμβρίου του 08- να είναι σχεδόν 2 χρονών δλδ- ράτσας ροτβάιλερ με λαμπραντόρ και προέρχεται από τον Γέρακα παρακαλώ πόλυ πολύ να επικοινωνήσετε μαζί μου, κι εάν είναι εύκολο απευθείας στο: [email protected] ή 6977232966

Ελπίζς να φαίνονται οι φωτογραφίες! Η λίζα σήμερα, η λίζα την πρώτη μέρα που την πήραμε και τα αδερφάκια της τότε...

Attached Files:

2. Marin

Marin Administrator

Ψάχνω άμεσα και σε ενημερώνω!! Μακάρι να τους βρούμε!!!!!! :)
  3. Irmakias

Irmakias New Member

Ελπιζω να τισ βρειτε.Αν τισ βρεισ 8α κρατησεισ καμια?Φιλικα Irmakias.
  4. lizaki papa

lizaki papa New Member

:-D Niwthw les kai exoume paei sto pame paketo! :-DD Makari na ta broume! skepsou xara pou tha kanoune! an brw estw kai ena aderfaki tis tha kanonizw na blepontai oli tin wra! Den mporw na kratisw afou ola exoun brei mia oikogeneia! :) To lizaki einai poli iremo skylaki kai paizei me merika mono skylakia isws epeidi den exoun ton idio xaraktira...(basika barietai synithws :p) opote isws me ta omoaimata na ta broun poli efkola! sas efxaristw gia to endiaferon sas! :)

Share This Page