Σ.Ο.Σ ! Snoufel το σκιουρακι.

Discussion in 'Εδώ ζαλίζουμε τους κτηνιατρους...' started by Snoufel, Nov 12, 2011.

1. Snoufel

Snoufel New Member

Αγαπητοι φιλοι/ες γεια σας,με λενε γρηγορη και απο τον απριλιο εχω αγορασει εναν αξιολατρευτο σκιουρο, πολυ συναισθηματικος εξυπνος και αρκετα φιλικος. Ο σκιουρος μου ομως επαθε ενα αρκετα σοβαρο προβλημα που δυστιχος λιγοι θα το εχουν αντιμετοπισει. Ενω ηταν πολυ ενεργητικος εκανε πολυ τροχο Ακομα και τρελα ακροβατικα καποια μερα τον βλεπω να εχει προβλημα κινητικο.. Στην αρχη ειπα ισως στραμπουλιξε η εσπασε καποιο ποδι στον τροχο ομως επειδη ο σκιουρος ζει στην κατερινη και ειναι 2-3 οι κτηνιατροι διεγνωσαν οτι δν εχει εισοροπια δλδ οτι ειναι εγκεφαλικο προβλημα για 10 μερες του χορηγισα βιταμινη Β μεσα σε χυμο μοτιον μετα μου εδωσε ενα συμπλεγμα βιταμινων που ενα μηνα τωρα πινει χυμο με βιταμινη,βελτιωση αισθητη δν υπηρξε και αν υπαρχει κατι θετικο ειναι οτι τρωει κανονικα καθως και καθαριζετε καθε μερα, εχω παει να σκασω δν ξερω τι να κανω νιωθω πως θελει να γινει καλα,παρακαλω αν εχει καποιος καποια ιδεα που θα βοηθουσε ας μου στηλει.ευχαριστω.
  2. Snoufel

Snoufel New Member

Snoufel pic.

Παρακαλω βοηθιστε με να γινει καλα.

Attached Files:

3. john hamster

john hamster New Member

Πώς είναι τώρα ο μικρός?
  4. Brunitsa

Brunitsa Member

Ψυχή μου....... Μακάρι να γίνει καλά αυτή η όμορφη ψυχούλα...Το αξίζετε και οι δυο σας με τις προσπάθειες και τον αγώνα που κάνετε...
  5. Snoufel

Snoufel New Member

Συνεχιζουμε ακαθεκτοι την θεραπεια που μας εδωσε η γιατρος μενουμε αισιοδοξοι προς το παρων ψιλο κουνισε την ουρα του και το εκλαμβανω σαν καλο σημαδι.
  6. Brunitsa

Brunitsa Member

Πώς τα πάει...;
  7. Snoufel

Snoufel New Member

Την κυριακη μας αφησε δυστιχος.. :-(

Share This Page