Πέθανε από καρδιά ξαφνικά το 3 ετών μου LABRABULL, γιατί;

Discussion in 'Εδώ ζαλίζουμε τους κτηνιατρους...' started by VMaria, Mar 11, 2021.

1. VMaria

VMaria New Member

Γεια σας, είμαι νέα στο φόρουμ, και ο πόνος μου είναι αβάσταχτος. Αν μπορεί κάποιος που γνωρίζει να μου πεί γιατί έπαθε ανακοπή 3 ετών; Γενικά από 6 μηνών που τον βρήκα, βαριανάσαινε και ροχάλιζε στον ύπνο αρκετά και ακουγόταν. Τους τελευταίους μήνες, είχαμε πάρει και 2 άλλα αρσενικά τσοπανόσκυλα και εκεί που ένιωθε αρχηγός, μετά μάλωναν συνέχεια, μόνο με γαυγίσματα γενικά, όχι δαγκώματα. Υπάρχει περίπτωση να πέθανε από θλίψη που ένιωσε απειλημένος. Δεν είχα αλλάξει απέναντι του μεταχείρηση, πάντα ήταν the aplle of my eye! Υπάρχει περίπτωση να ήταν απόλυτα υγιής η καρδούλα του, και να έφυγε από το στρες του και την αποτυχία να είναι αρχηγός στο σπίτι; Η απλώς είχ πρόβλημα στην καρδιά του και βγήκε και με την πολύ ένταση; το τελευταίο διάστημα πάντως είχε φρικάρει να τσακώνεται με τον άλλο τον τσοπάνο, αλλά το προκαλούσε ο ίδιος, τον έψαχνε να τσακωθούν. Αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει από κοινωνικοποίηση ή από μεγάλα ζώα κι αντιδράσεις, θ απαλύνει τον πόνο μου. Είναι αυτός που έχω στο άβαταρ.

Share This Page