spyrospointer & sachlamaras

Discussion in 'Ρωτήστε, Απαντάμε... αλλά μη βιάζεστε!' started by Marin, Apr 5, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Marin

Marin Administrator

Για να δείτε πόσο κρίμα είναι που τσαντίζεστε...

sachlamaras και spyrosachlamaras είναι το ίδιο άτομο.

IP spurospointer
    193.58.187.35

Χρήστες που δημοσιεύουν από αυτή την IP

spurospointer
    sachlamari

’Aλλες IP από τις οποίες δημοσίευσε αυτός ο χρήστης

212.70.193.242
    88.218.57.52
    62.1.109.216

Αιντε ωρε βλάχε... βρες κανένα σοβαρό τρικ.

Ευχαριστούμε Alex, το είχαμε συζητήσει με κάποια άτομα από εδώ, αλλά δε φτάσαμε να βρούμε IP, ούτε τόσο δεν είχαμε ασχοληθεί για να φανταστείς.

Μαρίνα
  2. Alexis

Alexis New Member

Sti diathesi sas :) :-D :) :-D :twisted: :lol: 8) 8) 8) 8)
  3. gikkat

gikkat New Member

to pathima as mas/mou ginei mathima loipon...
    ti allo na po den ksero... ante kai me trito username!!!
  4. Alexis

Alexis New Member

Apo spyrospointer

"Βρε sachl με έχεις ψιλομπερδέψει είναι η αλήθεια.Το ότι κάνεις ,όπως λες, περισσότερα πράγματα για τα αδέσποτα απο πολλούς εδώ το πιστεύω.ελάχιστοι είναι που ασχολούνται πέρα από το να γράφουν μπροστά στον υπολογιστή τους.Αλλά πιο ακριβώς ζόρι τραβάς δε καταλαβαίνω.Είσαι κυνηγός,άρα όχι φιλόζωος.Ψυχές που πετάνε ελεύθερες εσύ τις στέλνεις στον Αδη.Πέρα από αυτό γιατί ψάχνεσαι να αρπαχτείς συνέχεια.Εν μέρει σε καταλαβαίνω,γιατί είναι σπάσιμο να στο "παίζει" φιλόζωος ο άλλος και να μην είναι και να "σου τη λέει" ενώ εσύ κάτι κάνεις τουλάχιστον.Αλλά χαλάρωσε λίγο.Μη τα χώνεις κατευθείαν.ΚΟΥΛΑΡΕ.Δε μπαίνουμε εδώ μέσα για να σφαχτούμε.Είσαι στην Ξάνθη έτσι?Ε πήγαινε εκεί στην ομαδούλα σου στο γήπεδο και φώναξε υπέρ της ομάδας σου.Μη προσπαθείς να αλλάξεις μυαλά σε άλλους.Δε γίνεται αυτό.Ειδικά από εδώ.Πιστεύω να κατάλαβες αυτά που σου είπα και να μην αρχίσεις πάλι να λιβανίζεις.
    Και κάτι άλλο ήθελα να γράψω τώρα αλλά το ξέχασα.Τέλος παντων..."

Milame oti o tipos apantaei ston eafto tou.... gia megali malakinsi egefallou
  5. Marin

Marin Administrator

Χααχαχαχαχαχαχα
    Τριχασμένη προσωπικότητα: Υπαρχει ο ίδιος, ο σπύρος και ο σάχλας.
  6. Nikosg7

Nikosg7 New Member

make love...not war :D :-D

Kales giortes paidakia!!
  7. gikkat

gikkat New Member

paraligo na tsakothoun kai metaksy tous!!! :-D
    tsa prrrrrr...!!!
  8. Niva2gr

Niva2gr Moderator

:smt107
    Koufathika!
  9. Marianthy

Marianthy New Member

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: apektisan kai diko toys post!!! kai oi dyo!!!! :lol: :lol: :lol:
  10. aggeliki

aggeliki New Member

σε καποια στιγμη το σκεφτηκα οτι μπορει να ηταν το ιδιο ατομο,αλλα λεω μετα,πολυ καχυποπτη εισαι,αλλα τελικα ηταν αληθεια!
  11. Guest

Guest Guest

Και έλεγα...θα με βρούν δε θα με βρουν...αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να αργήσετε τόσο πολύ.
    Ο λόγος που χρησιμοποίησα 2 username είναι προφανής.Με το "sachlamari" έφαγα κράξιμο επειδή κάποιοι από εσάς είναι τούβλα.
    Με το "spurospointer" έγινα αποδεκτός από σχεδόν τα ίδια άτομα που έφαγα κράξιμο.
    Συμπέρασμα,πραγματικά οι περισσότεροι εδώ είναι "σκατά φιλόζωοι".Και νοιώθω πολύ περήφανος που βοηθάω όσο μπορώ τα αδέσποτα.Λυπάμαι που αυτά τα άτομα είναι λιγοστά εδώ μέσα.
    marin συνέχισε έτσι,όντως είσαι φιλόζωη...εσείς βέβαια με νομίζετε για ψυχοανώμαλο,αλλά αυτό είναι το τίμημα και το πληρώνω.
    gikkat να χαίρεσαι το όμορφο boxer.Έχει ένας φίλος μου και είναι τέλεια σκυλιά
    elafina κάτι ύποπτο μυρίζομαι...μακάρι να μην έχω δίκιο
    aggeliki είσαι πολύ έξυπνη!!
    Alexis γίνε λίγο πιο πολύ άντρας γιατί έχεις χάσει λίγ το παιχνίδι
    Platon έχεις την πιο σωστή στάση και είσαι και από το Αγρίνιο...Χθές ήμουν butter...
    Morgan_a ουδέν σχόλιο...κάτσε σπίτι σου και μη μιλάς καλύτερα
    Irene καλύτερα κόψε εντελώς το ιντερνετ...όλο βλακείες λες
    Rinio οκ καλά τα λες τα περισσότερα
    ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...ΜΗΝ ΤΑΙΣΕΤΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥ...ΔΕ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ
  12. aggeliki

aggeliki New Member

ΜΠΡΑΒΟ ρε sachlamari,ΜΠΡΑΒΟ,το καταλαβες,κανεις μας δεν ειναι φιλοζωος,εσενα περιμεναμε να μας το αποκαλυψεις!!αφου το λες εσυ κατι θα ξερεις!δε μπα να φροντιζω και να στειρωνω του κοσμου τα αδεσποτα και σκυλια που εχουν παρατησει αλλοι,αφου το λες εσυ ετσι ειναι.ευχαριστω που μου ανοιξες τα ματια.αι στο καλο!
  13. Alexis

Alexis New Member

Na se kala re spiro efxaristo
    Mipos mporeis na mou gnoriseis ti gineka sou i ti mana sou na tis petaxo ena p*** ????
    Tha me diefkolines poli. :)
  14. Morgan_A

Morgan_A New Member

Xαχαχαχαχαχα...!!!!!

.
    Aπάντηση στο Σαχλαμάρα

Όπως θα παρατήρησες από την αρχή της συμμετοχής σου... στο forum, δεν ασχολήθηκα ΠΟΤΕ μαζί σου... :lol:

Δυστυχώς για σένα..., δεν ασχολούμε με γελίους...
    :roll:

.
    [Δημοσίευση : 08.04.07 - ώρα : 12.06 μμ]
  15. Strayshelp

Strayshelp New Member

exeis xasei ta avga k ta pasxali!!!:_p

Den mporw na katalavw ti kataferes me olo afto...Eides opws les oti eimaste skata zwofiloi??

Esy ti kaneis sto forum?Mpaineis k krineis??Den exeis kanena adespoto na pas na taiseis???

Eleos.

Kleianna

16. Guest

Guest Guest

Εγώ να στις γνωρίσω,αλλά...από ότι ξέρω σε πούσ...δες δε τους σηκώνεται με γυναίκες.Εσύ θα μας πεις καλύτερα...
    Όσο για το να σε διευκολυνω...Καλά είπα εγώ...έχει πέσει πείνα
  17. Marin

Marin Administrator

Να ονομάσουμε το topic "playground"?

Εγώ λέω να ηρεμίσουμε όλοι και να συνεχίσουμε να "συνυπάρχουμε" όσοι βοηθάμε τα ζώα και δε χρειάζεται να γίνουμε όλοι κολλητάρια... Τώρα όσοι δε τα βοηθάνε, μπορούν να μιλάνε ελεύθερα αλλά με μέτρο (δική μου γνώμη) για τα κατοικίδια τους, για να μην εξαγριώνονται με τα κακαδάκια και τις τσιμπλούλες οι υπόλοιποι.

Πιστεύω έχουμε όλοι κοινό σκοπό και αυτόν πρέπει να κοιτάμε, αντί να τσακωνόμαστε.

Αυτά, μετά από 3ήμερη σύσκεψη με τον εαυτό μου. Σας σκεφτόμουν :-D το 3ήμερο βρε... 8)

Μαρίνα
  18. veroniki

veroniki New Member

Να προτείνω να κλείσουμε αυτό το topic (κλειδώσει) και να ανοίξουμε ένα καινούριο για όλους μας και τους καινούριους που θέλουν να μάθουν περισσότερα για το stray gr, για το τι είναι καλύτερο να κάνουν αν βρουν ένα αδέσποτο π.χ, πώς μπορούν να βοηθήσουν οικονομικά και άλλες προτάσεις ή τι προσπάθειες έχει κάνει κάποιος-πολλές ή λίγες-μέχρι σήμερα ,όποιος θέλει, ακόμα και να συστηθούμε,αν κάποιοι θέλουν και να τελειώνει η ιστορία με τις κρίσεις και επικρίσεις.Εγώ τουλάχιστον στεναχωρήθηκα πολύ,(λόγω χαρακτήρα) έστω και αν δεν έπρεπε και ποτέ δεν έγραψα ότι έχω κάνει κάτι σπουδαίο για τα αδέσποτα αλλά προσπαθώ, τουλάχιστον τα τελευταία 5 χρόνια, να ενημερωθώ και να βοηθήσω.
  19. zanzanno

zanzanno New Member

simfono na anoixi ena neo topic alla afto min to klisete!
    H sxizofrenia tou saxlamaropointer apotelei oti kalitero (meta apo tin Maria tin asximi fysika) gia na pernaei kaneis tin ora tou.
  20. platon

platon Σκύλος

Λουκετάκι γιατί ξεφύγαμε πάλι...
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page