Σκυλίσια μέρα 2007

Discussion in 'Ρίξε Ανακοίνωση' started by Marin, Sep 18, 2007.

1. Marin

Marin Administrator

Εννοείται ότι είσαι αλλά δε θέλεις να εννοούσα εσένα έτσι όπως το έγραψα, χοχοχο :)
  2. Marin

Marin Administrator

Πες τους την επομενη φορα οτι πηγαν για καλο σκοπο.
  3. Marin

Marin Administrator

Ναι ρε!! Το συζητατε??? Ευχαρίστηση μας! (Μάγια, Γκάμπυ και μια... Δώρα κάπως έτσι).
  4. Marin

Marin Administrator

Δάφνη-Σοφία, ψήνομαι να σας ψήσω... καλή φάση θα ήταν να ερχόσασταν ρε...

Λείπουν όμως βασικά μέλη του φορουμ από ότι παρατηρώ. Βερονικομαρία? Μαρία Λειβαδιάς? Ποιον ξεχνάω?
  5. Xotikouli

Xotikouli New Member

Ωραίαααα!!! :D

Ολα τα σκυλο-παιδιά στην πίστα λοιπόν! Θα φέρω και φωτογραφική για την κάλυψη της πασαρέλας.

Αν υπάρχει πάντως κάτι που μπορώ να κάνω όσο περιμένω να αρχίσει πες το, ok? Υπολόγισε ότι θα είμαι εκεί τουλάχιστον μια ώρα νωρίτερα.
  6. Greg

Greg New Member

Αν ερχόσουν με την Αύρα μάλλον πόρτα θα έτρωγες.......!!!! [smilie=to funny.gif] γι αυτό μην στενοχωριέσαι :-D :-D :-D ...άσε που θα κομπλάραμε όλη να τραβήξουμε φωτογραφίες επειδή ...nothing compares το youuuuuuu!!!!
    :smt035 :smt035 :smt035

Φιλια

Greg :smt019
  7. Sofia

Sofia New Member

τι λες καλε????????θα εφερνα την Καρυ μας :-D θα ηταν σιγουρα στα φαροβι :-D τετοια τσαχπινια δεν εχετε ξαναδει!...οταν περνει το υφος ραν-ταν-πλαν με τις αυταρες της σε οριζοντια θεση κανενα σκυλι δεν την παραβγαινει :-D

αχ μακαρι να μπορουσα,θα παρω τις εκθεσεις δωρου σβαρνα να δω τους προμηθευτες μας αλλιως δεν εχω αλλη ευκαιρια :shock:
  8. Marin

Marin Administrator

Αν νομίζει κανείς ότι θα γλυτώσει είναι γελασμένος... για όλους υπάρχει δουλειά, χαχαχα. Θα μοιράζουμε φυλλάδια Stray. Χάρη στη Βερονίκη έχουμε νέα φυλλαδιάκια.

Μαρίνα
  9. platon

platon Σκύλος

Μέχρι τι ώρα κρατάει το πανηγύρι ?
  10. dafni

dafni New Member

:smt022
    Εγώ δεν χρειάζομαι ψήσιμο.. ψημένη είμαι αλλά αν φύγω τώρα έχε γεια πτυχίο...
  11. Strayshelp

Strayshelp New Member

ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ..Αλλά γράφω την Κυριακή 4-7.

Μες στη μέση,δε μπορώ να πάω πρωϊ ή απόγευμα..Είναι και στου δ... τη μάνα το Καπανδρίτι.

:roll:

12. dafni

dafni New Member

Καλά κυριακάτικα γράφετε; Και τι ώρα είναι αυτή; Πληροφοριακά πάντως για όλους τους φοιτητές ακούγονται πάλι διάφορα για καταλήψεις αφού άλλαξε ο υπουργός.. Πτυχίο στα 30 θα πάρω το έχω πάρει απόφαση πλέον..
  13. Strayshelp

Strayshelp New Member

Το γράφαμε την ημέρα των εκλογών και αναβλήθηκε για 29.
    Ασε,σ αυτή την εξετεστατική κάναμε εγκαίνια στο να γράφουμε ΚΑΙ Κυριακές!!Γαματα.... :shock:

14. platon

platon Σκύλος

Που είναι τα βραβεία ???

Που είναι οι photos ???
  15. dora

dora New Member

Οι φωτό φαντάζομαι εντός των επόμενων ημερών...
    Τα βραβεία τα παραχωρίσαμε σε κάτι "ζουζούνες" "μαμούνες" κλπ κλπ για να απαλύνουμε τα ψυχολογικά τραύματα που τους είχαν δημιουργηθεί από τέτοια ονόματα... :twisted: :twisted:
  16. dafni

dafni New Member

Τι δεν κέρδισε ο Κοντός τίποτα; Α-π-ο-κ-λ-ε-ι-ε-τ-α-ι!
  17. Greg

Greg New Member

Βασικά κερδίιιισαμε...:-D :-D :-D :-D Ο Κοντός και η Collage πήραν την πρώτη θέση μαζί αλλα μετά έγινε ένα μπέρδεμα επειδή η Collage πήρε και την δεύτερη/τρίτη/τέταρτη/πέμπτη/έκτη κτλ θέσεις(δεν είχαν ξαναδεί ημίαιμο με τουλάχιστον 8 διαφορετικές ράτσες σε ένα σκυλί και υπήρχε μια διαφωνία το αν ο Κοντός ήταν έπιπλο η σκυλος :-D)και ετσι αναγκαστικώς έπρεπε να διαλέξουν κάποια άσχετα σκυλιά!!!!!! :p :p :p :p :p

Greg :) [smilie=to funny.gif]
  18. aggeliki

aggeliki New Member

εχω εγω φωτο,να τις ανεβασω??
  19. platon

platon Σκύλος

To ρωτάς ??
  20. aggeliki

aggeliki New Member

λοιπον!
    εδω ειναι η κατερινα(gikkat) πρωτη μουρη με τον κοντο στν πασαρελα!

εδω ειναι ο λεων ,της noela,(εκεινο το μικρο κουταβακι,εγινε γιγαντας!)ο rottie της αλλης κατερινας,και η νελλη της ειρηνης(xotikouli)!εχουν αφηνιασει!

η κολαζ ετοιμαζεται για την πασαρελα!

εδω ειναι απο αριστερα,ειρηνη(xotikouli) ο greg,η φωτεινη πισω απο τον γρηγορη,η κατερινα(gikkat) και η κωνσταντινα,που ομως δεν λεγεται κωνσταντινα τελικα αλλα ξεχασα πως την λενε,sorry... :oops:

και η ροξυ (το καφε)κανει γνωριμιες,με σκυλακια στο μεγεθος της...χαχα

εδω ειναι οι ιδιοι με πριν ,αλλα αριστερα ειναι και η matilda(παλι ξεχασα το ονομα της... :oops: )

λοπον,εδω οι καινουργιοι που φαινομται ειναι η κατερινα(rottie)αριστερα, που χαιρεταει την μαρινα(you know marin)και η dora( με το τσιγαρο στο στομα!κοφτο!!!)

και τελος εγω με την οικογενεια!

α,ειχε και για τα παιδακια ,διασκεδαση!

και τοξοβολια,αλλα ειμαστε λιγο μικρη για να το δοκιμαζαμε! :-D

Share This Page